|
| Kierowcy: 11299 dzisiaj: (0)
Online: 8 (czat

Trening ''Tor Dla Damiana''6/14 - Analiza!

Posted by DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 08 marca 2013 in Uncategorized

 

Dzień dobry cześć i czÓłem, zapraszam na mały opis niby nic nie znaczącego treningu ;-)

 

1.Zwycięzcą treningu został nie kto inny jak aktualny mistrz i zarazem zwycięzca ostatniego GP... STACHU32, który jako jedyny zszedł poniżej bariery 23.000. Jego czas to 22.965.

STACHU32:niestety nie mam czasu testowac, jadę w ciemno kwale

2.Na drugiej pozycji znalazł się Drobny513 który czas uzyskał w ostatnich godzinach treningu. Jego czas to 23.037, z nie wielką stratą do lidera   a więc jest spora szansa na walkę o PP.

Drobny513:Na razie nic jeszcze nie mozna wnioskować np w przypadku Rojka nawet 15 miejsce w kwalach może dac mu 3 miejsce w wyścigu albo na odwrót wyścig zweryfikuje wszystko. Bolid sprawuje się dosyć dobrze lepiej niż się spodziewałem. PP według mnie zdobędzie Stachu a wyścig może takie pudło wytypuje Stachu DonDamiano Kalik tyle ode mnie Dziękuje bardzo.

3.Mimo słabego bolidu czasu na trzeciej pozycji został sklasyfikowany DonDamiano który uzyskał swój osobisty rekord ilości okrążeń, ma już ich ponad 500, taki wynik uzyskał we wtorek:). Jego czas w treningu to 23.332.

DonDamiano:Cześć. Po treningu niewiele można wnioskować. Rojek narazie odpoczywa, Anansi i Kalik testują, Stachu i Drobny też jakoś wiele nie jeździli, myślę że    o PP zawalczą STACHU, Drobny oraz Rojek, ja będę zadowolony jeśli zdobędę 4 pole startowe, pozdrawiam:)

4.Czwarty czas uzyskał jak zwykle pracowity Anansi, który znów aby znaleźć ustawienia potrzebował około dwóch tysięcy okrążeń, co świadczy    o profesjonalizmie oraz zaangażowaniu tego gracza, jego czas to 23.432.

Anansi:bolid, no coz... ciezko znalesc odpowiedni bolid na ten tor, ale ten co mam teraz mysle bedzie odpowiedni. osobiscie mnie zaskoczyl w treningu - Don (jak na taki bolid jakim dysponuje), natomiast chyba nikt nie zawiodl oprocz marko21, ktory nie pojawil sie w treningu.
Nie sadze, aby w kwalifikacjach byly jakies niespodzianki, ja powalcze o p4

5. Na piątek pozycji znalazł się kalik144 który troszkę się czai, jego czas to marniutkie 24.121. Mimo tego uważam że będzie walczył minimum        o piąte pole startowe w niedzielnym wyścigu.

Kalik144:co tu powiedziec bolid jest znakiem zapytania a czykolwiek Asa z rekawa juz wyciagnelismy tydzien temu i w kf okazalo sie ze mozna pojechac dobrze wiec czekam juz na kf nic juz nie kombinuje bo bolid jest dobry tylko trzeba bedzie pocis z niego te max nie rozgladam sie do tylu ja patrze kto jest z porzadu a z przadu kierowcy bez wielkich niespodzianek

6.Dopiero szósty, jednak nic to nie oznacza jest Rojek który na swoim koncie ma około 50 okrążeń co nie jest wynikiem marzeń, sam czas również pozostawia wiele do życzenia, uzyskał on bowiem słabe 24.300.

Rojek:Bez komentarza.

7.Wysoko uplasował się Darowin, ale to chyba tylko ze względu na małą ilość aktywnych w treningu graczy, jego czas to 25.200 co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę bolid jakim musi jeździć dawny mistrz maxa.

8.Ósmy czas uzyskał MPluta2, który znalazł się blisko MarkFire'a17, czas jaki uzyskał jest przeciętny, stać go na więcej, uzyskał on bowiem czas 26.367. Liczymy na więcej w kwalifikacjach:)

MPluta2:Bolid spisuje się dobrze. Zaskoczyć to raczej nikt mnie nie zaskoczył, czołówka jest na swoim miejscu, natomiast myślę, że zawiódł Rojek, który był dosyć daleko w treningu.

9.Wysoko znalazł się Vanrook, wysoko dlatego że jeździ on ewidentnie najsłabszym bolidem w ''pierwszej lidze'', czas jaki uzyskał to 26.367 co daje mu pozycję ex aequo z MPlutą. Postawiłem go na 9 ponieważ nie wiem który z nich uzyskał jako pierwszy ten czas.

Vanrook:Witam.
Jak wiadomo mam najsłabszy bolid w stawce, po karze. Jednakże bolid na tym torze spisuję się dobrze, sądziłem, że po nie ukończonym wyścigu, będę miał większą stratę. Zaskoczył mnie Anansi, a zawiódł RooBert34, który nie wyjechał na tor.
W tej chwili nie będę zważał na wyniki kwalifikacji, czy wyścigu w tym sezonie. Skupiam się na barażach, które postaram się wygrać. A w kolejnym sezonie, mając normalny bolid będę mógł się sprawdzić z najlepszymi. Dziękuje.

10. Na dziesiątej pozycji znalazł się MarkFire17, jego czas to 26.374 co nie jest niestety szczytem możliwości tego zawodnika. Dlaczego niestety? Ponieważ liczyłem że bardziej się przyłoży do jazdy:(

MarkFire17:Witam. Bolid spisuje się nieźle, jest bardzo przyczepny. Podczas treningu uformowała się 5 szybkich zawodników, to oni będą walczyć o PP. Reszta może maksymalnie powalczy o P6. Nikt mnie nie zaskoczył jakimś niesamowitym czasem, ale jestem zawiedziony postawą AcIeDneTa i jego bardzo małą ilością przejechanych okrążeń.

 

11.Daleeeko, bowiem dopiero na jedenastej pozycji znalazł się AcIeDneT który chyba definitywnie skreślił ten sezon, przejechał on tylko 5okrążeń, ale nie zapominajmy że to tylko treningi, jego czas to........28.000

12.Ostatnim sklasyfikowanym graczem w treningu został RooBert34, który przejechał jeszcze mniej okrążeń niż powyższy AcIeDneT, tylko dwa okrążenia na jego koncie, oznacza to niestety słabe rozpoznanie przed kwalifikacjami co może spowodować daleką pozycje w kwalifikacjach. Jego czas to...35.602. Miejmy nadzieje że w kwalifikacjach bardziej się przyłoży, co raczej trudne nie będzie:P

 

Niestety nie trudno zauważyć że z wyścigu na wyścig odnotowywana jest coraz niższa frekwencja, ale do końcówka sezonu więc niektórzy odpuszczają, na koniec jeszcze pokazuję dokładną tabelkę, pozdrawiam:)

 

 

5 ocen

Komentarze

mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
mpluta2 piątek, 08 marca 2013

Donek, masz jakieś nie aktualne dane, trening zakończyłem przed Markfirem :D

DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
DonDamiano piątek, 08 marca 2013

kudę...

Rojek
Rojek
Rojek has not set their biography yet
User is currently online
Rojek piątek, 08 marca 2013

Niektórzy piszą, że zawiodlem. A ja zrobiłem wszystko co mogłem. Takie są realia żadna ściema.

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm sobota, 09 marca 2013

No mimo niechęci do Damjana muszę przyznać obiektywnie, że Blogdon poprawił się i jest naprawdę fajny.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!