GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 31 marca 2013 in Uncategorized

Witam dziś chciałbym wspomnieć o kilku wybranych spotkaniach (zaznaczam ,że nie kopiuję żadnych wpisów).

Pierwszym spotkaniem będzie hit Serie A: Inter Mediolan - Juventus Turyn ,którego nie opiszę bo był mecz lepszy :D Mecz zakończył się wynikiem 1-2 ,a bramki zdobyli:

-dla Interu: Palacio (54 minuta)

-dla Juve: Quagliarella (3 minuta) i Matri (60 minuta)

Opiszę mecz : Bayern Monachium - Hamburger SV wygrany przez bawarczyków ,aż 9-2!!!

Pierwsza bramka padła bardzo szybko, bo już w 5 minucie. Asystą popisał się Toni Kroos, a piłkę w siatce umieścił po długim rogu Shaqiri.

14 minut później zdobywca pierwszego gola asystował przy drugiej bramce , którą strzelił Schweinsteinger (główka).

3-0 mogło być już w 21 minucie ,ale Pizarro nie wykorzystał dogodnej sytuacji.

Co się odwlecze to nie uciecze. Trzecia bramka padła w 31 minucie. Xavi Martinez zagrywa do Pizarro ,który z pierwszej piłki pokonuje bramkarza.

2 minuty później było już 4-0 .Asysta Pizarro (piękna ,bo piętą) no i brameczka Robbena.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5-0,bo tuż przed gwizdkiem Shaqiri trafia w słupek ,Pizarro dobija i festiwal trwa :D

Na 6 bramkę musieliśmy czekać do 53 minuty, ale warto było ,Robben zagrał do Pizarro który umieścił piłkę w siatce piętką !!!

Minutę później Pizarro rewanżuje się Robbenowi i mamy 7-0!!!

No i 8-0 :D gola czwartego już zdobywa Pizarro ,asystował mu Muller.

77 minuta .Wydaje się ,że HSV już nie ma wiary, a tymczasem mamy 8-1 celny strzał głową oddał Bruma.

Odpowiedź natychmiastowa również 77 minuta i bramka Riberiego po zejściu do środka.Mamy 9-1.

HSV walczy dalej drugą bramkę dla gości w 86 minucie,również głową zdobył Westermann.

Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.Myślę ,że relacja się spodoba.Chciałem dodać ,że najwyższe zwycięstwo Bayernu (ligowe) zostało odnotowane w 1971 roku z ... Borussią Dortmund było to 11-1.A teraz oceny piłkarzy (trzech najlepszych)

Myślę ,że najlepszy był Pizarro(4 bramki 2 asysty, świetny był Robben i nieźle zagrał Shaqiri.

Należy też odnotować występy polaków :

Robert Lewandowski : bramka w meczu z VfB Stuttgart, nadal prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców bundesligi.

Łukasz Piszczek : bramka i asysta w meczu ze Stuttgartem

Ludovic Obraniak: ważna, dająca remis bramka w meczu z Lorient

Ważne!!!!! Na koniec prosiłbym o opinię ,czy zostawić to w takiej formie ,czy może przedstawiać same wyniki ,ale większej ilości spotkań.