|
| Kierowcy: 11299 dzisiaj: (0)
Online: 8 (czat

Poniedziałkowy WywiaDON (#2) AcIeDneT

Posted by DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 11 lutego 2013 in Uncategorized

Dzień Dobry, cześć i czołem.

Dziś wypytam ACIEDNETA, także zapraszam do czytania:)

1.Witaj Aci, pierwsze pytanie. Jak się czujesz, czy masz nadal chęć do jazdy, jakie masz cele na ten sezon?

odp:Co do celów, celuje w top5 na koniec sezonu, myślę, że mam możliwości na top 5,  stać mnie, tak jak już powiedziałem na spokojny wyścig, zostały same obeznane tory, jeżeli przytakuję mówiąc sloganem bmx'owym, będzie dobry wynik, trzymajcie kciuki!

2.No tak, to że stać cię na świetne wyniki, nie ulega wątpliwości. Skoro oceniłeś siebie, oceń może konkurentów,w kim upatrujesz swoich największych przeciwników?

odp:Heh, w tym jest problem, Drobny, Stachu, Rojek i Kalik są poza moim zasięgiem, lecz inni przeciwnicy, są na podobnym poziomie (akurat w tym sezonie). Walka z Donem, Damianem1127 i Anansim będzie trwała do końca, Anansi jest w najlepszej sytuacji finansowej, zobaczymy jak to będzie. Nie jestem w stanie powiedzieć, kto wygra maxowy pucharek, na chwilę obecną jest to Drobny, lecz Rojek i Stachu są zawsze groźni.

3.Tak Drobny ma już z górki można powiedzieć. Dobra następne pytanie. Co myślisz o zadyszce, STACHA32 w kwalifikacjach oraz DonDamiana, ostatnim czasy nie wiedzie się im najlepiej. Co o tym sądzisz?

odp:Nic nie sądzę, powiem tyle, słaby wyścig mają już za sobą, teraz będzie już tylko lepiej :)

4.No gorzej być już chyba nie może. W takim razie jaki team ma największe szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu?

odp:Wygrają duszki, Holek gromi w swojej lidze, drobniak też, raczej nie będzie mocnych na ten skład, no chyba, że systemizm, z nim nigdy nic nie wiadomo. Tak czy inaczej, duszki, silesia i czampionsi, lecz to wszystko może się jeszcze zmienić, pożyjemy zobaczymy :)

5.No tak są głównymi faworytami. Co myślisz o torach, czy nie uważasz że brakuje typowo szybkiego toru typu NO czy KACZUSZKA?

odp:Nie, niczego mi nie brakuję, jest wręcz idealnie, zbalansowane zestawienia pomiędzy torami szybkimi a torami wolnymi (czyt. technicznymi). Kalendarz przemyślany z głową, ciekawi mnie tylko kto i ile dał AoWowi do łapy, aby właśnie takie tory znalazły się w kalendarzu :D

6.Hehe, no ciekawe. Obstawiałbym sponsorka któregoś. Wracając do pytań. Ostatnio z dwoma innymi ''maxowiczami'' zaskoczyliście wszystkich podcastem. Czy macie w planach jakąś rozbudowę tego?

odp:A nie widać, portale typu mixcloud to nie przelewki, planujemy nagrywać lajfy, tzn. Ja planuję, oni wykonują (muszą wiedzieć kto tu rządzi :P), co do podcastu, prężnie się rozwija, myślę, że sprawdza się, jest chętnie pobierany, słuchany, komentowany, tak jak napisałem na swoim blogu, prosimy o sugestię, pytania, zgłaszanie się do udziału w projekcie. Co do lajfów, jeżeli wypalą, będziemy nagrywali po testowym okrążeniu na danym torze, wraz z komentarzem głosowym ! Także sprawdzajcie twitcha, czy aby nie pojawiło się konto powiązane z maxf1.com.

7.Hehe, czyli ACI rządzi:P. Co to kanału na twitchu, jeśli takowy powstanie BloGDon o tym poinformuje. Może za wcześnie na takie pytania ale czy masz już jakieś plany dotyczące następnego sezonu jak całej swojej kariery?

odp:W takim bądź razie, liczę na coraz lepsze wyniki, postaram się pokazać z jak najlepszej strony,  jeszczę będę w stanie, prawdopodobne jest to, że w okolicach 1 październik 30 listopad na maxie jeździć nie będę. Z jakich przyczyn, nie podam :D

 

8.A co myślisz o aktualnej postawie CIVIXA, czy będzie kiedyś w stanie jeszcze walczyć o mistrzostwo?

odp:Gadolimy na skajpie, super facet, szczery do bólu, jego postawa jest godna naśladowania. Mógł jednak działać do końca w tej pierwszej lidze, no stało się, czasu nikt nie cofnie.

9.:Teraz dość trudne pytanie, czy zauważyłeś jakiegoś, dość świeżego gracza który w przyszłości mógłby zawojować w 1 lidze?

odp:Geymaster, jeżeli się nie zmarnuje, to kto wie, lecz drugiego Civixa raczej z niego nie będzie.

10.No szkoda, ale trudno. I na koniec może oceń nam samą grę, jak ci się podoba?

odp:Jedno słowo, za****sta, nic dodać nic ująć.

To na tyle, dziękuje bardzo AcIeDneT za czas jaki poświęciłeś mi na wywiad oraz za chęć. Życzę powodzenia na maxie jak i w życiu prywatnym:)

ACIEDNET:Pozdrawiam wszystkich, słuchajcie podcasta, oglądajcie twitcha, mixcloud, fejsbuka i ćwirka. Dzięki za wywiad.
Ps. Paulina, kocham cie 

 

Tak od siebie dodam że czcionek jest tu chyba kilka, nie wiem, kopiować musiałem to z gg,pw, ciężko było, ale jeszcze raz dziękuje za wywiad.

Pozdrowionka od Donka;)

8 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!