|
| Kierowcy: 11396 dzisiaj: (0)
Online:  


WYWIAD Z JOOKEREM, CZŁONKIEM SUPER MAXF1 TEAM!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 04 czerwca 2021 in Uncategorized

Zapraszam wszystkich maxowiczów do wywiadu z członkiem Super MAXF1 Team w 42 sezonie, Jookerem!

 

 

GOSIA: Witaj jak się czujesz po sezonie?

 

Jooker: Hej, czuję się dobrze ale potrzebuję odpoczynku bo wypaliłem się już po dupcygnlu. Jakoś nie czułem weny do jazdy i pewnie gdyby nie to że byłem w teamie z Gosią sezon zakończył bym po pierwszym wyścigu

 

 

 

 

 

Powiedz jak oceniasz 42 sezon w swoim wykonaniu - na plus czy na minus? Jesteś zadowolony z własnych osiągów? Czy osiągnąłeś w jakimś stopniu to co planowałeś 2 miesiące temu?

 

Jooker: Nie jestem w stanie ocenić go ani ani + ani na -. Po prostu był to sezon średni bez fajerwerków.

 

 

 

 

 

Jaki weekend najlepiej ci wypadł, a gdzie chciałeś jak najszybciej zakończyć zawody?


Jooker: Napewno najlepiej czułem się na dupcygnlu, żałuję że nie pojechałem tam choć jednego próbnego wyścigu bo napewno potencjał na podium tam miałem duży. Szkoda ale trudno, było minęło. Najgorzej wspominam hmmm chyba Roberta

 

 

 

 

 

Jakbyś ocenił wyniki pozostałych kierowców? Kto cię zawiódł, a kto zaskoczył?


Jooker: Myślę że sezon bez większych zaskoczeń. Na plus myślę że Gosia i jej osiągnięcia, na minus do głowy przychodzi mi tylko Van, niby "wielki mistrz" a jednak.

 

 

 

 

 

W teamach walczyliśmy z Dominator F1 Team jednak zabrakło paru punktów, czego według Ciebie zabrakło do upragnionego tytułu dla Super MAXF1 Team?


Jooker: Zabrakło tylko i wyłącznie najlepszej wersji mnie  Myślę że gdybym zrobił po te 300 kółek na tor to by spokojnie wystarczyło do mistrza w tych warunkach jakie mieliśmy.

Gosia wykonała swoją prace bardzo dobrze, zawiodłem tylko ja.

 

 

 

 

 

A co powiesz o wyczynach Rojka i Pabla tj. jazdę tyłem podczas oficjalnych zawodów? Przyznasz, że to było szalone  Czy ty podjąłbyś się takiej rywalizacji? Co myślisz o pomyśle budowy specjalnego toru do takiej jazdy?


Jooker: Myślę że zawsze to coś innego i warto spróbować , szacunek dla nich za to, chętnie bym też tak pojechał żeby spróbować tylko niestety za dużo czasu by to zajęło a takim w niedziele/poniedziałek nie dysponuje.

Specjalny tor... no nie wiem. Jeśli już miało by coś takiego powstać to tak kółko max do 40 sekund zeby zajęło(na wstecznym oczywiście)

 

 

 

 

 

Jakie masz zdanie o decyzji Vanrooka16, która ścięła nas z nóg tydzień temu dotycząca dalszej jego kariery?


Jooker: Szczerze według mnie nie zakończy kariery, pewnie w wakacje wejdzie na Kalisza. Chociaż myślę że nie pobije czasu Anansiego ale jeśli by go przebił to będzie szybka kontra.

 

 

 

 

 

Jakie są Twoje cele przed rozpoczynającym się na dniach turniejem Haxball MAXF1.COM 2021?? W zeszłym roku byłeś drugi tylko za dawidem, którego na tą chwilę nie ma na liście startowej więc napewno stoisz wysoko w notowaniach ...


Jooker: Nie mam celów  Myślę że jestem w najlepszej dyspozycji biorąc pod uwagę wszystkie turnieje w jakich brałem udział. Jeśli nie wystartuje Dawid to będzie wielka strata ponieważ liczyłem na pojedynek z nim w finale i równocześnie rewanż za poprzedni turniej.

 

 

 

 

 

Na koniec - czy Robert Kubica jeszcze stanie na polach startowych przed GP w F1? Czy powinien wygrać np. Le Mans 24h?


Jooker: Myślę że Robert już nie wystartuje już w F1. Po czasie uważam że błędem był jego powrót.

Sam się oszukiwałem że zobaczymy takiego Roberta jak przed wypadkiem ale niestety wiele się zmieniło od jego wypadku do powrotu.

 

 

 

 

 

Dzięki za wywiad Jooker, teraz oddaję Ci pole tekstowe, możesz dodać Coś od siebie


Jooker: Chciałem pogratulować wszystkim którzy dojechali sezon do końca (nawet tyłem :D)

Szczególnie gratuluję Anansiemu kolejnego tytułu mistrzowskiego (szczerze teraz nie sprawdzając nie wiem który to już :D)

 

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!