|
| Kierowcy: 11426 dzisiaj: (0)
Online: 6 (czat
Trwa 50 sezon | Flash - instrukcja jak zagrać | MAXF1 news: blog

Witamy, Gościu

POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE

POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE 7 lata, 10 mies. temu #21567

  • CIVIX_POL
  • Offline
  • Zablokowany
  • Nigdy na dnie , Zawszę na szczycie
  • Posty: 147
  • Oklaski: -13


Witam Serdecznie wszystkich miłośników piłki nożnej, Jak już wiecie 10 czerwca 2016 rozpoczynają się Mistrzostwa Europy UEFA 2016 FRANCE w którym gospodarzę zagrają swój pierwszy mecz 10 czerwca z Reprezentacją Rumunii ( o 21:00 na Stade de France) A co Ciekwę (finał równy miesiąc później na tym samym stadionie. )... Ale nas bardziej interesuję sytuacja Biało-Czerwonych , Jak sądzicie kochani, jak Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zaprezentuję się na francuskich turnieju ? Polska jeszcze żadnego meczu na Mistrzostwach Europy nie wygrała ? czy 2016 rok będzie przełomowy dla orzełka ?

Tak się przedstawia Grupa Biało Czerwonych :



Pierwszy Mecz Polaków rozpocznie się 12.06 (Nicea, godz. 18): Polska - Irlandia Północna
W drugim Meczu podejmiemy faworytów Niemców ( 16.06 (Saint-Denis, godz. 21): Niemcy - Polska
Trzeci Mecz zakończymy w grupie z Reprezentacją Ukrainy w Piłce Nożnej 21.06 (Marsylia, godz. 18): Ukraina - Polska


CIVIX_POL: Postanowiłem zaryzykować i wybrać się do zakładów bukmacherskich , kibicuję naszej reprezentacji i chciałbym aby zaszła jak najdalej
Oto moje propozycje w fazie grupowej

POLSKA-IRLANDIA PÓŁNOCNA 2-0 "Ofensywa Polaków zaprocentuję w tym spotkaniu, Reprezentacja Irlandii Północnej w Piłce Nożnej, może się bronić 45 minut, ale 90 minut bronić się nie można"
POLSKA-NIEMCY 3-3 "Obie reprezentacje graja szybką piłkę do przodu , spodziewam się dużo sytuacji bramkowych z jednej jak i z drugiej strony, a jak będą sytuację to i będą bramkę dla tego obstawiłem taki wynik"
POLSKA-UKRAINA 1-0 " To będzie bardzo ciężki mecz dla Polaków, Polacy będą zmęczeni będą grać fatalnie w obronie, ale szczęśliwie strzelimy bramkę na wagę 3 punktów"

ŻYCZĘ NASZYM REPREZENTANTOM DUŻEGO SUKCESU NA TEJ IMPREZIE ! OBYŚCIE CHŁOPCY ZASZLI JAK NAJDALEJ ! BĘDĘ OGLĄDAŁ KAŻDY MECZ, CAŁA RZECZPOSPOLITA POLSKA JEST Z WAMI ! ABY DO PÓŁFINAŁU, POTEM PÓJDZIE Z GÓRKI !!! CHŁOPAKI . DUŻO ZDROWIA ! WALKI O KAŻDY CENTYMETR NA BOISKU ! I ZOSTAWCIE SERDUCHO NA BOISKU, ZA REPREZENTACJĘ, ZA POLSKĘ , ZA KIBICÓW, ZRÓBCIE TO DLA SIEBIE !!!! PÓŁFINAŁ ! POWODZENIA CHŁOPCY

kibicuję Cały Michów, Całe Województwo LUBELSKIE ! JESTEŚMY Z WAMI ! ŁĄCZY NAS PIŁKA I DOBRA ZABAWA DO BIAŁEGO RANA

DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

RAFAŁ"CIVIX_POL"IVAN


źródło: Dominator F1 Team


OFFICIAL Dominator F1 Team.
Ostatnio zmieniany: 7 lata, 10 mies. temu przez CIVIX_POL.

Odp: POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE 7 lata, 10 mies. temu #21568

  • DonDamiano
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 413
  • Oklaski: -61
"ABY DO PÓŁFINAŁU, POTEM PÓJDZIE Z GÓRKI"

Zresztą z wynikami fazy grupowej również przeholowałeś...

Ja rozumiem, że kibicujesz Polakom, ale trochę obiektywizmu Civix.

Osobiście obstawiam 0-0 w meczu z Irlandią która ma naprawdę solidną obronę. Lewandowski będzie cierpieć
Później przyjdzie kolej na Niemcy i oczywiście przegramy. Nasza obrona nie będzie istnieć. Wynik? 0-2
Na koniec zagramy z Ukrainą, w tradycyjnym meczu o wszystko. Tutaj nie wiem, jak to się zakończy.
Prawdopodobnie od wyniku tego meczu oraz bezpośredniego starcia Ukrainy z Irlandią zależeć będzie kto awansuje
z drugiego miejsca (ze względu na remis z Irlandią, awans będzie możliwy jedynie w przypadku zwycięstwa)
Zaryzykuję i stwierdzę że nie damy rady. Po ciężkim i wyczerpującym meczu przegramy 1-2 mimo prowadzenia do przerwy.

Koniec wróżkowania.

Oczywiście chciałbym, aby "biało-czerwoni" zaszli jak najdalej i po raz pierwszy po zakończeniu EURO słynne "nic się nie stało" nie było hymnem Polskiej reprezentacji.

Ale fakty są takie, że balonik został solidnie napompowany. Trochę powietrza z niego uszło po meczu z Holandią ale wciąż unosi się wysoko nad możliwościami oraz umiejętnościami Polskich piłkarzy.

Cóż, moje przewidywania nie są zbyt optymistyczne względem naszej kadry, aczkolwiek chciałbym być po meczu z Ukrainą pozytywnie zaskoczony i żeby okazało się, że nie miałem racji.


Za tę wiadomość podziękował(a): Anansi

Odp: POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE 7 lata, 10 mies. temu #21569

  • CIVIX_POL
  • Offline
  • Zablokowany
  • Nigdy na dnie , Zawszę na szczycie
  • Posty: 147
  • Oklaski: -13
Ty gnido mała też Ci dałem minusa.
A co do tematu. To są moje propozycję i oczekiwania,
każdy ma prawo do własnego zdania,
więc zachęcam ,
WYPOWIADAJCIE SIĘ


OFFICIAL Dominator F1 Team.

Odp: POLSKIE NADZIEJĘ NA EURO 2016 UEFA FRANCE 7 lata, 10 mies. temu #21570

  • AoW
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1262
  • Oklaski: 721
CIVIX_POL napisał:
Ty gnido mała też Ci dałem minusa.
A co do tematu. To są moje propozycję i oczekiwania,
każdy ma prawo do własnego zdania,
więc zachęcam ,
WYPOWIADAJCIE SIĘ


Po co się wypowiadać, jak i tak każdego obrazisz? Don bardzo sensownie napisał posta, nie widzę aby gdziekolwiek cię obraził czy coś, a ty standardowo wyskakujesz z gnidami...

BAN

PS) A moze ktos by sie pokusil o stworzenie typera na forum?


Ciekawe blogi: bloggg.pl/lista-blogow/
Ostatnio zmieniany: 7 lata, 10 mies. temu przez AoW.
Za tę wiadomość podziękował(a): DonDamiano
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy