|
| Kierowcy: 11420 dzisiaj: (0)
Online: 1 


GORĄCY WYWIAD Z 3-KROTNYM MISTRZEM MAXF1.COM, DROBNYM, TIKEJEM!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on sobota, 05 czerwca 2021 in Uncategorized

Zapraszam wszystkich maxowiczów do wywiadu z WICEMISTRZEM 42 sezonu MAXF1.COM Championship, Tikejem69 czyli Drobnym!

 

 

 

Gosia: Witaj! Jak się czujesz po sezonie?

 

TiKeJ69, drobny513: Witam serdecznie, humor po ostatnim wyścigu jest bardzo dobry choć ostatecznie troszkę jestem zawiedziony.

 

 

 

 

Jak oceniasz miniony sezon w swoim wykonaniu? Jesteś zadowolony z własnych osiągnięć? Czy osiągnąłeś w jakimś stopniu to co planowałeś przed jego początkiem?


TiKeJ69, drobny513: Oczywiście, że celem było mistrzostwo, jednak nie da się ukryć, Anansi jest lepszym zawodnikiem niż ja więc musiałbym zrobić coś ekstra by ten tytuł zgarnąć co tylko 2 razy mi się udało w tym sezonie, więc biorę co dają. Jest okej :)

 

 

 

 

Jaki weekend najlepiej ci wyszedł, a gdzie chciałeś jak najszybciej zejść z toru?


TiKeJ69, drobny513: Na Dupcynglu zawsze mi się baaaaardzo ciężko jeździ i tak samo było tym razem, 26 kwietnia i Samuraj dały mi dużo frajdy z jazdy a wyścig na torze dla Damiana był moim najlepszym od chyba 3 sezonów :)

 

 

 

 

Jakbyś ocenił wyniki rywali z toru? Kto cię zawiódł, a kto zaskoczył w 42 sezonie?


TiKeJ69, drobny513: Vanrook i trochę Arek mnie zawiedli no ale nie zawsze musi się wszystko zgadzać, Aow momentami mnie zaskakiwał, tak to mniej więcej było tak jak być powinno :)

 

 

 

 

Jakie masz zdanie o wyczynach Rojka i Pabla tj. jazdę tyłem podczas oficjalnych zawodów? Przyznasz, że to było wyjątkowe swoim rodzaju :P Czy ty podjąłbyś się takiej rywalizacji? Co myślisz o pomyśle budowy specjalnego toru do takiej jazdy?


TiKeJ69, drobny513: Jak im się chce takie rzeczy robić to mi nie pozostaje nic innego jak uszanować i życzyć powodzenia :D nie ukrywam że może sam kiedyś spróbuje się w takiej rywalizacji :)

 

 

 

 

Czy byłeś zszokowany ogłoszeniem zakończenia kariery sportowej przez słynnego VANROOKA16? To jest nie odwracalne? Czy to tylko zasłona dymna?


TiKeJ69, drobny513: Jestem już bardzo długo na Maxie i takich deklaracji już słyszałem kilkaset a i sam kilka razy tak pisałem, nie ma się co odnosić do tego bo jak najdzie mu ochota na ściganie to wróci :D

 

 

 

 

Co byś zaproponował szefowi AoWowi w kwestii dalszego rozwoju maxf1.com? Napewno tak doświadczony gracz może coś doradzić..


TiKeJ69, drobny513: Kurczę no i trudne pytanie bo z mojej perspektywy wszystko działa jak powinno, pewnie to kwestia reklamy i promocji a na tym się średnio znam więc nie chciałbym palnąć czegoś głupiego :)

 

 

 

 

Jak oceniasz swojego partnera z teamu, arka12? Po ostrej walce skończyliście ten sezon na najbardziej nielubianym, 4 miejscu.


TiKeJ69, drobny513: Mieliśmy mnóstwo pecha i problemów w tym sezonie, Arek przez cały sezon miał kłopot by normalnie okrążenie pojechać a co dopiero na poważnie się ścigać, Ja też miałem dziwny problem na Kaczce stąd ten kiepski wynik na koniec

 

 

 

 

Jaki jest twój ulubiony tor na maxf1? A jakiego byś nigdy nie chciał widzieć na oczy?


TiKeJ69, drobny513: Pistolet to chyba mój ulubiony tor, bardzo lubiłem tam jeździć. Ogólnie lubię kręte obiekty gdzie trzeba mieć zwinne palce :D, a nienawidzę takich nudnych molochów jak Kalisz chociażby

 

 

 

 

Z kim najbardziej Ci po drodze na maxie, a z kim raczej niezbyt sympatyzujesz?? Szczerze :)


TiKeJ69, drobny513: Ja jestem bardzo towarzyskim i nie lubiącym zwad człowiekiem więc ze wszystkimi chce mieć dobre relacje, wiadomo więcej się pisze z Arkiem czy z Civixem, nawet z Vanem miałem na FB kontakt więc zawsze chętny jestem do rozmowy i to z każdym :)

 

 

 

 

Ostatnie pytanie mianowicie czy Robert jeszcze stanie na polach startowych przed GP w F1?


TiKeJ69, drobny513: Obawiam się że może się pojawić ale tylko jako gość lub coś na takiej zasadzie. Śmiem wątpić że pojawi się tam jako etatowy kierowca.

 

 

 

 

Dziękuję za wywiad DROBNY, Tikeju to była przyjemność :) Teraz oddaję Ci czas możesz dodać Coś od siebie :)


TiKeJ69, drobny513: Również dziękuję za ciekawą pogawędkę. Chciałbym w takim razie pozdrowić moją najukochańszą Menadżerkę Monikę, Maxowiczów oczywiście, a także mojego przyjaciela Wojtka, który właśnie się zaręczył, Dziękuję :)

3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm czwartek, 10 czerwca 2021

Brawo, piękny wywiad.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!