|
| Kierowcy: 11271 dzisiaj: (0)
Online: 3 (czat

Wywiad z... M_Pablo ;-)

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 13 maja 2012 in Uncategorized

Sam nie wiem, jakim cudem ten pomysł wpadł mi do głowy, ale postanowiłem przeprowadzić wywiad ze samym sobą :) Jednocześnie oznajmiam, iż nie jestem w żaden sposób chory psychicznie, a wywiad ma na celu tylko zaprezentowanie celów (i tym podobnych spraw) na przyszły sezon - kto inny wiedziałby o co zapytać, jak nie ja? ;) No to zaczynamy. Usiądźcie wygodnie i zapnijcie pasy - startujemy!

 

Wyimaginowany Redaktor (WR): Witaj M_Pablo. Wszyscy możemy w każdej chwili zobaczyć Twoje dotychczasowe osiągnięcia w grze, ale jeśli możesz, przybliż nam je i powiedz czy nie jesteś nimi mimo wszystko zaskoczony? Takie debiuty nie zdarzają się przecież często.

M_Pablo: No muszę przyznać, że początki mojej kariery wyglądają obiecująco. W trzech wyścigach odniosłem trzy zwycięstwa, dwukrotnie zajmowałem Pole Position. Muszę jednak z przykrością przyznać, że wszystko było uwarunkowane dość słabym poziomem ligi, w której się znajdowałem - na dobrą sprawę jedyną rywalizację w lidze gwarantował mi Zatevix. Byli wprawdzie także Francesco i MarcinWejda, ale to odrobinkę niższy poziom umiejętności... a kto wie, czy i nie chęci. Reszta ligi to sporadyczne starty i raczej niewielka ilość przejechanych okrążeń, które raczej nie wróżyły emocji w lidze 3.8. W zasadzie - nie było specjalnie z kim i o co walczyć.

WR: No właśnie. Powiedziałeś, że nie było z kim i o co... ale jednak starałeś się w każdym momencie sezonu dawać z siebie wszystko. Czy zatem widmo awansu do wyższej ligi nie było jednak motorem napędowym dla Twojej rozpoczynającej się kariery? Czy może wręcz przeciwnie, odrobinę Cię demotywowała nudna liga?

M_Pablo: Rzeczywiście muszę przyznać, że nudna liga odrobinę mnie irytowała. Wszak człowiek przyszedł toczyć rywalizację z najlepszymi, a tu praktycznie nuda od początku do końca (choć to tylko trzy wyścigi). Człowiek tak naprawdę jechał i chyba walczył raczej sam ze sobą i swoimi możliwościami, czy słabościami. Muszę przy okazji jednak przyznać, że w paru momentach kwalifikacji pojawiał się moment zwątpienia we własne umiejętności - zwłaszcza odczułem to bodajże na Pistolecie, gdzie ni z gruszki ni z pietruszki, Zatevix uciągnął czas prawie sekundę lepszy od mojego. I dopiero w tamtym momencie tak naprawdę zrozumiałem, że zbyt szybko nie można wierzyć w możliwości swoje... albo ich brak u rywali. Koniec końców sekundę odrobiłem i trochę chyba Zatevixa zniechęciłem do walki ze sobą :P Los chciał, że rywale trochę wymiękli... i jakoś doczłapałem ten sezon do końca. I tu znów muszę się do czegoś przyznać - w 3. zwycięstwo w sezonie nie wierzyłem ani trochę. Zaliczyłem bodajże 4 gongi i tylko czekałem, który z rywali pokona mnie w wyścigu - jak się później okazało, czekałem na próżno...

WR: No dobrze - wiemy już trochę o osiągnięciach to może przejdźmy do celów na najbliższy sezon - jak wiemy awansowałeś do ligi 2.3... i nasuwa się pytanie: co dalej?

M_Pablo: Ha, sam chciałbym to wiedzieć ;) Wiem już, że ponownie rywalizować będę z Zatevixem i Marcinem (aczkolwiek w przypadku tego drugiego nadal czekam na oficjalny komunikat), obserwowałem także zawodników, którzy w lidze pozostali... i muszę z przykrością stwierdzić, że to może nie być emocjonujący sezon znowu. Oczywiście nie mówię, że wygram sezon z palcem w pupce, ale... jeśli rywale się nie zepną, a ja nie spuszczę z tonu, nie ma chyba co liczyć na większe emocje. Co do samych celów - w związku z tym, że liga nie będzie w mojej opinii zbyt mocna, planem minimum jest zajęcie miejsca premiowanego jazdą w barażach - a ponieważ awans bezpośredni również jest w zasięgu, 1. miejsce w lidze wcale mnie nie zmartwi :) Jako kierowca z jako takimi ambicjami, nie planuję kisić się w słabszych ligach - interesuje mnie tylko i wyłącznie jazda z takimi sławami jak CIVIX_PL, STACHU32, czy Rojek (i paru innymi) - tylko jazda z nimi w jednej lidze pozwoli mi na poznanie mojego miejsca w szeregu. Dopiero tam zabawa przeradza się w rywalizację...

WR: No to może na koniec krótko na temat Twoich przewidywań odnośnie przyszłego sezonu - co się będzie dziać w 1. lidze, no i w Twojej 2.3?

M_Pablo: Zacznę od "ekstraklasy", bo tu sytuacja jest mi odrobinę mniej znana, ale i bardziej oczywista. Z pewnością do walki o tytuł włączą się wszyscy zawodnicy, o których wspominałem chwilę temu. Do tego dorzuciłbym może DZAGLA17.

WR: A co z Dejvidem? Przecież w swojej lidze był praktycznie bezkonkurencyjny.

M_Pablo: Z jego słów wynika, że raczej nie ceni swoich możliwości - jest świadom, że jest odrobinę słabszy od legend maxa... toteż poniekąd na jego własne życzenie, nie umieszczam go w liście kandydatów do mistrza. Wracając do przewidywań - liga 2.3 powinna być prowadzona pod dyktando moje, Alexandrusa, Zatevixa i może Valentaina. Dodatkowo powalczą też zapewne zeszłoroczni barażowicze i spadkowicze z 1. ligi (o ile któryś gra aktywnie)... ale jakichś super zdecydowanych faworytów nie upatrywałbym w nikim. Zresztą i moje możliwości mogą być ograniczone sprawami psychicznymi - wiadomo, debiut w 2. lidze + słabe tempo wyścigowe. Poza tym na paru torach pojawię się po raz pierwszy - z pewnością nie będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Po prostu - poczekamy, zobaczymy. O tyle, o ile sytuacja w ekstraklasie jest bardzo klarowna, tak w 2.3 może się dziać naprawdę wiele, czego wszystkim we wszystkich ligach życzę - mają być emocje, a nie flaki z olejem :)

WR: No, to już chyba wszystko. Dziękuję za wywiad i życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

M_Pablo: No ja również dziękuję i życzę wszystkim maxowiczom wielu emocji - przede wszystkim tych sportowych, na torach :) Niech zwyciężają najlepsi!

6 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

MarcinWejda
MarcinWejda
MarcinWejda has not set their biography yet
User is currently offline
MarcinWejda niedziela, 13 maja 2012

No no no czytam wywaid jako 1 dam 5 bo jest ciekawy a w lidze 2.3 pokaże ci że się myliłeś że nie będziesz miał z ki rywalizować:)

Rojek
Rojek
Rojek has not set their biography yet
User is currently offline
Rojek niedziela, 13 maja 2012

+ dla ciebie kolejny świetny artykuł :) Życze powodzenia w walce o awans do 1 ligi, z checią powalczę z toba na torze w jednej lidze. Pozdrawiam Rojek :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!