|
| Kierowcy: 11332 dzisiaj: (0)
Online:  

WYWIAD Z ROJKIEM HIT!!!!!

Posted by magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 24 kwietnia 2020 in Uncategorized

Gosia: Witam. Jak zdrowie ROJEK?
Rojek: Witam serdecznie Pani Redaktor. Zdrowie jak najbardziej w porządku co prawda ostatnimi czasy trzeba było zrezygnować z kilku rzeczy, ale ogólnie nie narzekam.G: Co myślisz o obecnej sytuacji w 1 lidze?
R: Dzisiejsza stawka jest bardzo skąpa, przez co dzisiejsze osiągnięcia mogą być nie doceniane, bo niema tak wielkiej konkurencji jakie były wiele lat temu. Oczywiście nie możemy umniejszać graczom swoich dokonań, gdyż wszyscy zawodnicy pracowali miesiącami na swoje wyniki. Też cieszy mnie to, że drobnemu w końcu udało się przełamać tą barierę drugiego miejsca i zdobył swój pierwszy tytuł na maxie.

 


G: Jak oceniasz swoje sukcesy na maxie?
R: Po tych wszystkich sukcesach mogę na spokojnie stwierdzić, że jestem spełniony jeśli chodzi o moje "osiągnięcia" maxowe. Lecz trzeba pamiętać, iż sam nie zapracowałem na te wyniki i wielkie podziękowania należą się innym graczom którzy mnie wspierali. W początkach kariery był to Darowin, Pierwsze mistrzostwo zdobyłem dzięki pomocy Stacha, a do reszty moich mistrzostw w największej mierze przyczyniła się nie ocenionaa pomoc Anansiego.G: Jaki sezon w Twoim wykonaniu był tym najlepszym?
R: Pamięć moja już nie ta i ciężko mi powiedzieć który sezon był mój najlepszy ale patrząc na same wyniki sądzę, że był to sezon 15 gdzie po raz pierwszy udało mi się obronić mistrzowski tytuł, a ponadto udało się wygrać wszystkie wyścigi w sezonie. Ale niestety szczegółów już nie pamiętam. Co prawda mógłbym jeszcze zaliczyć sezon 26 gdzie po powrocie udało mi się wejść w sezon najlepiej jak tylko mogłem.

 


G: Pytanie, które napewno chciałby Ci zadać każdy, a to ja mam tą przyjemność - czy planujesz jeszcze wrócić do wyczynowej jazdy w przyszłości?
R: Jestem przekonany, żę w najbliżeszej przyszłośći nie wróćę do prawdziwego ścigania, do walki o wygrane, a przyczyna jest bardzo prosta brak czasu, gdyż brak czasu na jazdę to brak możliwości walki o wygrane, a ja nie chcę wracać gdy nie będę mógł znów powalczyć o czołowe lokaty. Dodatkowo aktualnie poświęcam się bardziej na komentowaniu jak i transmisji ligi MaD Racing co dodatkowo jazda na maxie poniekąd kolidowała by przy moich transmisjach.

 


G: Czy maxf1 idzie w dobrą stronę? Możesz podać co warto by było wprowadzić/zmienić?
R: Nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytanie, gdyż jest to można powiedzieć odwieczne pytanie które było już poruszane wiele razy jak i zapewne jeszcze nie raz te pytanie padnie. Nie jestem również wstanie coś więcej dodać ze względu na to, iż ostatnimi latami raczej byłem rzadkim bywalcem maxa. Co prawda jedno mogę powiedzieć mpluta zasługuje na pochwałe ponieważ wykonuje naprawdę dobrą robotę od wielu już lat dla promocji maxa. Oczywiście nie wiem jakie to przynosi rzeczywiste rezultaty, przez moją nie wiedzę na temat zasięgów jakie generują przykładowo posty z oficjalnej strony Facebookowej.

 


G: Kogo najbardziej szanujesz na maxie, a do kogo za to masz dalej?
R: Jest to trudne pytanie, ze względu na to, iż nie chciał bym kogoś nie docenić, bądź pominąć gdyż na maxie jestem od 2011 roku. Osoby którę szanuje powiem to w kolejności całkowicie losowej. Anansi - człowiek który bardzo przyczynił się do moich sukcesów, dodatkowo nie mogę zliczyć ile miłych tematów do rozmów odbyliśmy, kolejną osobą będzię Stachu który jak poprzednik również nakierował mnie jako pierwszy jak najlepiej ustawiać bolid. Darowin, mój pierwszy rywal z którym założyliśmy również mój już historyczny zespół Silesia F1 Team, M_Pablo z którym również wiele fajnych tematów poruszyliśmy, Drobny którego będę przede wszystkim pamiętał za niepowtarzalny pojedynek w jednym z wielu między sezonowych turniejów. m4n13k to kolejna osoba z którą przyjemnie się konwersowało. Jest jeszcze kilku graczy m. in. malarz, don, Roger, więcej grzechów nie pamiętam a jeśli o kimś zapomniałem mam nadzieję, że mi wybaczy, no i na sam koniec na pewno nie można zapomnieć jeszcze o naszej administracji która wiele włożyła by moglibyśmy znaleźć tutaj gdzie jesteśmy.G: Czy Darek (Darowin) powinien wrócić do wyczynowej jazdy na stałe a nie tylko na 1 wyścig? Jeśli tak to jakbyś go zachęcił?
R: Ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat gdyż, nie chcę nikogo zmuszać do jazdy. Oczywiście miło by było gdyby wrócił na stałe do jazdy, miło również by było gdyby inni gracze wrócili do stałego ścigania. Ale niestety Prawdopodobnie w wielu przypadkach będzie to nie możliwe. Lecz przede wszystkim chciałbym widzieć nowych graczy na maxie.G: Na koniec oddaję Ci pole możesz pozdrowić kogo chcesz!
R: Chciałbym przede wszystkim pozdrowić wszystkich maxowiczów jak i podziękować im za wszelkie wspólnie spędzone chwile na maxie. Dodatkowo, życzę wszystkim jak najlepszych wyników.

G: Dzięki za wywiad!!

 

6 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!