Ocena poszczególnych kierowców po 4 wyścigu sezonu

User is currently offline
on środa, 19 grudnia 2012 in Uncategorized

Wyścig czwarty za nami, więc czas na kolejną odsłonę oceny kierowców

MPLUTA2 (93 pkt.) moja ocena: x-1

O sobie nic nie napiszę, PAWEL_S (albo Rojek jak twierdzi XBODYGARDX) był nie do pokonania w tym wyścigu.

PAWEL_S (63 pkt.) moja ocena: 9, lub 5*

PAWEL_S stanął na podium po raz drugi w tym sezonie, w pierwszym wyścigu zajął 2 miejsce, a w ostatnim wygrał. Bodygard twierdzi, że to Rojek mu jeździł (musi napisać protest do FIA czyt. do AoW`a

VANROOK (53 pkt.) moja ocena 8 (dałbym 7, ale od ostatniej oceny zostawiłem 8 za kwalifikacje)

Po raz kolejny pokazuje klasę w kwalifikacjach i zdobywa trzecie pole position w tym sezonie, ale wyścig już mu nie poszedł zbyt dobrze. Ma przydomek "VANROOK- król jednego okrążenia".

MAGORZATA (49 pkt.) moja ocena 6,5

W treningu się nie pojawiła, ale kwalifikacje i wyścig poszły jej nawet dobrze, trzecie miejsce w wyścigu nie jest złe.

EMILEMSON (41 pkt.) moja ocena 8

Drugi i trzeci wyścig mu nie poszedł zbyt dobrze, ale pozostałe dwa wyścigi były lepsze.

XBODYGARDX (41 pkt.) moja ocena 5

W ostatnim wyścigu narzekał na swój bolid, więc nie poszło mu tak jakby chciał.

WISH666 (22 pkt.) moja ocena 4

Jeździ bo jeździ, jeździ na przeciętnym poziomie. Trzy ostatnie wyścigi jeździł równo, zajmował pozycje kolejno 8-9-8

BLUMCHEN (18 pkt.) moja ocena 2,5

Tak samo jak powyżej, jeździ na przeciętnym poziomie. Ostatni wyścig to jego najgorszy wynik w tym sezonie

MATTIS44 (8 pkt.) moja ocena 2

Zmarnowany talent w tym sezonie (miałby duże szanse na dobry wynik) pierwszych dwóch wyścigów nie pojechał, w trzecim zajął 6 miejsce, a teraz dostał karę.