|
| Kierowcy: 11426 dzisiaj: (0)
Online: 6 (czat


WYNIKI PLEBISCYTU, CZĘŚĆ 2 - MIEJSCA 20-11

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 22 grudnia 2021 in Uncategorized

Witam w drugiej części podsumowania :)

Za chwilę dowiemy się, które tory zajęły w plebiscycie miejsca 20-11, oraz sprawdzimy piątkę "najsłabiej" głosujących. Przypomnę tylko, że "najsłabiej głosujący" to te osoby, które torom z miejsc 1-5 w plebiscycie przyznały najmniej punktów. Żeby jednak nie było za łatwo ocenić, które tory zajęły najwyższe lokaty... nie ujawnię na razie, ile punktów poszczególne osoby zdobyły. Lecimy! 

MIEJSCE 20 --- KALISCHREINIGUNG - 119 PUNKTÓW

Przypomnę tylko, że to ten tor, według największego znawcy realiów MaxF1, miał zdecydowanie wygrać nasz plebiscyt. Jak widać jednak coś poszło niezgodnie z planem i teraz będzie zagwozdka, jak się z tego wytłumaczyć. Dwie jedynki, jedna dwójka... i można śmiało powiedzieć, że po czterech kolejkach głosowania Kalisch był blisko dna :)

MIEJSCE 19 --- TORPEDOS KALIKOS - 127 PUNKTÓW

Interesującym zbiegiem okoliczności jest to, że obydwa tory Kalika znalazły się tak blisko siebie w zestawieniu. O dziwo, mimo niskiej popularności tego toru, zajął miejsce wyższe niż wspomniany chwilę temu Kalisch... Aż 5 osób w swoich typach postawiło ten tor wyżej niż Kalischa.

MIEJSCE 18 --- PISTOLET - 128 PUNKTÓW

Już zapewne wiecie, kto na widok tak odległej pozycji Pistoleta oburzy się najbardziej, prawda...? Bardzo "kontrowersyjny" tor, ponieważ część użytkowników umieściła go w swoim TOP5, żeby inna część umieściła go w TOP5 najgorszych - nawet kosztem Choinki, czy Speedwaya. No ale nie wszystkim musi podobać się to samo, prawda? :) PRAWDA, ANANSI?

MIEJSCE 17 --- KWADRACIAK - 130 PUNKTÓW

Kolejny dowód na to, że tor wcale nie musi być popularny, żeby znaleźć się chociażby w połowie stawki. W dodatku przed MUROWANYM FAWORYTEM, czyli Kalischem naturalnie. W miarę równomierny rozkład głosów - od najniższej 12, przez 13, dwie 14, 15 oraz dwie noty nieznacznie powyżej 20.

MIEJSCE 16 --- MONACO - 137 PUNKTÓW

Tor, który w zasadzie w ostatniej chwili pojawił się w zestawieniu. Niewiele osób miało okazję się z nim bliżej zapoznać, a mimo to paru osobom przypadł do gustu. Być może znalazłby się odrobinę wyżej, gdyby ktoś się w ostatniej chwili nie obudził, że trzeba dodać coś nowego... Obecnym rekordzistą toru jestem ja z czasem 23.700, ha!

MIEJSCE 15 --- AREK GP MAZUR - 144 PUNKTY

Kolejny z nowych torów na Maxie. Jest najsłabszym z torów w całym zestawieniu, który dostał od kogoś notę 32 - zapewne wcale nie domyślicie się, od kogo? :) Swoją liczbę punktów dzieli z miejscem 14, a jego najniższa nota to 7.

MIEJSCE 14 --- DLA DAMIANA - 144 PUNKTY

No i jest to kolejny tor, który uzyskał od kogoś notę najwyższą z możliwych, czyli 32. Najniższą notą oddaną na ten tor jest jednak 4, stąd pozycja o oczko wyżej w zestawieniu. Gdyby dwie osoby zagłosowały odrobinę inaczej, tor mógłby się znaleźc w czołówce, a tak... tak to nie.

MIEJSCE 13 --- 26 KWIETNIA - 149 PUNKTÓW

To już ostatnia sytuacja, w której dwa tory uzyskują identyczną liczbę punktów. Nie bardzo chce mi się komentować wybór użytkowników Maxa, dlatego piszę byle co, żeby tylko starczyło literek na standardowe dwie linijki tekstu na temat każdego toru. Najniższa nota: 5.

MIEJSCE 12 --- DUPCYNGIEL - 149 PUNKTÓW

Kopnięte Interlagos, w dodatku pod prąd. To tutaj znalazła się trzecia nota 32. Były również dwie oceny 31. Dlaczego zatem tor znalazł się tak nisko? Ano dlatego, że z kolei trzy inne osoby przyznały temu torowi zaledwie 9 punktów łącznie. I to jest prawdziwy skandal, kryminał i powinno się na to stanowczo zareagować! ;)

MIEJSCE 11 --- SMERF - 152 PUNKTY

Ostatnia lokata w dzisiejszym zestawieniu. Nie będzie problemem wywnioskować, że Smerf w zestawieniu znalazł się niżej od Rakadu - ale jak bardzo niżej? O tym przekonacie się już wkrótce... U dwóch osób znalazł się w TOP5, reszta przyznała mu od 11 do 20 punktów.


 

To tyle jeśli chodzi o drugą część podsumowania... Czas na piątkę najsłabiej typujących!

Ostatnie, 8. miejsce zajmuje... Jooker! To z kolei oznacza, że rzutem na taśmę unikam ostatniej lokaty i ląduję na przedostatniej pozycji. Kilka punktów przede mną ląduje Arek na pozycji numer 6. Miejsca numer 5 i 4 to dwie osoby z identyczną ilością punktów - są to Tikej i AoW - Pan Prezes tego grajdołka. Żeby jednak nie było - miejsce 4. w zestawieniu zajmuje Tikej, ponieważ jego najniższy głos na tor z TOP5 jest niższy od najniższego głosu AoWa. Ciekawostka: osobę z 7. miejsca dzieli od 4. Tikeja zaledwie 8 punktów - było ciasno!

Który tor wygra plebiscyt i kto okaże się zwycięzcą projektu nowego toru? Tego dowiemy się wkrótce. A ja tylko przypomnę, że wśród torów na polu bitwy pozostały: Bankrut, Debiut, Dla Roberta, Fajf, Kaczuszka, Kalik GP Śląska, a także No, Rakadu, Samuraj i WWR. Z kolei czołową trójkę typerów stanowi Civix, Gosia, no i Plutek. Zdradzę jeszcze tylko, że czołowa trójka głosujących zdobyła co najmniej 10 punktów więcej od miejsca 4. w zestawieniu...

Ale najważniejsze nastąpi już jutro! Ci bardziej bystrzy, także jutro, dowiedzą się kto wygra nagrodę, którą jest projekt toru :)))

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

AoW
AoW
AoW has not set their biography yet
User is currently online
AoW środa, 22 grudnia 2021

Czad czad :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!