|
| Kierowcy: 11332 dzisiaj: (0)
Online:  

NAJNOWSZY WYWIAD Z CIVIXEM_PL!!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 26 kwietnia 2020 in Uncategorized

Dzisiaj moim gościem w sali przesłuchań jest CIVIX_PL, który występuje też pod nickiem POL_YAKOV. Zapraszam!

 

 

Gosia: Witaj Civix, Rafał! Jak tam samopoczucie obecnie?

CIVIX_PL (POL_YAKOV): Witam serdecznie i dziękuję za zaproszenie do studia .. no samopoczucie jest już w porządku, ostatnio trochę problemów zdrowotnych miałem ale już wracam na odpowiednie tory prywatnie.


 

G: Jaka jest Twoja opinia o obecnym sezonie 39 MAXF1.COM??
CI: Jeżeli chodzi o mnie to ten sezon jest zdecydowanie najtrudniejszy, niestety nie mam formy i borykam się z problemami zdrowotnymi i samochodem który nie jest konkurencyjny tak jak bym chciał. A co do reszty to myślę że stawka jest mocna i na prawdę co niektórzy zrobili duży progres choćby Pani Redaktor naczelna ale dla rywalizacji to bardzo dobre :) nie jest nas za dużo,ale poziom jest wysoki mimo wszystko, bo gracze Ci co zostali prezentują solidny poziom.

 

 

G: Jak oceniasz obecną sytuację MAXF1? Czy mógłbyś podpowiedzieć jakieś zmiany, poprawki odpowiedzialnemu za operowanie tej strony?
CI: Tak szczerze to jest mi się cieżko wypowiedzieć na ten temat, ponieważ bardzo nie ogarniam tematu nie jestem programistą ani informatykiem, jak dla mnie, jest wszystko ok .. jedynie co mógłbym zaproponować to taki sam bolid dla wszystkich na wszystkich torach.

 


G: Czy 4-krotny mistrz MAXF1 planuje zdobyć 5 tytuł do kolekcji w najbliższym czasie? W tym sezonie masz pecha, kolejny 40 będzie odbywał się prawdopodobnie podczas jubileuszu 10-LECIA MAXF1.COM we wrześniu. Czy wtedy będziesz miał "to coś" by zdobyć tytuł??
CI: Ciężko powiedzieć, jestem obecnie innym kierowcą i innym zawodnikiem jest trudniej niż w mojej życiowej formie .. będę się starał na pewno być na topie ,a jak czas pokaże to zobaczymy.

 G: Jakich graczy MAXF1.COM szanujesz i lubisz, a za jakimi nie przepadasz zbytnio?? Kto zaszedł ci za skórę najbardziej podczas tych 10 lat?
CI: Lubie generalnie całą rodzinę maxa, bo jesteśmy jedną wielką rodziną.. nie czuję nienawiści do nikogo.

 G: Co powiesz o aktualnych rozgrywkach Haxballa o Puchar MAXF1.COM?? Kto jest faworytem całych zmagań i jak widzisz swoje szanse na dotarcie chociażby do półfinałów?
CI: Jest na pewno ciekawie, aczkolwiek podchodzę do tego z dystansem bo nie jestem dobry w tą gre, aczkolwiek tanio skóry nie sprzedam!

 G: Czy Robert Kubica ma szansę wrócić do F1 na stałe w bolidzie, który pozwoli na walkę o TOP 8?
Cl: Chciałbym bardzo aby Robert Kubica był podstawowym kierowcą teamu Orlen Alfa romeo no ale trudno , być może w kolejnym sezonie zobaczymy go jako kierowce wyścigowego bardzo mu tego życzę bo bardzo go cenię i lubię za konsekwencję i że się nie poddał.
G: Na koniec wypowiedz się jak oceniasz swoją sytuację zdrowotną na ten moment? Czy to idzie w dobrym kierunku? Koniec ze szpitalem?
CI: Mam nadzieję że jest wszystko w porządku.. aczkolwiek jeszcze nie do końca bo mam mieć operację na wycięcie woreczka żółciowego.

 


G: Pytanie zagadka na koniec, na jakiej ulicy mieści się stadion Ekstraligowych Żużlowców MOTORU ??
CI: Aleje Zygmuntowskie Pozdrawiam Cały mój ukochany Lublin i wszystkich mieszkańców!


G: Dziękuje za wywiad to była przyjemność

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!