User is currently offline
on środa, 09 stycznia 2013 in Uncategorized

Czas na drugą część podsumowania sezonu 13 w lidze 2.1

Wyścig na torze Kaczuszka (Akzsuzcak)

Kwalifikacje- VANROOK zdobywa pole position na otwarcie sezonu, drugi czas wykręca EMILEMSON. VANROOK`owi w wyścigu nie poszło już tak kolorowo ( zazwyczaj wyścigi nie były jego mocną stroną) i zajął w nim dopiero 5 pozycję. Wyścig wygrywa MPLUTA2, drugi jest PAWEL_S, podium uzupełnia EMILEMSON, a czwarty WISH666 (ostatnia wymieniona dwójka bardzo stoczyła się w dół w trakcie sezonu.

Ten wyścig był także powrotem do regularnego ścigania MAGORZATY

a także banem dla XBODYGARDX, dostał bana za multikonto. To on mógł zdobyć mistrzostwo w lidze 2.1 w tym sezonie, ale wyszło jak wyszło.

Wyścig na torze Walę w Reklamy (Ymalker w Elaw)

Na tym torze ponownie pole position zdobywa VANROOK, drugi czas wykręca Pluta. Wyścig to kolejne zwycięstwo MPLUTY2 i to ze sporą przewagą nad drugim VANROOK`iem, podium uzupełnia XBODYGARDX. Na czele klasyfikacji generalnej umacnia się MPLUTA2

Wyścig na torze Debiut (Tuibed)

Trzeci wyścig sezonu to powrót MATTISA na maxowe tory (jak się później okazało nie na długo, ale o tym później) i to w wielkim stylu (mowa o kwalifikacjach), bo zdobył pole position i to z dość dużą przewagą nad drugim. W wyścigu nie było tak kolorowo, bo Matis zajął szóstą pozycję. Wyścig po raz trzeci w sezonie wygrywa MPLUTA2, druga była MAGORZATA (z wyścigu na wyścig coraz bardziej się rozkręcała) podium uzupełnia VANROOK.

Później MATTIS44 dostał bana za „współpracę” z CIVIXEM, jeździli sobie nawzajem kółka. W porównaniu do XBODYGARDX`a poddał się i wystartował później w tylko jednym wyścigu ( w dodatku go nie ukończył)

Wyścig na torze No (On)

Kwalifikacje to początek serii trzech z rzędu pole positions w wykonaniu VANROOK`a. To była po prostu dominacja, drugi PAWEL_S stracił do niego ponad sekundę. Kolejny wyścig w wykonaniu VANROOK`a nie był dobry, wyścig skończył na 5 miejscu. Wyścig wygrał PAWEL_S, drugi MPLUTA2, a podium uzupełniła MAGORZATA.

Po tym wyścigu , XBODYGARDX stwierdził, że PAWELowi okrążenia jeździł Rojek (także wyścig). W końcu wszystko rozeszło się po kościach.

Wyścig na torze Rakadu (Udakar)

Kwalifikacje to druzgocąca przewaga VANROOK`a nad drugą MAGORZAT`ą, jego przewaga wyniosła więcej niż 3 sekundy. W wyścigu VANROOK przełamał „przekleństwo wyścigów” i wygrał wyścig, drugi był MPLUTA2, podium uzupełnił XBODYGARDX.

Wyścig na maxowym Hungaroringu, czyli na torze Pistolet (Telotsip)

Kwalifikacje bez niespodzianki wygrał VANROOK, drugi czas wykręcił MPLUTA2. Wyścig to powrót Pluty na najwyższy stopień podium, tuż za nim znalazła się MAGORZATA ze stratą trochę więcej niż 1 sekunda , a podium uzupełnił VANROOK, któremu wyścig znów nie poszedł zbyt dobrze. Po tym wyścigu poznaliśmy już mistrza lidze, a został nim MPLUTA2.

Wyścig na maxowej Monzie, czyli na torze „Sponsor Kalischreinigung” (potocznie Kalischring)

Ostatni wyścig na zupełnie nowym torze autorstwa kalika. W kwalifikacjach udziału nie wziął VANROOK i dzięki niemu pole position zdobył MPLUTA2, który później wygrał wyścig. Drugi był VANROOK, mimo startu z ostatniej pozycji, naprawdę miał dobre tempo i przebił się na drugie miejsce. Podium uzupełniła MAGORZATA.

Nieoficjalne odznaczenia

„Król jednego okrążenia”: VANROOK

Niespodzianka sezonu: PAWEL_S, jego sezon był całkiem niezły

Najważniejsze wydarzenie: powrót do regularnego ścigania MAGORZATY

Wzór do naśladowania: XBODYGARDX, za to, że mimo bana dalej jeździł wyścigi, żeby znaleźć się w strefie barażowej.