|
| Kierowcy: 11299 dzisiaj: (0)
Online: 7 (czat

Wyścig, ''Tor Dla Damiana''6/14 - Analiza!

Posted by DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 11 marca 2013 in Uncategorized

Cześć, nie będę nudził i od razu zapraszam do przeczytania najnowszej analizy wyścigu na torze Dla Damiana1127 ;)

 

 

1.Zwycięzcą niespodziewanie został startujący z P3 DonDamiano który przejechał wyścig w czasie 6.34.300. Zwycięstwo zapewniła mu bezbłędna jazda równymi czasami na poziomie ok. 25s.

DonDamiano: Jestem niezwykle zadowolony z wyścigu, to moje piąte zwycięstwo w 1 lidze. Nie mniej jednak nie mogę spocząć na laurach. Jest wiele rzeczy do poprawienia takich jak strategia, pit stopy oraz tempo kwalifikacyjne. Pozdrawiam :)

2.Na bardzo wysokiej drugiej lokacie dojechał Drobny513 który jeszcze podtrzymuje nadzieje na mistrzostwo maxa. Strata do zwycięzcy do przeszło 18sekund co zostało spowodowane jak mówił Drobny aż kilkoma bandami. Przy tylu bandach musi być zadowolony z drugiej pozycji, Gratulacje.

Drobny513:Wyścig mimo wszystko troszkę mnie zaskoczył. Brawa dla Dona bo pojechał niezwykle dobry wyścig ja też jestem zadowolony ale dało się zauważyć drużynową jazdę Silesii to tyle ode mnie

3.Na najniższym stopniu podium znalazł się lider klasyfikacji generalnej Rojek który startował dopiero z P6. Stracił prawie pół minuty do zwycięzcy. Nie mniej jednaj taka pozycja przy problemach na które narzekał jest dobrym wynikiem, gratulacje.

4.Za podium znalazł się STACHU32 który do Rojka stracił 0,7s - przypadek?:P   Przez tak słaby wynik straci on trzecią pozycje w klasyfikacji generalnej na rzecz zwycięzcy tego wyścigu, DonDamiana.

STACHU32:wyscig niestety nieudany. don postawił wysoko poprzeczkę i spaliłem się totalnie. gratulacje dla dona, drobniaka i rojka

5.Na piątej pozycji dojechał rekordzista rekordów w ilości okrążeń, Anansi. Do STACHA stracił on prawie 10 sekund. Anansi po wyścigu narzekał na problemy, podobno podczas drugiego stintu zacinał mu tor, a więc wynik mimo wszystko przyzwoity, Gratulacje.

Anansi:Niestety, wyscig dla mnie nieudany, liczelem na czas ponizej 7 min., ale zaliczylem bande na 4 kolku, a na domiar zlego, od 10 kolka tor zaczal mi mocno ciac i ledwo dojechalem do mety. Mam nadzieje, ze w nastepnym wyscigu ta sytuacje sie nie powtorzy.

6.Za Anansim niespodziewanie dojechał Darowin co przy tak słabym bolidzie jest niewiarygodnym sukcesem. Stracił do Anansiego aż 26sekund.

Darowin:Bolid sprawował się kiepsko ale nie wieże tej wysokiej pozycji nie chodzi mi tylko o 6 miejsce w race ale również w top 100 bo w końcu wogule bolidu nie testowałem a praktycznie na każdym kółko bolid ślizgał się.DonDamiano uważał pojechał świetnie race jednak jak sam mówił może zasłużyć wynik dobrą strategią przy konstrucji auta.Ogólnie uważam poziom wyścigu do wysokich to nie należał ale to koniec sezonu i jakoś się tak przyjeło dziękuje za uwagę i pozdrawiam

7.Daleko bo dopiero na siódmej lokacie znalazł się Kalik144 który do Darka stracił niecałe 2sekundy. Przez tak słaby wynik straci on piątą pozycje w klasyfikacji generalnej na rzecz Anansiego.

Kalik144:bolid spisywal sie fatalnie awaria hamulcy wykluczyla mnie o walke o podium mam nadzieje ze za tydzien bedzie lepiej

8.Wysoko bo aż na ósmej pozycji sklasyfikowany został Vanrook który jak wiadomo dysponuje najsłabszym bolidem w stawce, stracił on do Kalika ponad pół minuty. Mimo wszystko Gratulacje :)

9.Dwoma punktami zadowolić bedzie musiał się MPluta który jeszcze trochę i niestety zawiesza kariere, stracił on do Vanrooka tylko 5sekund.

10. Ostatnim graczek który zdołał przejechać cały dystans wyścigu został AcIeDneT który do Pluty stracił  1min. i 18s a do zwycięzcy, uwaga, przeszło trzy minuty..... :O

11. Na jedynastej pozycji dojechała gosia........to tyle, no comment.

12.Na dwunastej pozycji znalazł się Mateusz1 któremu do końca zostało 8 okrążeń.

13. Na ostatniej sklasyfikowanej pozycji znalazł sięM Markfire17 któremu natomiast do ukończenia wyścigu zabrakło 9 okrążeń.

 

Wyścigu nie przejechali następujący gracze:RooBert34, XBodyGardX, Grade, Cichy, Marko21, Damian1127 oraz MattiQul.

Na koniec przestawiam klasyfikacje generalną po 6 z 7 wyścigów. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam:)

1.Rojek/Silesia F1 Team............................................113   2    1   5 

2.Drobny513/Ghost X-Ultimate Racing Team.......90   2    3   3

3.DonDamiano/MotoGala GP Team.........................82   1    0   4

4.STACHU32/Silesia F1 Team....................................74   1    2   2

6.Anansi/MotoGala GP Team....................................54   0    0   1

5.kalik144/Champion F1 Team.................................53   0    0   1

7.AcIeDneT/Kalischreinigung F1 Team..................35   0    0   1

8.Damian1127/Champion F1 Team.........................34   0    0   1

9.Marko21/MOTOGALA F1 POLSKA TEAM...............31   0    0   0

10.Darowin/Kalischreinigung F1 Team...................20   0    0   0

5 ocen

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!