Markfire17 has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 23 września 2012 in Uncategorized

1.Formuła 1

Sebastian Vettel (Red Bull) wygrał GP Singapuru. Na drugim miejscu uplasował się Jenson Button (McLaren-Mercedes), a na trzecim Fernando Alonson (Ferrari). Wyścigu nie ukończyli: Jean-Eric Vergne, Michael Schumacher (Niemiec wjechał w młodego Francuza), Pastor Maldonado (awaria hydrauliczna), Narain Karthikeyan oraz Lewis Hamilton (awaria skrzyni biegów)

2a. Wyścig 1

Wyścig wygrał Max Chilton (Carlin) przed Estebanem Gutierez (Lotus GP) i Fabio Laimerem (Racing Engineering).

2b. Wyścig 2

Wyścig wygrał Giedo van der Garde (Caterham Racing), na drugim miejscu uplasował się Marcus Ericsson (iSport International), a na trzecim Fabio Leimer (Racing Engineering).

1. Giedo van der Garde
2. Marcus Ericsson
3. Fabio Leimer
4. Luiz Razia
5. Davide Valsecchi

To były dwa ostatnie wyścigi w tym sezonie w tej serii. Mistrzostwo zdobył Davide Valsecchi, drugie miejsce zajął Luiz Razia, a trzecie Seteban Gutierez.

3. Superbike

3a. Wyścig 1

Wyścig wygrał Tom Sykes przed Carlosem Checą i Sylvainem Guintolim. Max Biaggi zajął czwarte miejsce.

3b. Wyścig 2

Wyścig wygrał Eugene Laverty przed Jonathanem Rea i Maxem Biaggi. Carlos Checa zajął piąte miejsce, a Tom Sykes nie ukończył wyścigu.

4a. Wyścig 1

Wyścig wygrał Yvan Muller przed Robem Huffem i Norbertem Micheliszem. Gabrielle Tarquini zakończył rywalizację na czwartym miejscu, a Alan Menu nie ukończył wyścigu.