|
| Kierowcy: 11299 dzisiaj: (0)
Online: 7 (czat

Wyścig, ''Tor Dla Roberta''5/14 - Analiza!

Posted by DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 04 marca 2013 in Uncategorized

Dzień dobry, zapraszam do przeczytania (krótkiego) info o wyścigu na torze dla Roberta;-)

 

 

 

1.Zwycięzcą został startujący z PolePosition, STACHU32. Jest to jego pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, serdecznie gratulujemy.

STACHU32:Znakomity bolid na kwalifikacje i pp. Dobre spokojne ustawienia na wyścig i 1 miejsce. Dublet Silesia Team w wyścigu. Awans STACHA32 na 3 miejsce w tabeli i umocnienie Rojka na 1 miejscu. Znakomity tydzień wyścigowy. Czy ktoś kierowcom Silesia Team w tym sezonie podskoczy?

2.Blisko, bo niecałe dwie sekundy (startujący z dalekiej 4 pozycji),  za zwycięzcą ukończył lider klasyfikacji generalnej. Gratulujemy.

Rojek:Wyścig nie poszedł do końca po mojej myśli słabe tempo plus kilka wyjazdów poza tor, co mnie spowolniło. Gratulacje dla Stacha, który wygrał dzięki temu pokazał, że w teamie jesteśmy postawieni na równi i nie jestem faworyzowany.

3.Podium zamknął po starcie z dalekiej szóstej pozycji były mistrz, DonDamiano który po raz kolejny udowadnia że jest w wyśmienitej dyspozycji.

DonDamiano:Dzień dobry, wyścig był bardzo udany, przypomnę po raz enty że mam bolid słabszy o prawie sekundę od ścisłej czołówki więc taki wynik musi być zadowalający. Po raz kolejny po słabych kwalifikacjach odnotowuję duży awans, znów wyprzedziłem między innymi Anansiego i Kalika. Gratuluję Silesii dubletu, Pozdrawiam.

4.Niecałe trzy sekundy do podium zabrakło kalikowi144 który w końcu wrócił do szybkiego ścigania. Gratulujemy.

Kalik144:w wyscigu poszlo mi umiarkowanie dobrze dalikatna kolizja przekreslila podium no i najbardziej podobalo mi sie to ze anansi stracil kupe czasu do mnie:D

5.Oj, na piątej pozycji dojechał ''Anansi033'':P... Teraz napewno się zastanawiacie kto to?:D To nasz misterlap Anansi z dopiskiem jego nowych ulubionych cyfer. Dlaczego ulubionych? Bo stracił 0,00,033s do kalika!!!!!!!!!! Pech:(

Anansi:Od poczatku szukalem na tym torze bolidu pod wyscig, sprawdzajac potem jego potencjal na kwalifikacje, wiec bolid do wyscigu przygotowany mialem perfekcyjnie. Sam wyscig rozpoczal sie dosc nerwowo, ale od drugiego okrazenia wszystko szlo zgodnie z planem. Niestey, na osmym okrazeniu stracilem panowanie nad bolidem, zaliczajac bande w s2, przez co, jak sie okazalo, stracilem szanse na podium. Z wyscigu jednak jestem zadowolony, choc pewnien niedosyt pozostal.

6.Na dalekiej pozycji dojechał Drobny513 który jest coraz dalej od triumfu w klasyfikacji generalnej, chyba sobie nie poradził z presją oraz oczekiwaniami kibiców po świetnym początku sezonu.

7.Na siódmej pozycji uplasował się Damian1127, dla którego powrót do 1 ligi  nie wydaje się zbytnio łaskawy.

8.Na ósmej, wysokiej pozycji dojechał Darowin, który mimo strasznie słabego bolidu znów dojechał w punktach. Gratulujemy;-)

9.Na świetnej pozycji dojechał MPluta2 dla którego są to pierwsze punkty w tym sezonie. DonDamiano nie krył po wyścigu zadowolenia z jazdy Pluty.

MPluta2:To mój najlepszy wyścig w tym sezonie, dwa razy lekko stuknąłem w bandy, ale ogólnie było ok. Miałem niezłe tempo, mechanicy spisali się dobrze. Gratulacje dla Stacha za zwycięstwo

DonDamiano: No nareszcie jestem zadowolony z wyniku Mariusza, mam nadzieje że będzie kontynuował tą passe. Płace i wymagam:P. Oczywiście żartuję i życzę powodzenia w dalszej części sezonu:)

10.Na ostatniej punktowanej pozycji dojechał Marko21, który niestety nie miał czasu na jazdę w tym tygodniu, miejmy nadzieje że w następnym  wróci do regularnej jazdy i znów będzie walczył o wysokie pozycje.

11.Tuż za punktami dojechał RooBert34. Niestety nie pokazał on tutaj swojego potencjału, miejmy nadzieje że w pozostałych wyścigach pokaże na co go stać.

12.Na dalekiej pozycji, nie potrafiący odbudować swojej szczytowej formy, MarkFire17. Trzymamy kciuki za odzyskanie właściwej formy;)

13.Żenada, czyli Gosia przejechała kolejny wyścig, coraz bliżej punktów.....

Teraz kierowcy którzy zaczęli, lecz niestety nie ukończyli swoich wyścigów.

14.Vanrook który podobnie jak Darek dysponuje najsłabszym bolidem, niestety przyczyny przerwania bolidu są nieznane.

15.No cóż, nie dojechał też Aciednet który mimo iż jechał szybko nie dojechał. Podobno Zawiódł układ kierowniczy(przeglądarka)

AcIeDneT: A weź spier (..)

Dziennikarz: Dziękujemy za wyczerpującą wypowiedź:)

16.Ostatnim zklasyfikowanym kierowca jest Mateusz1, który mimo nie pokazania się na torze podczas kwalifikacji ruszył w wyścigu, którego         jednak nie ukończył:(

 

Na koniec przedstawiam pierwszą ''dziesiątkę'' klasyfikacji generalnej po 5 z 7 wyścigów tego sezonu.

Dziękuję za uwagę i juz teraz zapraszam na WywiaDona który powinien zostać opublikowany  dziś przed północą. Pozdrawiam.

 

........''Klasyfikacja Generalna Mistrzostw''..........PKT-ZW-PP-PDM

 

1.Rojek/Silesia F1 Team............................................98   2    1   4 

2.Drobny513/Ghost X-Ultimate Racing Team......72   2    3   2

3.STACHU32/Silesia F1 Team....................................62   1    1   2

4.DonDamiano/MotoGala GP Team.........................57   0    0   3

5.kalik144/Champion F1 Team.................................47   0    0   1

6.Anansi/MotoGala GP Team....................................44   0    0   1

7.AcIeDneT/Kalischreinigung F1 Team..................34   0    0   1

8.Damian1127/Champion F1 Team.........................34   0    0   1

9.Marko21/MOTOGALA F1 POLSKA TEAM...............31   0    0   0

10.Darowin/Kalischreinigung F1 Team...................12   0    0   0

 


 

6 ocen

Komentarze

mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
mpluta2 poniedziałek, 04 marca 2013

acied- krótko i na temat :)

AcIeDneT
AcIeDneT
AcIeDneT has not set their biography yet
User is currently offline
AcIeDneT wtorek, 05 marca 2013

Dyplomatyczna.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!