|
 | Kierowcy: 11431 dzisiaj: (0)
Online: 1 

Regulamin:

1. Rejestracja w serwisie maxF1.com jest darmowa i dobrowolna. Każdy użytkownik, który się rejestruje potwierdza, że zna niniejszy regulamin i akceptuje go w całości.

2. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.

3. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i posty zamieszczane przez użytkowników. Wszystkie obraźliwe treści oraz naruszające dobre obyczaje będą kasowane, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie. W najbardziej nagannych przypadkach administrator zastrzega sobie prawo do skasowania konta.

4. Wszystkie materiały na stronie są objęte prawami autorskimi, zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów bez pisemnej zgody administratora serwisu.

5. Jeżeli znalazłeś na stronie obraźliwe treści powinieneś niezwłocznie powiadomić o tym administratorów.

6. Jeżeli znalazłeś materiały objęte prawami autorskimi lub posiadasz prawa autorskie do materiałów, które zostały wykorzystane na stronie przez administratorów lub też użytkowników, powinieneś również skontaktować się z administratorem.

7. Administrator zastrzega sobie prawo do przesyłania Użytkownikowi nie częściej niż raz w tygodniu wiadomości e-mail zawierającej informacje handlowe klientów Serwisu, tzw. mailingu reklamowego. Rejestrując się w serwisie, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych. Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta Użytkownika.

8. Można posiadać TYLKO jedno konto. Jeśli z 1 komputera ma korzystać kilka osób (np brat / siostra) musisz poinformować administrację o tym fakcie.

9. Jazda na nieswoim koncie jest ZABRONIONA. W przypadku złapania userów na takim wybryku - obydwa konta będą KARANE (reset bolidu oraz ustawienie 5.000.000 kasy), a przy kolejnym złamaniu regulaminu konta będą BANOWANE. Właściciel zbanowanego konta może je wykupić 200pln.

10. Jeśli na jednym komputerze gra kilka osób (brat/siostra/tata etc) użytkownicy są zobowiązani do poinformowania adminów o tym fakcie

11. Sprzedaż kont jest zabroniona! Próba sprzedaży czy też sprzedaż konta zakończy się banem konta kupującego i sprzedającego lub w przypadku nagłego przypływu litości administratora - degradacją do najniższej ligi.