|
| Kierowcy: 11327 dzisiaj: (0)
Online:  

WywiaDON #5 CIVIX_POL

Posted by DonDamiano
DonDamiano
DonDamiano has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 19 kwietnia 2016 in Uncategorized

BloGDoN??? Jesteście w szoku? Ja także, ale nie obijajmy w bawełnę. Dziś przepytam wielkiego mistrza CIVIXA. Zapraszam do czytania i delektujcie się, nikt nie wie kiedy i czy pojawi się jeszcze jakiś wpis na BloGDonie ;)

 

 

 

1. Witaj Civix. Na wstępie dziękuje za możliwość przeprowadzenia z tobą wywiadu. Zacznijmy pytać, bo o to chodzi w wywiadach. Jak się czujesz, czy nadal widzisz w sobie tą prędkość którą dysponowałeś na początku kariery?

CIVIX:Witam wszystkich , czuję się z weekendu na weekend coraz lepiej,szybszy,pewniejszy siebie, jestem blisko czołówki więc ten sezon uznam za udany, a co do Pytania czy czuję w sobię tą prędkość jak kiedyś ? tak owszem czuję że jestem jeszcze lepszym zawodnikiem niż kiedyś, chodź wyniki może tego nie odzwierciedlają, ale dysponuję takim bolidem jakim dysponuję, w 27 sezonie będzie lepiej, bynajmniej bym chciał, i będę robił wszystko w tym kierunku żeby tak było

2. Właśnie, bolid. Chodzą plotki że ustawienia sprawiały ci niemałe problemy na początku sezonu. Jak odniesiesz się do tego?

CIVIX:Tak to fakt miałem ogromny problem z ustawieniem bolidu , ponieważ kilka sezonów nie jeździłem, kiedyś inne podzespoły dawały przewagę jak aerodynamika , zawieszenie . Nie ustawiało się przede wszystkim na pierwszy wyścig silnika 10 ,tylko w okolicach 6-7 . "Reasumując" Musiałem się przestawić na nowe nowinki i zmienić styl jazdy,ale jest coraz lepiej i pod punktem ustawienia bolidu, sądzę że do końca bieżącego sezonu uporam się z tym i w 27 sezon wejdę z "Powerem" .

3. Pozostańmy jeszcze przez chwilę przy obecnym sezonie. Wyniki, jak na zdobywce czterech mistrzostw, nie są imponujące, na dodatek przegrywasz rywalizację wewnątrz zespołu. Co za tym stoi?

CIVIX:Ciężko powiedzieć, ale mogę powiedzieć że w to wszystko składa się wiele czynników takich jak (dłuższa przerwa od startów, zupełnie inne tory,na których jechałem pierwszy raz mam na myśli (dupcyngiel,kalischreinigung-to są tory na których pierwszy raz jechałem wyścig,a jeszcze przecież jest TORPEDOS zupełnie mi nie znany ,więc to sezon jest dla mnie dużą nauką w tory i ustawienia bolidu a doświadczenie zaowocuję w kolejnym sezonie jestem o tym głęboko przekonany

4. Za nami już cztery wyścigi tegorocznego sezonu. Prowadzi Rojek z trzema wygranymi na koncie. Co możesz powiedzieć o klasyfikacji generalnej i swojej konkurencji?

CIVIX:To że Rojek prowadzi jest dla mnie minimalnym zaskoczeniem bo sądziłem że o tytuł będzie walczył Reprezentujący Anglię Anansi i jego Serdeczny przyjaciel Reprezentant Nowej Gwinei . Ale sytuacja jest taka jaka jest, prowadzi Rojek z dużą przewagą nad swoim kompanem z teamu i pewnie zmierza po Mistrzostwo .. A wracając do mojej sytuacji aktualnie jestem "piąty" i będę walczył aby tą pozycję utrzymać, nie będę się starał jej za wszelką cenę poprawiać

4. Odchodząc troszkę od spraw związanych czysto z torem. Jesteś osobą dość charakterystyczną i pełną kontrowersji. Zdarzały się spięcia z innymi graczami, między innymi na temat twoje życia poza torem - mowa o alkoholu, o którego spożywaniu dość często się chwalisz. Dlaczego tak jest i jakie są na chwile obecną twoje stosunki z resztą Maxowiczów?

CIVIX:Ja jestem kontrowersyjny ? nie jestem po prostu jestem sobą . A czy Pan redaktor Don nie jest kontrowersyjny ? ja w niczyje życie prywatne nie wnikam , to raczej pozostali maxowicze wnikają w moje życie. Na temat alkoholu się nie odniosę ,bo to właśnie jest moja sprawa prywatna a nie na pokaz dla innych. A relacje z pozostałymi graczami są dobre, owszem zdarzają się małe spięcia, ale to uznam za bzdurę w tej chwili bo to wiadomo każdy ma zdanie na swój temat i wiadomo każdy lepiej mnie zna niż ja sam siebie .

5. Owszem, to prawda ale pisząc o tym na chacie musiałeś się liczyć z różnym odbiorem graczy. Wróćmy do twoich dokonań na torze. Niewątpliwie, jesteś jednym z najbardziej utytułowanych graczy. Jak tego dokonałeś, jak się na uczyłeś jeździć stylem "przy bandzie", którego nie wszyscy są w stanie opanować.

CIVIX:hmm początki były ciężkie bo zaczynałem w lidze 4.5 ale już potem jak awansowałem do ligi 2.3 wiedziałem że już będzie dobrze.. Jak tego dokonałem ? Ciężką i sumienną pracą ,bez odpuszczania. Tak preferuję styl "przy bandzie" ale nie na wszystkich torach ponieważ niektóre tory po prostu nie odpowiadają mojej koncepcji czy inaczej mówiąc stylowi.

6. Aktualnie jesteś w teamie z Donem. Nie jest tajemnicą że kontrakt nie zostanie przedłużony. Co się stanie w następnym sezonie, z kim będziesz jeździł? Z kim aktualnie prowadzisz rozmowy dotyczące jazdy w zespole?

CIVIX:Tak , kontrakt z donem nie zostanie przedłużony , a w tej chwili nie prowadzę żadnych rozmów dotyczących jazdy w teamie. Czekam na propozycję

7. Co chciałbyś jeszcze osiągnąć na Maxie? Czy cztery mistrzostwa zaspokoiły twój wirtualny sportowy głód?

CIVIX:Ciężko powiedzieć co bym chciał osiągnąć, dobrze ze moja kariera potoczyła się jak się potoczyła, były sukcesy, ale były i porażki nie da się tego ukryć,ale nie poddaję się i będę chciał w niedalekiej przyszłości zdobyć jeszcze co najmniej jeden tytuł, ale wiem ze nie będzie łatwo,bo rywale są mocni, ale ja będę mocniejszy he he .

8. Zbliżamy się do końca. Nowi gracze przeważnie mają spore problemy z osiąganiem przyzwoitych wyników i zazwyczaj kończy się to brakiem dalszej jazdy. Co mógłbyś takim graczom doradzić, jak zacząć swoją przygodę z MaxF1?

CIVIX:Nowi gracze się męczą to fakt , ale to nie jest zaskoczenie ,to nie jest mój problem

9. Teraz dość standardowe pytanie które można znaleźć chyba w każdym wcześniejszym WywiaDONie. Co chciałbyś zmienić na Maxie? Co usunąć, kogo usunąć, co nowego wprowadzić?

CIVIX:Grafika jest do poprawy . A wprowadzić, tzn nagrać jakiś materiał dla nowych graczy odnośnie ustawień,wtedy może by nie odchodzili tak szybko z gry . Reszta jest dla mnie spoko, nie przeszkadza mi

10. Ok, to właściwie koniec. Jeszcze raz, wielkie dzięki za wywiad. Tradycyjnie na koniec możesz kogoś pozdrowić bądź napisać coś od siebie!

CIVIX:Dziękuję również za wyczerpujący wywiad, Pozdrawiam wszystkich maxowiczów i do zobaczenia na torze, uważajcie bo ostrze sobie na was zęby (śmiech). Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję . POLSKA GÓRĄ !

 

A ja ze swojej strony, dziękuje wam, Maxowiczow za przeczytanie i dotrwanie do końca - dość interesującego moim zdaniem - wywiadu. Być może wkrótce doczekacie się jeszcze ciekawszego z jedną z najbarwniejszych postaci na Maxie.

Pozdrowionka od Donka ;)

6 ocen
Tags: WywiaDON

Komentarze

CIVIX_POL
CIVIX_POL
CIVIX_POL has not set their biography yet
User is currently offline
CIVIX_POL wtorek, 19 kwietnia 2016

I to mi się podoba ! Pozdrawiam

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm czwartek, 21 kwietnia 2016

Nowa Gwinea jest coraz bardziej obiecującym rynkiem i zaczyna obfitować w utalentowanych kierowców.

CIVIX_POL
CIVIX_POL
CIVIX_POL has not set their biography yet
User is currently offline
CIVIX_POL niedziela, 03 lipca 2016

Nadal będę potrzymował zdanie że kolejne sezony będą udane ;-)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!