|
| Kierowcy: 11308 dzisiaj: (0)
Online: 1 

Co w F1 piszczy?

Posted by mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
on sobota, 01 grudnia 2012 in Uncategorized

Red Bull zadowolony z zakończenia afery flagowej* (nic dziwnego)

Red Bull jest zadowolony z zakończenia sprawy z wyprzedzaniem przez Sebatiana Vettela. Red Bull jest zadowolony, ale nie zaskoczeni.

 

Sezon ogórkowy w F1- Force India

Dyrektor operacyjny zespołu Force India powiedział, że nie szukają kierowcy, który zapłaci za starty tylko takiego, który jest szybki. Jest kilku kandydatów do fotela bolidu Force India m.in.: Sebastien Buemi, Adrian Sutil, Bruno Senna, a także Kamui Kobayashi.

 

Ile zespoły zapłacą za start w przyszłym sezonie?

Autosport przedstawił kwoty wpisowego na przyszły sezon. FIA podniosła wpisowe z 309 000 do 500 000 dolarów , dodatkowo za każdy zdobyty punkt mistrzowie wśród konstruktorów muszą zapłacić po 6000$, a pozostałe zespoły po 5000$. Zespół Red Bull Racing musi zapłacić 3 260 000$, a zespół Ferrari 2 500 000$.

 

Charles Pic już ma na swoim koncie rekord w historii F1

Charles Pic był najczęściej wyprzedzanym kierowcą w historii F1, został wyprzedzony 70 razy. Wcześniej rekord ten należał do Stefano Modeny w 1989 roku stracił pozycję 68 razy. Nawet w takim zespole można pobić jakiś rekord :P

 

Prawdopodobnie GP Brazylii było ostatnim wyścigiem dla HRT.

Zespół HRT najprawdopodobniej nie pojawi się na starcie sezonu 2013. Kilka tygodni temu hiszpański zespół został wystawiony na sprzedaż. Na Twiterze  Tonio Cuquerella, dyrektor techniczny HRT napisał, że "HRT zapisało swoją ostatnią kartę w historii".

 

Pytanie dnia:

Jak myślicie, kto będzie partnerem Charlesa Pika w zespole Caterham?

 


* afera flagowa, nazwa wymyślona przeze mnie, chodzi oczywiście o wyprzedzanie Sebastiana Vettela i nie było wiadomo przy jakiej fladze wyprzedzał.

 

 

2 ocen

Komentarze

DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
DonDamiano poniedziałek, 03 grudnia 2012

Raczej Kovalainen...

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!