|
| Kierowcy: 11299 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat
Trwa 40 sezon | MAXF1 news: blog
Witamy, Gościu

GayMaster (GayMaster)

 • Offline
 • Ranga: Senior Boarder
 • Data rejestracji: 02/01/2012
 • Ostatnia wizyta: 07/01/2020
 • Strefa czasowa: GMT +0:00
 • Czas lokalny: 08:37
 • Wiadomości: 74
 • Odsłon profilu: 577
 • Oklaski: 4
 • Miejsce: Nieznany
 • Płeć: Mężczyzna
 • Data urodzenia: 01/04/1997

Podpis

Dawno już dokonałem wyboru i jestem dyspozytorem własnych torów.
Posty

Posty

emo
Witam . Jako ,iż powróciłem do rywalizacji chcę też przywrócić mój turniej ,czyli Turniej GayMastera.Zapisy zaczynam tak wcześnie ,ponieważ nie mam pojęcia jakie może być zainteresowanie i czy bd sens organizacji turnieju.Zasady turnieju:

- odbywa się bez koszyków itp. co zapewnia totalną przejrzystość,

- organizowany jest na torze testowym,

- podzielony jest na 2 części (sprint 5 kółek i standard ,czyli 15 okrążeń),

- sumujemy czasy z obu wyścigów , kierowca z najlepszym wynikiem wygrywa.Więcej informacji pojawi się później . Jest jeszcze dużo czasu ,ale proszę zapisywać się już teraz na blogu. Pozdrawiam GayMaster.
Puchar Maxa
Kategoria: Turnieje
emo
Zgłaszam się choć nie obiecuję jeździć po 200 kółek na każdym torze
Team Mpluty
Kategoria: Teamy
emo
Ja polecam ścignac przegladarke QtWeb . Nie ma mozliwosci zeby lagowalo poniewaz przegladarka ta jest mocno okrojona. Polecam do maxa. Minusy to brak polskiej wersji . Nie da sie pisac wiekszosci polskich znakow ,co widac u mnie,ale pod wzgledem plynnosci maxa rewelka.
Ewentualnie mozecie sprobowac przegladarki K-Meleon, lub Mozilla Firefox Light.
Sposób na lagi [dawi ...
Kategoria: Tnie mi gra
emo
Witam. Jako iż dziś został "odsłonięty" nowy tor o nazwie Smok, chciałbym zorganizować taki mały konkurs. Polega on na tym ,aby odgadnąć jaki best lap zostanie wykręcony na owym torze. Zapraszam do strzelania w smoka .
Moja propozycja:
36.548
Ustrzel smoka.
Kategoria: Forumowe zabawy
emo
Przychodzi grupka "ziomów" do knajpy i krzyczy:
- My chcemy frytki.
- Nie ma ziemniaków.
- A to mogą być z chlebem .

P.S Mogłem trochę spalić ,bo wyrwałem to z kontekstu innej wypowiedzi i ułożyłem kawał .
Żarty
Kategoria: Forumowe zabawy
emo
Ja proponuję MaxF1News
Gazeta
emo
Myślę ,że najpoważniejszą zmianą jaką muszę zrobić ja (lub mój "następca" ). To właśnie to ,by jeśli żaden z danego np.ćwierćfinału nie pojedzie do następnej rundy przechodzi ... wolny los to bd sprawiedliwe ktoś bd miał fart.To samo w przypadku ,gdy zawodnicy nie dotrzymają terminu i nie napiszą usprawiedliwienia.
Co do Twojego pomysłu orzech ,to nic nowego tylko nie tak łatwo to wprowadzić.
Przydałoby się też zaostrzyć zasady. Jeśli zawodnicy przejadą pojedynek, ale żaden z nich nie poda wyniku, pojedynek zostaje uznany za nieważny.
Turniej międzysezono ...
emo
Potwierdzam i obiecuję walczyć do ... końca
MOTO GALA F1 TEAM
Kategoria: Teamy
emo
Zgłaszam się.
MOTO GALA F1 TEAM
Kategoria: Teamy
emo
MICHAL_18 napisał:
Jak ananas się odezwie, chętny do nagrania tutoriala w formie audio wraz z Markiem i Darkiem

Super i właśnie o to mi chodzi ,tylko bd trzeba zrobić coś ,żeby po zalogowaniu użytkownik się na to natknął.
Pomoc i FAQ.
emo
Witam. Nie wiem czy to powinno być tu ,ale poszukuję kilku (około 10 osób) do pomocy.
Ostatnio AoW mówił ,że przydałoby się przejrzeć FAQ i pomoc ,bo dawno nie było tam nic zmieniane i sprawdzić czy nie ma tam błędów. Poszukuję kilku chętnych osób ,które znają zasady maxa i pomogłyby sprawdzić wszystko zdanie po zdaniu. Dzięki temu możemy podzielić sobie poszczególne podpunkty (jeżeli jedna osoba przegląda ,po kilku podpunktach przestaje myśleć i zostawia). Myślę ,że jeżeli znajdziemy kilka błędów ,lub rzeczy które powinny być ,a ich nie ma możemy wspólnie podyskutować o tym, co zrobić by nowi logując się od razu tam zaglądali (dziś chłopak nie miał zielonego pojęcia o grze i zadawał pytania na chacie).
P.S Sory za bałagan ,ale piszę to na szybko i pod wpływem impulsu. Chętni do pomocy niech się tu zgłoszą.
Pomoc i FAQ.
emo
GayMaster napisał:
Jeśli nie to podoba mi się propozycja nr 2 pana Staszka i jeszcze gdyby udało się zrobić ,że miękka mieszanka starcza tylko na np. 2 kółka to miałoby spore znaczenie. Myślę ,że te 2 opcje by się bardzo fajnie zgrały. Minus to oczywiście sporo pracy ,bo to jednak spore zmiany by były.

To byłoby rozwiązaniem Pablo Wtedy po zatrudnieniu z 2 wytrzymywałyby 4 dajmy na to ,a twarde zamiast 5 np.8.
Ekipa mechaników.
emo
0 - 100 ; kierowca (L)
100 - 200 ; weekendowy kierowca
300 - 500 ; głodny sukcesu
500 - 700 ; rozbrykaniec
700 - 1000 ; uzależniony
1000- 1500 ; czerwonooki
1500- 2500 ; maxocholik
2500- 3500 ; maniak
3500- ; Anansi
Nowa informacja w pr ...
Kategoria: ZREALIZOWANE
emo
Hmm ,a gdyby zrobić tak ,że ten kto zatrudni mechaników nie traci na downgrade w kwalach i wyścigu ,ale musi się liczyć ze sporymi opłatami za nich ?? To dość daleko idące i trudne do wykonania ,ale warto spytać. Jeśli nie podoba mi się propozycja nr 2 pana Staszka i jeszcze gdyby udało się zrobić ,że miękka mieszanka starcza tylko na np. 2 kółka to miałoby spore znaczenie. Myślę ,że te 2 opcje by się bardzo fajnie zgrały. Minus to oczywiście sporo pracy ,bo to jednak spore zmiany by były.
Ekipa mechaników.
emo
Póki co ekipa mechaników nie ma żadnego działania. Mam pomysł ,aby wprowadzić opcję im lepsi mechanicy tym tańsze części i szukam osoby ,która pomogłaby mi wyliczyć stawki zatrudnienia i zniżki za upgrade ,aby opłacało się to bogatszym (ulepszającym dużo części na 10) ,a nie opłaciło biedniejszym. Myślę ,że wtedy ta ekipa miałaby sens.
Oczywiście mam wątpliwość czy da się tak zrobić ,ale to czysta matematyka. Jakby ktoś chciał mi pomóc pisać na pw pogadamy na GG itd.
P.S Myślę ,że to mój najsłabszy pomysł jak dotychczas ,ale jakby to dokładnie policzyć to można podrzucić AoWowi jakiś fajny pomysł odnośnie tej ekipy.
Ekipa mechaników.
emo
Witam.
Przydałaby się opcja (w zakładce pojedynki - ostatnie pojedynki - zobacz lapy) daty odbycia się pojedynku ,bo czasem jest to pomieszane. Chciałbym ,abyście zweryfikowali czy wam się to przyda w jakiś sposób. Mi osobiście tak (turniej) ,ale jeśli wam nie to bez sensu to wprowadzać.

EDIT AOW: Jeden temat - jedna propozycja.
Pojedynki - dodanie ...
emo
A ja tam bym wymyślił nową rangę specjalnie dla ciekawej jednostki (nietypowej) dawidrs'a. Ranga to: spamer kolor ,w sumie różowy byłby ok
Nowe rangi na maxf1
Kategoria: Forumowe zabawy
emo
Być może nie miałem zamiaru kopiować czyjegoś pomysłu .
Zmiana z oponami.
emo
Wbijam sobie dziś na maxa i czytam że sporo zmian weszło. Więc jeżeli palnę coś bez sensu to proszę mi wybaczyć.
Mam jednak pomysł ,aby zrobić tak,aby mieszanka miękka starczała tylko na 2 kółka ,a twarda 4 lub 5 (pewnie trza by było policzyć ,żeby czasy wyścigów na mieszankach się za bardzo nie różniły ,tylko żeby była możliwość pokombinowania). Nie wiem czy czasy ,na miękkich i twardych się różnią (ja nie czułem różnicy jak jeździłem ,ale jeśli jest to cool, jeśli nie to przydałoby się to zrobić choć wiem ,że mogłoby to być bardzo trudne ,jednak gra zyskała by mnóstwo grywalności, czyli tego za co ją tak lubimy)
plusy rozwiązania:
-więcej możliwości kombinacji (skręcam best lap na miękkich i jadę na nich w wyścigu ,mimo ,że jestem wyżej w kwalach ,najprawdopodobniej ciut stracę w wyścigu , w odwrotnym przypadku odwrotny skutek )
-większy udział ekipy pit-stop (bardziej opłaca się wyższa ,jeżeli jeździsz na miękkich, na twardych starczy średnia
-najlepszy best na miękkich byłby w 2 kółku i to trza byłoby pojechać idealnie ,żeby walczyć z innymi o PP ,bo na 3 kółku już tracimy, myślę ,że to też byłoby fajne
P.S Kalik proponował chyba coś podobnego ,więc w sumie to mogła być kopia tego co myślał kalik ,niemniej komu podobałby się ten pomysł niech da łapkę w górę. AoWa proszę o napisanie ,czy byłoby to realne.
Zmiana z oponami.
emo
AoW napisał:
Kiedyś temat był poruszany, chciałbym powrócić do dyskusji i zastanowić się, czy nie zrobić ograniczenia na bolid dla niższych lig. Przykładowo 2/3/0 ligi mogłyby upgradować bolid tylko do 8 levelu.

Hmm ,ale weźmy taki kalisch bez silnika na 10 to ciężko jest coś złapać do teamu. Mimo wszystko jestem za zdecydowanie ,bo zwiększa to motywację do awansu.
Ograniczenie bolidu ...
Kategoria: ZREALIZOWANE
Więcej
Historia blokad

Historia blokad dla GayMaster

# Zablokowany od Czas rozpoczęcia Czas zakończenïa Zablokowany przez Modyfikowane przez
Użytkownik GayMaster nigdy nie był blokowany.
Wygenerowano w 0.27 sekundy