|
| Kierowcy: 11358 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat

HIT!!! WYWIAD Z ANANSI!!!!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
on sobota, 23 maja 2020 in Uncategorized

Gosia: Witam wszystkich moim dzisiejszym gościem jest 10-krotny mistrz MAXF1, Anansi!

Anansi: Hej

 

 

G: Jak tam samopoczucie?

A: Wyśmienite.

 G:Jak ocenisz dopiero co zakończony, 39 sezon MAXF1? Kto jeździł na plus, a kto zawodził?

A: Generalnie to sezon bardzo przewidywalny, faworyci raczej nie zawodzili, choć zdarzały się nawet im, mniejsze czy większe wpadki. Tikej pojechał bardzo równy sezon, może nie błyszczał tak jak w poprzednim, ale to wystarczyło żeby obronić tytuł Mistrza. Totalnie "zawiódł i rozczarował" mnie natomiast Vanrook tym, że nie zdobył ani jednego PP w sezonie mimo mocniejszego bolidu jakim dysponował na większości torów, choć szczerze to nie bardzo wierzylem w to, że uda mu się zdobyć choć jedno . Największe pozytywne zaskoczenie to postawa pani redaktor Magorzaty, która zrobiła ogromny postęp w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

 

 


G: Proszę o szczerą odpowiedź - czy VANROOK16 przegrał, czy Tikej69 wygrał?

A: Hmm.. dobre pytanie Myślę, że Vanrooka zgubiła zbytnia pewność siebie czy wręcz buta, którą zresztą zaprezentował nam na czacie. Miał tytuł na wyciągnięcie ręki, wystarczyło ze spokojem i pokorą podejść do kolejnych wyścigów i nikt nie byłby w stanie mu przeszkodzić. Tymczasem zabrakło właśnie pokory. Tak wiec Van przegrał, ale nie z Tikejem tylko sam ze sobą.

 

 


G: Co myślisz o obecnej sytuacji na maxie? Czy jest dobrze? Co można według ciebie poprawić w funkcjonowaniu strony?

A: Oczywiscie , ze nie jest dobrze bo jezdzi za malo osob, ale miejmy nadzieje, ze to sie niebawem zmieni. Strona wg mnie fukcjonuje bardzo dobrze, niewiele bym zmienial

 

 

G: Anansi, proste pytanie teraz - co myślisz o VANROOK16? Proszę, szczerze!

A: To wcale nie jest proste pytanie, ale odpowiem tak: to człowiek , który postawił (już wiele lat temu) błędną tezę i próbuje wszystkimi możliwymi sposobami teraz tą tezę obronić, wymyślając i próbując wmawiać innym jakieś pokrętne teorie. I nie ważne ile razy razy wygrasz z Vanrookiem, 100, tysiąc czy milion, on ma swoją tezę - pt. jestem najlepszy, i teraz będzie wymyślał jakieś historie i opowiadał całemu światu dlaczego mu się znów nie udało od wielu, wielu lat tej tezy potwierdzić w praktyce. I nie ważne są fakty i nie liczy się nic, jest teza i trzeba jej bronić.
Żeby nie być gołosłownym przyklady:
Teza: Van twierdzi uparcie, że jest ode mnie lepszym kierowcą (i od wszystkich oczywiście), a ja wygrywam z nim w Q tylko dzięki ogromnej liczbie kółek w kwalu
Fakty: 1 tor (Fajf) w tym sezonie (39), mamy tyle samo kasy na start (wszak to 1 tor), identyczne bolidy (ciężko wbić coś innego jak to na 1 torze) i następuje weryfikacja czyli KWALIFIKACJE, w których robimy niemal identyczną ilość kółek, okolo 400
mój czas: 31.866 , czas Vana: 31.968
mój czas po około 100 kółkach wystarczający na pp - 31.901...
na 2 torze (NO) sytuacja w kwalifikacjach jest niemal identyczna jak na 1 torze i w większości przez cały sezon dokładnie tak to wygląda, z tą różnicą, że Van juz po 2 torze miał więcej kasy, ponieważ ja nie pojechałem wyścigu
Fakty z Kalischa jeszcze żeby nie było: czas na pp zrobiony po 32 kolkach - 24.032 - mogłem w tym momencie zakończyć kwale, po 80 miałem już czas 24.000..
I to są fakty. Ale skoro fakty nie pasują do tezy tym gorzej dla faktów - ignorujemy i oszukujemy się dalej

 

 

G: W tym sezonie nie jeździłeś na całego, czy w 40 sezonie, który będzie się odbywał podczas obchodów 10 lecia MAXF1 we wrześniu planujesz zdobyć swój 11 tytuł?

A: Ja w ogóle nie chciałem jechać w tym sezonie (39) ani jednego kółka (wszak zakończyłem karierę), ale niestety wirus diametralnie zmienił wiele rzeczy wiec postanowiłem przynamniej pościgac się w kwalifikacjach.
Nie planuję zdobywać następnego tytułu.

 


G: Kogo szanujesz na maxie, a do kogo masz dalej?

A: Szanuję wszystkich :) Natomiast do jednych mi bliżej a do innych dalej, ale nie chciałbym tu rzucać nickami, żeby nikogo przez przypadek nie pominąć, a większość i tak wie lub się domyśla do kogo mi bliżej a do kogo dalej ;)

 

 

G: Czy według Ciebie nasz Robert Kubica wróci jeszcze na posadę kierowcy wyścigowego??!!

A: Mam taką nadzieję, choć rozum mówi co innego niestety :(

 

 

G: Teraz twój czas możesz pozdrowić kogo chcesz lub napisać coś od siebie!

A: Dziękuję za rozmowę i... Pozdrawiam wszystkich Maxowiczów ! Trzymajcie się, walczcie i nigdy się nie poddawajcie :)

 

 

G: Dziękuje za odpowiedzenie na pytania Anansi, to była przyjemność je zadawać Tobie!

7 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

POL_YAKOV
POL_YAKOV
POL_YAKOV has not set their biography yet
User is currently offline
POL_YAKOV sobota, 23 maja 2020

:p:p bardzo dobre , Pozdrawiam :)

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata sobota, 23 maja 2020

:) Zapraszam do dyskusji jak zawsze na temat wywiadu :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!