|
| Kierowcy: 11431 dzisiaj: (0)
Online: 1 


WYNIKI PLEBISCYTU, CZĘŚĆ 1 - MIEJSCA 32-21

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 21 grudnia 2021 in Uncategorized

Myślę, że bez zbędnego owijania w bawełnę i doniosłych formułek, możemy przejść do publikacji wyników!

Na wstępie chciałbym tylko jeszcze raz podziękować za oddane głosy... A w szczególności za głosy oddane w jakkolwiek przemyślany sposób :)

 


 

MIEJSCE 32 --- TOR DLA CIVIXA - 48 PUNKTÓW

Jeden z dwóch zdecydowanie najsłabszych torów w plebiscycie. Od każdego z nas, bardzo zgodnie, nie otrzymał więcej niż 8 punktów. Co ciekawe jednak - tylko od jednego użytkownika otrzymał najniższą z możliwych not, czyli 1. Czyżby wąska i kręta sekcja tego długiego toru tak bardzo nie podobała się użytkownikom MaxF1? :)

MIEJSCE 31 --- SPEEDWAY - 53 PUNKTY

Pozycja również raczej spodziewana. Tor zbudowany z okazji "zamknięcia" MaxF1 miał być ukoronowaniem marzeń wielu osób, aby w końcu przejechać się po owalu. Tor na dłuższą metę okazuje się jednak nudny i wyczerpujący dla palców, w związku z czym ląduje na szarym końcu naszej listy. Bez niespodzianki zresztą.

MIEJSCE 30 --- TREBOR - 87 PUNKTÓW

Dla mnie pozycja również dość spodziewana. O ile wersja z hamulcem wydawała mi się lubiana przez użytkowników, o tyle brak hamulca i jazda pod prąd znacząco zmienia odbiór tego toru. Ciekawostka jest też taka, że aż dwie osoby spośród głosujących wolą Trebora od "właściwej wersji" tego toru, czyli Dla Roberta.

MIEJSCE 29 --- CHOINKA - 89 PUNKTÓW

Hej kolęda, kolęda... Bardzo równa forma toru wśród głosujących użytkowników. Większośc osób zgodnie przyznała jej około 10 punktów. Wyjątkiem jest głos od jednej osoby, która tor umieściła dopiero na 30 miejscu. Chyba na 30 - w każdym razie jeden z użytkowników przyznał Choince zaledwie 3 punkty.

MIEJSCE 28 --- RZEŹNIK - 91 PUNKTÓW

Najdłuższy chyba tor na Maxie, a już na pewno najwięcej czasu zajmuje jego przejechanie... Czy to temu zawdzięcza swoją niską pozycję? Czy może legendarnemu cięciu u wielu użytkowników MaxF1? Wiele zróżnicowanych głosów - trzy razy umieszczony w trzeciej dziesiątce, ale zyskał też dwie noty powyżej 20.

MIEJSCE 27 --- STARA PETARDA - 97 PUNKTÓW

Kolejny specyficzny tor na Maxie. Około 50 zakrętów czyni ten tor jednym z najbardziej powykręcanych w całym zestawieniu. Umieszczony prawie przez wszystkich w drugiej połowie zestawienia. Tylko jeden użytkownik umieścił ten tor wyżej i to od razu na bardzo wysokim, 4 miejscu.

MIEJSCE 26 --- BARAŻOWY - 99 PUNKTÓW

Chyba bardzo zapomniany już przez wielu tor. Swoją nazwę zawdzięcza barażom, które ostatnio odbywały się na Maxie... bardzo dawno - w czasach, gdy liczba użytkowników wyglądała jeszcze jakoś sensownie. Jeden z niewielu torów, który swoją liczbę punktów dzieli z innym. Najniższa nota dla tego toru to 2 - i to dwa razy.

MIEJSCE 25 --- SMOK - 99 PUNKTÓW

Tak jak wyżej napisano - drugi z torów, który uzyskał liczbę 99 punktów. Wyższą pozycję w rankingu zawdzięcza temu, że znalazł się ktoś, kto tej wariacji toru Sepang przyznał mniej niż 2 punkty. Jeden punkt przyznał mu... Nie powiem kto - ale to właśnie głos tej osoby zaważył o tej jednej pozycji wyżej. Była jednak również jedna dwójeczka :)

MIEJSCE 24 --- PIĘTNASTOPAŹDZIERNIK - 103 PUNKTY

Pozycja dość spodziewana, choć muszę przyznać że ogromny wpływ na lokatę tego toru miały zwłaszcza dwie osoby, które przyznały temu torowi 1 punkt. Ośmielę się powiedzieć, że nawet wiecie, które to osoby :) Generalnie jednak tor dość lubiany i wcale nie tak źle oceniany. ZŁOŚLIWCOM I HEJTEROM NA MAXIE MÓWIMY STANOWCZE NIE! :D

MIEJSCE 23 --- TOR DLA DROBNIAKA - 112 PUNKTÓW

Zupełnie nie wiem, co napisać na temat tego toru, więc będę pieprzył trzy po trzy, żeby tylko wyszły dwie linijki tekstu, jak w przypadku poprzednich torów. Czterokrotnie umieszczony przez użytkowników na początku drugiej dziesiątki, ale również trzy raz bliżej końca. Zebrał dwie trójki, które przesądziły o tak odległej pozycji w zestawieniu.

MIEJSCE 22 --- MUMINEK - 115 PUNKTÓW

I pomyśleć, że swoim głosem mógłbym spuścić ten tor za plecy Piętnastopaździernika... Ba - swoim głosem mógłbym spuścić ten tor o wiele dalej w rankingu! Może czas na małą korektę? ;) Co ciekawe: przez cztery osoby oceniony gorzej od Pięknej Stopy z Dziernik. Ale ponieważ Stopa miała swoich hejterów, to wyszło jak wyszło :D

MIEJSCE 21 --- TESTOWY - 116 PUNKTÓW

Trochę wstyd, że taki tor uzbierał zaledwie 1 punkt więcej od Muminka, co nie? Jeden z najbardziej znanych i najbardziej popularnych torów na Maxie. Można powiedzieć, że pojawiał się nie tylko w każdym sezonie, ale i w czasie każdej przerwy międzysezonowej. No, prawie każdej. Wkrótce odejdzie jednak chyba w zapomnienie, bo powstał tor Monaco.


 

I to by było na tyle, jeśli chodzi o pierwszą część podsumowania.

Druga część podsumowania pojawi się zgodnie z harmonogramem - jutro. Będą to miejsca 20-11 oraz piątka "najgorzej typujących".

3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

AoW
AoW
AoW has not set their biography yet
User is currently offline
AoW wtorek, 21 grudnia 2021

Czad :)

mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
mpluta2 wtorek, 21 grudnia 2021

Jestem zaskoczony niską pozycją toru Barażowego, bo to jest świetny tor. Powodem jest pewnie to, że baraży dawno nie było, a i w kalendarzu ten tor nie gościł zbyt często :p

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!