|
| Kierowcy: 11424 dzisiaj: (0)
Online: 1 
Planowany start 50 sezonu: 01.04.2024 | Flash - instrukcja jak zagrać | MAXF1 news: blog

Witamy, Gościu

Wywiad z Damian1127 - Civix_PL
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wywiad z Damian1127 - Civix_PL

Wywiad z Damian1127 - Civix_PL 13 lata, 3 mies. temu #1109

  • AoW
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1262
  • Oklaski: 721
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie,dziś moim i państwa gościem będzie "bardzo dobry kierowca " czyli"damian1127" obecny lider ligi 1. Tak więc zapraszam do przeczytania mojego drugiego wywiadu.

Redaktor CIVIX_PL (liga 2.3): Witam Damian jesteś obecnym liderem w swojej lidze,pewnie stres jest ogromny przed wyścigiem powiedz nam jak radzisz sobie z presją?

Damian1127 (liga 1): W miarę dobrze, ale najgorszy zawsze jest początek wyścigu kiedy trzeba wstrzelić sie w dobre tempo wyścigowe i nie popełnić przy tym błędu. Dodam, że w ostatnim wyścigu mogłem być 1 lub 2 ale od samego początku cięła mi się gra,więc co tu mówić pech...

Redaktor:CIVIX_PL (liga 2.3): Powiedz nam teraz jak oceniasz swoich głównych rywali,bo można nazwać głównym rywalem takich kierowców jak, Aragorn,Holek,Losik,CIVIX_PL Gieras ,na kogo zwracasz szczególną uwagę?.

Damian1127 (liga 1): Szczególną uwagę zwracam na Losika ponieważ moim zdaniem on jest moim największym konkurentem w walce o tytuł oczywiście to nie znaczy, że na pozostałych rywali nie zwracam w ogóle uwagi wszyscy są bardzo mocni tylko chyba za bardzo nerwowo podchodzą do wyścigu i dobrych wyników w kwalifikacjach nie potrafią przenieść na wyścig, ale myślę, że to tylko kwestia czasu kiedy zaczną być też konkurencyjni i zagrożą nam.

Redaktor:CIVIX_PL(liga 2.3): Aha:) a powiedz teraz na jakich torach najbardziej lubisz się ścigach? technicznych?prostych? i jak się spisuję obecny bolid,czy jest coś z nim nie tak ze nie możesz wskoczyć to pierwszej trójki w top 100 tego toru? czy to kwestia treningu? i na jakie miejsce liczysz w kwalifikacjach.

Damian1127 (liga 1): A więc lubię się ścigać na torach bardzo technicznych ponieważ moje obecne ustawienia są bardziej pod wolne zakręty a na prostych i szybkich zakrętach tracę gdyż mam w porównaniu do konkurencji słabą prędkość a co do kwalifikacji to liczę na miejsca 3-4, ale to oczywiście nie znaczy, że nie mogę być wyżej .

Redaktor:CIVIX_PL (liga 2.3): W sumie dobrze wiedzieć coś o rywalu,ale ok wróćmy do pytań.... Czy od razu jak zostałeś kierowcą zacząłeś wygrywać wyścigi? czy początek był trudny?

Damian1127 (liga 1): Z tego co pamiętam to jeździłem w ubiegłym sezonie w lidze 4.7 i jak widać z tak dalekiej ligi wpadłem do 1 więc nie mogę narzekać. Ale wiadomo to od dziś, początki są bardzo trudne.

Redaktor:CIVIX_PL (liga 2.3): Ok to już o twojej karierze wiemy już dość dużo,to zmieńmy pytanie na bardziej profesjonalne,powiedz nam kto jest twoim ulubionym kierowca F1 i dlaczego?.

Damian1127 (liga 1): Moim ulubionym kierowcą jest oczywiście Robert Kubica ponieważ ma wszystko to co prawdziwy i wielki kierowca mieć powinien.
Kubica nie dostał się do F1 dzięki kasie tak jak kierowcy HRT tylko dzięki swoim wielkim umiejętnościom.

Redaktor:CIVIX_PL (liga 2.3): Pewnie każdy spodziewał się takiej odpowiedzi,bo przecież Robert to nasz jedynak w F1 i trzeba jemu kibicować jeśli nawet nie wygrywa.

Redaktor:CIVIX_PL (liga 2.3): I to było już nasze ostatnie pytanie dla naszego gościa któremu życzę samych skukcesów na torze.

Damian1127(liga 1) Nie ma sprawy, Pozdrawiam wszystkich moich fanów a w szczególności fanki,Do zobaczenia na torze.

UWAGA: Jeśli chcesz żebym właśnie z tobą przeprowadził wywiad napisz na email:motoivan@interia.eu a na pewno ustalimy godzinę która będzie nam pasowała.
Dziękuje.


Ciekawe blogi: bloggg.pl/lista-blogow/

Odp: Wywiad z Damian1127 - Civix_PL 13 lata, 3 mies. temu #1125

  • mikoas
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: -1
No, no coraz lepsze wywiady, ale nadal zabrakło prywatnych pytań typu: Ile masz lat, do jakiej szkoły chodzi/twoje wykształcenie.
Jeszcze parę wywiadów napiszesz i zdobędziesz wprawę.
Pozdrawiam...


  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy