|
| Kierowcy: 11389 dzisiaj: (0)
Online: 1 


WYWIAD Z VANROOK16!! WIELKI HIT!!!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 14 grudnia 2020 in Uncategorized

Witam. Dzisiejszym gościem w hitowym, długo wyczekiwanym wywiadzie MAXF1.COM jest 5-krotny mistrz 1 ligi, VANROOK16!


Gosia: Jak się czujesz VAN, jak samopoczucie?

VANROOK16: Witam. Powiem szczerze, że średnio. Liczyłem na dobrą walkę w tym sezonie, jednakże mój laptop padł i zostałem zmuszony do jazdy na 3 różnych sprzętach. Ponadto, nie byłem w stanie ułożyć życia prywatnego w taki sposób, by móc kontynuować sezon na zasadzie przyjazdów co poniedziałek do innego miasta.
Wielu graczy w to nie wierzy, ale napisałem, że Aow może to potwierdzić z IP.
Mam w końcu nowego laptopa, który był przez małe zamieszanie w Inowrocławiu, ale walkę na nim zostawiam do czasu startu 42 sezonu.


Gosia: Co myślisz o obecnym, 41 sezonie maxa, który zbliża się do końca?? Kto sięgnie po koronę mistrzowską na koniec 2 dekady XXI wieku?

VANROOK16: Sezon jest dość przewidywalny i śmieszny. Górą jest Rojek, potem Anansi i reszta stawki. Mam wrażenie, że oglądam walkę Mercedesa w F1, w której słabsi kierowcy cieszą się z fartownego podium.
Przed Kalishem uważałem, że mistrzostwo zdobędzie Rojek, ale po swoich kardynalnych błędach w trakcie wyścigu nie wiem, jak to się rozstrzygnie.

 

Gosia: Kogo stawiasz wyżej na półce umięjetności z czwórki graczy Rojek-Anansi-Tikej69-VANROOK16? Kto jest lepszym kierowcą? Kto jest lepszym strategiem?


VANROOK16: Biorąc po uwagę czystą prędkość to uważam, że najlepszym kierowcą Maxa jestem JA. Zawsze jestem konkurencyjny, mam absolutny rekord na Kalishu i na dwóch innych torach. Ponadto, nie robiąc wielu kółek potrafię wyszarpać PP i wygrać wyścig.
Anansi jest zawodnikiem, który musi wykonać niesamowitą ilość okrażeń, aby móc być konkurencyjnym. Po tych kółkach dopiero ma swoje słynne ustawienia i może mnie wyprzedzić o setne sekundy. (Tutaj pojawia się moje pytanie do maxowej społeczności, czy jest to fair, że gracz mający małą ilość kółek przegrywa z graczem, który robi ich nawet o 3 lub czasem 4 razy więcej o setne sekundy?)
Ja nie potrzebuje najlepszego bolidu by walczyć o czołowe pozycje, wystarczy dać mi bolid, a ja zawsze wyczaruje coś extra.
Rojek jest najlepszym racerem i strategiem mimo błędów na Kalishu. Wystarczy spojrzeć tylko na walkę w Q miedzy Anansim i Rojkiem w tym sezonie. Rojek nigdy nie był mistrzem jednego okrazenia, o czym sam przyznał otwarcie.
Pokazał jednak to, o czym pisałem od wielu sezonów. Gdy tylko Rojek zaczął robić dużą ilość kółek, nagle błysnął i zaczął być realnym zagrożeniem dla Anansiego w walce o PP. To bardzo mocno psuje maxa. Dlaczego w F1 zakazano testów? Już wyjaśniam Otóż Ferrari czy McLaren, mają swoje tory obok siedziby/fabryki - gdy tylko miały problem z bolidem od razu brały aktualną konstrukcję na tor i przejezdzały tysiące kółek - zebrane dane itp dawały olbrzymią przewagę i zespół z Maranello czy z Woking wracał od razu silniejszy na kolejne Grand Prix Dzisiaj testy są zakazane w ramach wyrównania szans. To samo powinno być na maxie. Dlaczego mamy ograniczony czas na kwalifikacje i wyścig, ale trening trwa od poniedziałku do piątku? To niesprawiedliwe, że ludzie będący na maxie mając swoją rodzine/życie prywatne tracą szanse na dobre wyniki. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie psuć realcji w rodzinie, własnego zdrowia, czy tracić pracy, by wygrać w zwykłej gierce. Dodam jeszcze.... ilu graczy, jest w stanie pokonać Anansiego na jego ustawieniach? Sam ''lapper'' napisał, że Tikej pokonałby go na jego setup'ie. Moje pytanie brzmi....gdzie tu w takim razie logika? To tak, jakby Hamilton wyszedł i ogłosił na konferencji, że w tym samym bolidzie pokonałby go Max Verstappen. Kwestię nierównych szans w kwestii pieniędzy zostawię na później – pisał o tym sam Arek12, że lepiej byłoby puścić sezon z takim samym funduszem i kazdy mógłby się wykazać. Niekiedy w danych Grand Prix, ktoś jest bliżej, ktoś jest dalej i nie zawsze wynika to z fundzusz, lecz po prostu zawodnik radzi sobie lepiej na słabszych ustawieniach od tego, który ma lepsze ze względu na pieniądze.
Gosia: Jak się czujesz jako rekordzista all-time najszybszego toru na MAXF1, słynnego "kalisha"? Czujesz się jako najszybszy z najszybszych?

VANROOK16: Jestem najszybszym zawodnikiem na Maxie. Dam prosty przykład.
29 października wszedłem rano na maxa. Zobaczyłem na chatcie burzę dotyczącą mojego pobitego rekordu na Kalishu. Od razu wszedłem na tory bonusowe i zobaczyłem, że dzień wcześniej (28 października 2020 roku) Anansi pokonał mój rekord na Kalishu – to ile zrobił kółek jest czymś niepojętym (tak widziałem, że Anansi kręci kółka na bonusie cały dzień, ale nie sądziłem, że uda mu się w końcu mnie przebić).
Napisałem wówczas, że w 15 minut go pokonam. Pomyliłem się. Zajęło mi to tylko 30 minut. Po 1 kawie i 30 minutach bez problemu wykręciłem czas 23.932 s.
Sam pragnę ten czas poprawić, gdyż stać mnie na 23.870s. Tak celuje!
Tutaj pragnę wyjaśnić pewne kwestie – póki to ja mam władzę w odpowiedziach na pytanie.
Max to społeczność, która boi się wyrazać swoje zdanie na temat trudnych tematów. Większość graczy to pacyfiści. Jedynie ja, Anansi, Rojek i Pablo śmiało piszemy o niektórych sprawach.
Naprawdę intryguje mnie, dlaczego nikt nie chce wyrazić swojego stanowiska i poprzeć go racjonalną argumentacją.
Zróbmy prostą ankietę i tyle. Mamy/mieliśmy zabawę na forum X czy Y. Vox populi. Niech lud przemówi. Vanrook czy Pablo, czy Tikej, czy Anansi.
Chciałbym dodać coś od siebie, co będzie mieć permanetne znaczenie z resztą wywiadu. Zacznę od tego, że naprawdę śmieszy mnie podważanie moich tytułów przez Pabla i Anansiego.
Mała lekcja historii.
Sezon 25 – walczę o swój pierwszy tytuł ze Stachem, Dawidrs'em, czy Aciednet'em. W pierwszym wyścigu zająłem 4 lokatę, ale odbudowałem się. Zdobyłem PP na torze NO (drugi wyścig), lecz musiałem uznać wyższość Stacha w Grand Prix. Następnie PP na moim Kalishu, przekute w pierwszą wygraną tego sezonu. Do końca sezonu wygrałem wszystkie sesje kwalifikacyjne i wygrałem łącznie 3 razy! Dało mi to pierwszy mistrzowski tytuł!
Kolejny tytuł zdobyłem w sezonie 27 pokonując Stacha, DonDamiano. Ponownie PP na Kalishu, mając gorszy bolid. Triumfowałem 4 razy i zdobyłem 4. PP.
Następnie miałem okres, w którym czułem, że nie muszę nic udowadniać, nauka, życie prywatne i traktowanie maxa, jak zabicie nudy. Pojawił się z czasem głód zwycięstwa i wystartowałem na poważnie w 30 sezonie.
Wygrałem kolejne 2 mistrzostwa z rzędu! Sezon 30 i 31. Finalnie ostatni tytuł zdobyłem w sezonie 33. Wygrałem w tych 3 sezonach łącznie 9 wyścigów, zdobyłem razem 11. PP.
Ponadto! W pierwszych kwalifikacjach pokonałem Anansiego. On zajął 3 miejsce ja 2, a pogodził Nas Stachu.
Rekord na Kalishu, Rzeźniku czy Starej Petardzie nie wziął się ad hoc. To pokazanie tego, że kiedy trzeba i mam czas, jestem po prostu najlepszy.Gosia: Rywalizacja w zespołach w tym sezonie jest największa od kilku sezonów. Jaki team zostanie tym najlepszym??


VANROOK16: Super MaxF1 Team

 

Gosia: Jak wytłumaczyłbyś Jookerowi swoją nieobecność podczas ostatnich rund, przez co Applause Team stracił raczej szanse na coś więcej niż brązowe krążki?

VANROOK16: Nie wytłumaczałem.

 

Gosia: Z kim Tobie najbardziej po drodze, z kim masz dobre stosunki na MAXF1.COM, a z kim raczej nie masz po drodze na stronie najlepszego managera F1 Online w sieci?

VANROOK16: Nie znoszę gloryfikowanego Anansiego i jego pieska Pabla oraz DonDamiano.Gosia: Dlaczego z M_Pablo masz od dłuższego czasu napięte stosunki?? Co się spotkacie na chacie następuje wybuch emocji.Jak myślisz, co jest tego powodem?

VANROOK16: Pablo jest przykładowym typem osobym, który uważa, że wszystko co było kiedyś jest lepsze i nic już tego nie zmieni.
Gdybym pojechał prawdziwy sezon na moim laptopie, ograł wszystkich łącznie z Rojkiem i Anansim, wówczas Pablo pisałby, że wygrałem w 2020 roku, ale prawdziwy Max był w 2012. To śmieszne i przykre, że człowiek, który nic nie osiągnął na Maxie, nie zdobył nawet 1 tytuły ma czelność mówić, że ten mistrz jest dobry, zaś ten tytuł nie powienien być respektowany.
To, że Anansi czy Rojek, w trakcie 3 lub 4 wyścigu opuścili sezon, w którym walczyłem o majstra i finalnie go zdobyłem nie uwłacza moim osiągnięciom.
Jeśli Bolt wygrał wszystko co mógł, ponadto ma rekord na dystansie 100m i 200m, a w ostatnim biegu w swojej karierze na 100m zajął 3 miejsce, zaś w finale na 200m nie dobiegł przez skurcz czyni go od razu kimś słabym? Oczywiście, że nie.
Mała dygresja. Cały max od samego początku (od mojego debiutu) do dnia dzisiejszego jest na chatcie pełen jadu. Dlaczego nie ma nowych użytkowników? To gra, rywalizacja, więc kazdy chce być najlepszy. Jednakże, pojawiliśmy sięna Maxie, ponieważ łączy Nas wszystkich jedno – pasja do F1.
Ludzie są różni, wstydzą się o coś zapytać, boją się odrzucenia. Ilu nowych, bądź jeżdżących sporadycznie graczy pyta na chatcie o rady, o ustawienia. Co otrzymują?
Brak odpowiedzi, zmianę tematu między topowymi graczami, a nawet ostatnimi czasy wyśmiewanie w sposób ustaw sobie 111111, będzie lepiej.
To jest nie do przyjęcia!!!!!!!!!!
Jazda na maxie jest niezwykle trudna. Nawet ja, czy Anansi nie błyszczeliśmy od początku. Ilu graczy z czołówki i w podcastach smiało się, że Anansi robi kółka i kółka i dostaje premie, ale nic nie osiąga. Pamiętam to jakby to było wczoraj.
Ponadto, ilu graczy widząc sytuacje na chatcie, że stali gracze atakują kogoś, kto ma 5 tytulów, odpuszcza pisanie czegokolwiek.
Chat Maxa stał się nowym fb, gdzie część osób (Pablo, Anansi) ma tytuł prof. dr hab. dosłownie z każdej dziedziny i atakuje nie próbując wdać się merytoryczną dyskusję.Gosia: Teraz pytanie o przyszłość. Jak wiesz, flash na którym jest oparta jazda bolidem zostanie wyłączony 12 stycznia, co się wiąże z brakiem możliwośći dalszej gry na flash. Czy staniemy jeszcze na starcie 42 sezonu MAXF1.COM?? Proszę o szczerą odpowiedź.

VANROOK16: Uważam, że ruszy.

 Gosia: Czy jeśli 42 sezon będzie, będziesz walczył o 6 tytuł championa??

VANROOK16: Oczywiście, że tak. Powiedziałem sobie, że nieważne, czy dalej będę stać za barem po 18h dziennie, czy siedział za biurkiem. Będę po pracy przychodził do domu, pił 2 kawy i pokazywał, jak się jeżdzi.

 


Gosia: Pytanie spoza MAXF1. Czy Robert wróci jeszcze do podstawowej stawki zawodników F1?? Jak na to się zapatrujesz??

VANROOK16: Niestety czas Roberta minął. Przykro mi, że Williams go tak potraktował, lecz widzimy po przykładzie Sergio Pereza, że dzisiaj miejsce w stawce może mieć tylko, ktoś kto ma nazwisko, ogromne pieniądze, bądź kilka tytułów na koncie.

 Gosia: Zbliżamy się do końca, teraz oddaję ci głos, możesz pozdrowić kogoś

VANROOK16: Pozdrawiam osoby na maxie, które nie udzielają się w gorących dyskusjach, a powinni, ponieważ MAX F1 tworzą wszyscy gracze – To My jesteśmy społecznością Maxa, a nie krąg w postaci Ja, Anansi, Rojek, Pablo.

 

 


Gosia: Dziękuje za wywiad VANROOK16!!

VANROOK16: Ja również. Liczę, że po tej lekturze, niektóre osoby zmienią swoje podejście do tej gry i reszty zawodników.

 


3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!