Ocena poszczególnych kierowców po 5 wyścigach sezonu

User is currently online
on środa, 26 grudnia 2012 in Uncategorized

Dziś kolejna część oceny poszczególnych kierowców

2. VANROOK (78 pkt.) moja ocena: 9,5

W ostatnim wyścigu trochę mnie zaskoczył, bowiem kwalifikacje jak zwykle poszły mu gładko, tak samo wyścig, który w końcu wygrał i to z dużą przewagą. Wcześniejsze wyścigi nie szły po jego myśli.

3. PAWEL_S (65 pkt.) moja ocena: 3,5

Ostatni wyścig to kompletna porażka, zajął dopiero 9 pozycję, a przecież wyścig na torze No wygrał.

4. MAGORZATA (61 pkt.) moja ocena: 6,5

Może wyścig nie poszedł po jej myśli, ale w tym sezonie jeździ całkiem równo. Ma duże szanse na wyprzedzenie PAWEL`a_S  w klasyfikacji generalnej. Szanse na mistrzostwo w lidze 2.1 już straciła.

5. XBODYGARDX (56 pkt.) moja ocena: 6

Ostatni wyścig pojechał całkiem nieźle, zajął w nim trzecie miejsce i wdarł się do strefy barażowej. Jeszcze ma szanse na wyprzedzenie MAGORZATY, ale nie wydaje mi się, żeby to mu się udało.

6. EMILEMSON (51 pkt.) moja ocena: 6

Też jeździ całkiem regularnie, ale nie ma takiej szybkości jak np. MAGORZATA. Tylko raz w tym sezonie stanął na podium. Ma większe szanse na wyprzedzenie Bodygarda niż XBODYGARDX na wyprzedzenie MAGORZATY.

8. BLUMCHEN (24 pkt.) moja ocena: 4

Zapowiada się ciekawa walka między WISH666, a BLUMCHEN, bo tę dwójkę dzielą 2 pkt. Na razie wyżej jest WISH666, ale w ostatnim wyścigu to BLUMCHEN był przed WISH666.

Numerki przy nickach oznaczają aktualną pozycję w klasyfikacji generalnej.

Niebawem pojawi się analiza możliwości zdarzeń, które mogą wpłynąć na to czy poznamy mistrza ligi na Pistolecie, czy może na debiutującym torze kalika