|
 | Kierowcy: 11438 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat

MAXF1.com to darmowy symulator i manager formuły 1 online. Gra powstała we wrześniu 2010 roku. Od tego czasu jest stale ulepszana i rozwijana. Gracze rywalizują jako managerowie swoich teamów oraz jako kierowcy swoich bolidów. Duży nacisk został nałożony na charakterystykę bolidu (zużywanie opon, strata przyczepności, szybkość bolidu uzależniona od jego leveli itd). Każdego sezonu gracze przejeżdżają ok 100.000 okrążeń prowadząc rywalizację w systemie TRENING - KWALIFIKACJE - WYŚCIG.

Maxf1 jest również świetnym miejscem reklamowym dla firm z branży motoryzacyjnej oraz sportowej. W naszym serwisie są dostępne następujące formy reklamy:

1. Sponsor gry - każdy gracz w grze posiada sponsora, od którego dostaje wynagrodzenie za osiągnięte pozycje i wyniki. Logo sponsora widnieje przy nicku zawodnika, w jego profilu oraz przy bolidzie i wszystkich wynikach. Ponadto, gracz musi negocjować aby uzyskać lepszy kontrakt. Polega to na odpowiadaniu na wybrane pytania dotyczące działalności sponsora. Gracz musi odwiedzać stronę i interesować się sponsorem aby go pozyskać. W grze jest miejsce na 4 sponsorów
Koszt: 100pln netto / sezon (2 miesiące!)

2. Baner reklamowy - baner widoczny na stronie głównej i podstronach serwisu. Rozmiar banera 660x100px.
Koszt: 150pln netto / 1 miesiąc | zapytaj o aktualne statystyki serwisu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Bandy na torach - Na każdym torze umieszczone są bandy, na których można umieścić reklamę statyczną.
Koszt bandy na 1 torze = 50 pln netto / sezon. Pakiet 8 torów (7 ligowych + testowy w trakcie przerwy sezonowej) = 300pln netto / sezon.

4. Patronat - sponsor wyłączny (sponsor + banery + bandy na torach + dodatki).
Koszt: 800pln netto / sezon 

5. Własny tor - NA podstawie projektu narysowanego przez klienta my tworzymy tor i wstawiamy go do zakładki BONUSOWE TORY. Klient wybiera, czy tor jest dostępny dla wszystkich czy tylko dla graczy premium. Dodatkowo na torze zostaną umiejscowione bandy klienta
Koszt: 150pln netto

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zaistniej w sieci i zareklamuj się na unikalnej stronie motoryzacyjnej.