|
| Kierowcy: 11285 dzisiaj: (0)
Online:  

Opis toru Kalischreinigung

Posted by Mateokl
Mateokl
Mateokl has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 02 maja 2013 in Uncategorized

Witam. Tutaj opis toru Kalish i wypowiedzi zawodników :)

Zacznijmy od wypowiedzi.

Tor KALISCHREINIGUNG - jest to szybki tor z wymagającymi zakrętami.Ważne,aby ustawić silnik na jego najwyższą moc - 10.Tor ma błyskawiczne zakręty.W 1 sektorze należy jechać blisko , jak najbliżej band.Tylko tak możemy uzyskać czas poniżej 11 sekund.W 2 sektorze do zakrętu rozpoczynającego ten sektor należy dohamować jak najpóźniej.Tylko tak czas będzie konkurencyjny.S2 jest najszybszym sektorem w kalendarzu.Zawodnicy jeżdżą tu ( ci lepsi ) około od 4,950 - 5,100.3 sektor to szybkie zakręty z wyjątkiem 1 najwolniejszego.Ten zakręt należy pokonać szybko,późno dohamować , szybko dodać gazu.Okrążenie ja robię w 25,600.

Dziękuję Mateoklowi za to , że wziął mnie do wypowiedzi - Dawidrs

 

mpluta2: "Tor Kalischreinigung jest maxową Monzą, Monza jest najszybszym torem F1, natomiast tor autorstwa kalika jest najszybszym torem na maxie. Tutaj liczy się silnik, silnik i jeszcze raz silnik. Oczywiście jeśli mamy silnik na 8 to skrzydła nie mogą być na 1. Nie jest to jakiś trudny tor, ale koncentracja mimo wszystko musi być, bo większość zakrętów to szybkie zakręty, błąd tak dużo nie kosztuje jak np. na Pistolecie bo tutaj nie ma za dużo band.
1 nawrót, który przejeżdżamy na pełnym gazie, później jest łuk i krótka prosta, 2 zakręt który również należy przejechać na pełnym gazie. Na maxa przejeżdżamy także podwójny łuk i wchodzimy na krótką prostą, po której hamujemy do nawrotu, myślę, że to jest najtrudniejszy zakręt na tym torze do którego musimy odpowiednio wcześnie hamować.Dalej mamy bardzo krótką prostą, prawy łuk i szybkie zakręty prawo-lewo, po którym po raz kolejny wjeżdżamy na krótką prostą, na końcu tej prostej hamujemy do przedostatniego zakrętu, w tym zakręcie bardzo łatwo popełnić błąd i wypaść na trawę.Następnie jest dość długa prosta i ostatni szybki zakręt, gdzie pędzimy z gazem w podłodze, żeby wyjść jak najszybciej z tego zakrętu bo po tym zakręcie jest prosta start/meta.
Ten tor jest jednym z moich ulubionych na maxie i mam miłe wspomnienia z tego toru

Dziekuje obydwoma zawodnikami za oponie na temat toru.

Teraz moja opinia o torze :)

Kalischreinigung to bardzo szybki tor. Jest najszybszym torem na maxie ,ale w nazwie można się dużo razy pomylic ;) Nie będe opisywal jak trzeba jechać ,bo zrobił to dawidrs i częściowo pluta :) Tor najszybszy w kalendarzu ,ale jeden mały bład i traci się bardzo dużo. Trzeba mieć jak najwyżej silnik oraz skrzynie. Czasy są tutaj ok. 25 sec. Trzy długie proste i kilka ostrych zakrętów. Po prostu tor idealny.

Dzięki za przxeczytanie posta. Dziękuje równierz dawidowi oraz plucie

2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Dawidrs
Dawidrs
Dawidrs has not set their biography yet
User is currently offline
Dawidrs czwartek, 02 maja 2013

Super wyszło :D

Dawidrs
Dawidrs
Dawidrs has not set their biography yet
User is currently offline
Dawidrs czwartek, 02 maja 2013

Oczywiście 5/5

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!