|
| Kierowcy: 11258 dzisiaj: (0)
Online: 5 (czat

MaxF1 News- przegląd najważniejszych wydarzeń: Kwiecień 2015

Posted by mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 30 kwietnia 2015 in Uncategorized

Zapraszam na nowy cykl na MaxF1 News, który jest zestawieniem najważniejszych wydarzeń miesiąca. Co nam przyniósł kwiecień? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

 

 

25 sezon na MaxF1

25 sezon MaxF1 Championship ruszył 16 marca i przed nami jeszcze jeden, jedyny wyścig sezonu, który zostanie rozegrany na torze Torpedos Kalikos. Po sześciu wyścigach na czele jest Stachu32 z 3 zwycięstwami i 120 punktami. Drugi jest Vanrook16, który ma na koncie 2 zwycięstwa i traci do lidera 4 punkty. Zatem na 99% mistrzem zostanie ten kto wygra ostatni wyścig sezonu (!). Normalnie jak w NASCAR, z tym, że tam nie ma innej opcji. Trzeci Arek12 traci już 48 punktów do Stacha32.

PS. Podczas 3 rundy otworzono ligę 2.2, w której mamy obecnie 17 zawodników.

 

Wielkie powroty i „powroty”

Pierwszym, który powrócił na maxa był Rojek, był to jednak powrót tylko na czata i to sporadyczny, bo jeszcze później od czasu do czasu zaglądał na maxa. Później powrócili także Kasztashi (dwa starty, jeden ukończony wyścig, wygrany z resztą w lidze 2.2), DonDamjano (nawet pojawił się na torze) oraz Civix [tym razem bez narodowości] (jeden start i jedno podium). Z tych Wielkich Powrotów najbardziej ucieszył się Krzysztofm. Ponad tydzień temu maxa nawiedził także M_Pablo, zwany potocznie Pablito, jednak nic nie zapowiada jego powrotu do ścigania.

 

Krzysztofm opuścił Grand Prix Kalischa!

Grand Prix Kalischa odbywało się akurat w Święta Wielkanocne (z resztą nie tylko zawodnicy na maxf1 wtedy rywalizowali) i Krzysztofm nie pojechał wyścigu. Jednak wbrew obawom nie nastąpił koniec świata.

A oto co miał do powiedzenia w tej sprawie: „Po prostu były święta i był dzień bez internetu właśnie poniedziałek i sobie o maxie zwyczajnie zapomniałem, a przypomniałem sobie we wtorek.”

 


Pomysłów kilka od Vanrooka

Na początku miesiąca Vanrook przedstawił kilka pomysłów. Po pierwsze- jednakowe bolidy w 2 i 1 lidze, żeby nowi gracze byli już przyzwyczajeni do bolidu. Po drugie zmiany w pogodzie. Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Wydaje się, że wiele już tu powiedziano, ale jeśli ktoś chciałby jeszcze coś dodać to proszę bardzo.

 


To by było na tyle, dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne numery MaxF1 News.

 

PS. Nie jestem na maxie przez 24h na dobę, więc jakby ktoś był świadkiem ciekawego wydarzenia, to proszę mnie o tym poinformować na pw.

 

1 ocena

Komentarze

Rojek
Rojek
Rojek has not set their biography yet
User is currently offline
Rojek sobota, 02 maja 2015

Ehh ci dziennikarze ledwo co człowiek pokaże się publicznie już robią wielką sensacje :P

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!