K:mam 29 lat jestem rodowitym polakiem a obecnie mieszkam w Niemczech prowadze wlasny bissnes

K:cel na ten sezon praktycznie zaden otrzymalem nowy sprzed wiec musze nauczyc sie na nim smigac by powrocic do prawdziwej walki jak narazie w lidze 2.2 zaden poziom

K:interesuje sie sportem wyscigami i boksem

R:Jako jakiego pracownika oceniasz Civixa

K:he he civixa jak mozna ocenic w skali od 1 do 10 dal bym mu 7

R:Kto według Ciebie zostanie mistrzem w 12 sezonie

K:na mistrza jest wielu kandydatow trodno powiedziec mysle ze rojek albo drobny jest tez stachu i don

R:Jak oceniasz jako człowieka i zawodnika Drobnego

K:drobny to moj rywal zawsze sie z nim scigalem nigdy zlego slowa na kalika nie napisal mysle ze jest spoko koles

R:Jak dużo zmieniło się na maxie odkąd wbiłeś na tą stronę do tego momentu

K:oj wiele trodno opisac bo jestem tu juz dosyc dlugo

R:Jakie napoje procentowe lubisz sobie wypić

K:hmm ja tam nie pije za duzo ale jak juz to jakis browarek po pracy ewentualnie lampka dobrego winka

R: Dziękuje za wywiad powodzenia w sezonie i oczywiście może kogoś z tego miejsca pozdrowić