|
| Kierowcy: 11408 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat


WYNIKI PLEBISCYTU, CZĘŚĆ 3 - MIEJSCA 10-1

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 23 grudnia 2021 in Uncategorized

Witam! Nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć! To już dziś dowiecie się, który tor został wybrany tym najlepszym na Maxie. Ci bardziej rozgarnięci także dzisiaj dowiedzą się, kto zaprezentuje nasz nowy tor o nazwie Plebiscyt ;) Jednak oficjalne ogłoszenie w tej sprawie, zgodnie z planem, pojawi się dopiero jutro - jako prezent pod choinkę.

Także bez zbędnego pierdzielenia - zapraszam na czołową dziesiątkę naszego zestawienia! Przypomnę tylko, że część użytkowników, po wczorajszych ogłoszeniach, typuje jako zwycięzcę tor Dla Roberta, Kaczuszkę, a nawet Debiut. Czy ich przewidywania okażą się trafne? Ja już wiem... Teraz czas na Was. Zapnijcie pasy, bo żadne poduszki powietrzne nie ochronią Was przed nacierającycm lamentem Anansiego! 

MIEJSCE 10! TOR DLA ROBERTA - 153 PUNKTY!

Czyżby jeden z kandydatów do zwycięstwa w plebiscycie właśnie wypadł z rozgrywki w bardzo bolesny sposób? :) Nie udało się jednak na plecach "szacunku do kariery Roberta" wjechać na sam szczyt zestawienia, ale miejsce w pierwszej dziesiątce również powinno być satysfakcjonujące. Na 153 uzbierane punkty złożyły się aż trzy miejsca w TOP6, jednak kilka niższych not sprawiło, że tor nie miał szans powalczyć o triumf. Pomyśleć, że po paru pierwszych głosach było miejsce w TOP3...

 

MIEJSCE 9! RAKADU - 156 PUNKTÓW!

Zapewne zorientowaliście się, że zrobiłem aż dwie linijki odstępów między poszczególnymi miejscami? To na wszelki wypadek, żeby ktoś najlepszej trójki nie zobaczył sobie tak o - że przyjdzie i przeczyta na cwaniaka :D Kto wie, ile linijek odstępu zmaluję przed czołową trójką... Na temat samego toru w sumie nie mam zbyt wiele dodania - Rakadu znalazło się 4 punkty przed Smerfem, a te z kolei przełożyły się na dwie lokaty różnicy między nimi. Bardzo równy rozkład głosów wśród głosujących.

 

MIEJSCE 8! KALIK GP ŚLĄSKA - 158 PUNKTÓW!

A zauważyliście, że odszedłem od standardowych dwóch linijek tekstu i teraz piszę aż trzy? Wprawdzie nie wiem, kto czyta to wszystko na telefonie, a kto na komputerze, ale zawsze to jakaś ciekawostka, żeby zawalić Was ścianą tekstu! :D Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Sam tor, będący wariacją rzeczywistego toru w Barcelonie na pewno zasługuje na tak wysokie miejsce - szybkie szykany, ostre zakręty i specyficzny nawrót przy samym końcu - to jest to, co tygryski lubią! Może nie najbardziej, bo dopiero na ósme miejsce, ale zawsze to czołówka.

 

MIEJSCE 7! FAJF - 161 PUNKTÓW!

W związku z tym, że nie bardzo mam co napisać o Fajfie, poza tym że "piątka" trafiła na "siódemkę", postanowiłem napisać jeszcze kilka słów o Kaliku właśnie tutaj :D Kalik był jednym z siedmiu torów, który otrzymał notę 32. Nawiązując jednak do Fajfa... Fajf nie otrzymał od graczy żadnej tak wysokiej noty. Mało tego - u żadnego z graczy nie znalazł sobie miejsca w TOP5 a nawet TOP8! A mimo to znalazł się tak wysoko. Bardzo równa forma wśród not graczy - od 16 do 25 punktów. Wyjątek stanowi jedna nota wynosząca 10 punktów, ale nie odbiegająca też zbytnio od reszty.

 

MIEJSCE 6! WWR - 173 PUNKTY!

Z ciemnego zakątka pokoju słychać dobiegające szlochanie... To Gosia w ciszy opłakuje swojego giganta... No niestety, nie udało się. Wprawdzie tor Walę w Reklamy aż trzykrotnie znalazł sobie miejsce w TOP5 głosów graczy, ale zabrakło jednak zdecydowania wśród reszty użytkowników Maxa. Może ten tor jest jednak za długi? A może to te męczące szykany pod koniec doprowadziły do tego, że jest jak jest? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy. Na pewno jednak dowiemy się, co Gosia sądzi o tak odległym miejscu toru WWR. Gosia, atakuj! Anansi by się nie szczypał! :D

 

MIEJSCE 5! DEBIUT - 176 PUNKTÓW!

W życiu bym nie pomyślał, że to coś może się znaleźć tak wysoko :D A jak jeszcze widziałem, że niektórzy typowali ten tor jako zwycięzcę, to w ogóle zwątpiłem w nasze człowieczeństwo... Debiut, podobnie jak WWR uzyskał po jednej nocie 32 i jakbyście dobrze prześledzili historię czata, to wiedzielibyście od kogo te głosy są. Ja niestety nie mogę powiedzieć, bo by mnie tu żywcem ukamieniowali za ujawnianie tajnych informacji... Brawo Debiut!

 

MIEJSCE 4! BANKRUT - 178 PUNKTÓW!

Tego badziewia też się tu nie spodziewałem :D Kanciate to takie i w ogóle mi się nie podoba... No ale zdecydowały głosy większości, która się nie zna, jakby to powiedział Anansi. Dobra, koniec, żarty na bok. Ciężko mi w sumie wymyślić coś na trzy linijki tekstu, więc dodam tylko, że Debiut był "przedostatnim" torem, który w zestawieniu otrzymał jakąkolwiek notę 32. Z pozostałej trójki tylko jeden tor uświadczy takich not od użytkowników - który? O tym już za chwilę.

 

CZAS NA PIERWSZE WIELKIE ROZSTRZYGNIĘCIE! MIEJSCE 3! NO - 182 PUNKTY!!!

Tak zaczynamy marsz w stronę najwyższego stopnia podium. Ciężko stwierdzić, czy nazwa No jest bardziej potwierdzeniem, czy zaprzeczniem, także no... Aż cztery razy w TOP5 naszych głosów, ale za sprawą głównie dwóch użytkowników nie udało się powalczyć o nic więcej. Ich noty 11 oraz 12 skutecznie zniweczyły marzenia No o zwycięstwie w plebiscycie... Zatem kto wygrał...? Kluczowe rozstrzygnięcia już tylko kawałeczek od Was. Może jakaś przerwa na reklamę? Może niespodziewane 10 linijek odstępu? :D

 

DRUGIE WIELKIE ROZSTRZYGNIĘCIE I WSZYSTKO STAJE SIĘ JASNE! MIEJSCE 2! KACZUSZKA - 189 PUNKTÓW!!!

Ciekawe kto z Was, na podstawie przedstawionej już klasyfikacji, potrafiłby wskazać zwycięzcę bez patrzenia na listę torów :) Kaczuszka była moim faworytem. Do zwycięstwa wytypował ją także AoW, jednak spoooro zabrakło do zwycięstwa. To Kaczuszka jednak jest tym torem, który w całym plebiscycie uzbierał więcej niż jedną notę 32. Zwycięzca plebiscytu nie uzyskał zatem żadnej najwyższej noty. Kaczuszkę pogrążyły głosy ostatniego użytkownika, jednak biorąc pod uwagę, że jego TOP15 było przemyślane, nie można mówić że Kaczuszka przegrała z loterią.

 

A ZATEM POZNAJCIE BEZAPELACYJNEGO ZWYCIĘZCĘ Z KRAJU KWITNĄCEJ WIŚNI! MIEJSCE 1! SAMURAJ - 210 PUNKTÓW!!!

Dominacja totalna! Od morza po samiusieńkie góry. Od zdradzieckich Niemiec po Białoruś pod dyktaturą Łukaszenki - nikt i nic nie może się równać z potęgą Samuraja! :D 210 punktów to absolutna przepaść. Przed ostatnią kolejką Samuraj znajdował się jeszcze na drugim miejscu, ale zdetronizował Kaczuszkę jednym machnięciem katany i to właśnie on wygrywa nasz plebiscyt. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo - same noty powyżej 19 punktów i średnio ponad 26 od jednego użytkownika - to mówi samo za siebie. Na cześć Samuraja - HIP HIP, HURRRAAA! Nawet dodam czwartą linijkę tekstu w nagrodę za zasługi. A co, niech chłopak ma! Wielkie brawa jeszcze raz!


 

A teraz sobie jeszcze chwilę poczekam i wrzucę wyniki równo o 20:00.

Pozdrawiam, życząc spokojnych i wesołych świąt. Czy wiecie już, kto zaprojektuje nasz nowy tor? :)

JA JUŻ WIEM OD PARU DNI, HA!

 

PS. A teraz pozostaje mi już tylko modlitwa, żebym nigdzie nie popełnił żadnego błędu, bo będzie skandal na międzynarodową skalę ;)

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
M_Pablo czwartek, 23 grudnia 2021

Czad czad czad, co nie AoW? ;)

AoW
AoW
AoW has not set their biography yet
User is currently online
AoW czwartek, 23 grudnia 2021

No nie idzie inaczej: CZAD CZAD CZAD! :)

mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
mpluta2 czwartek, 23 grudnia 2021

Co??? Samuraj wygrał? Ale jak to? Ja ŻĄDAM REASUMPCJI PLEBISCYTU!!! :p

M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
M_Pablo czwartek, 23 grudnia 2021

Stanowisko w jakiej krajowej spółce masz mi do zaoferowania? :)

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
magorzata piątek, 24 grudnia 2021

spółka komandydowa silver towers of two brothers :D

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!