|
| Kierowcy: 11327 dzisiaj: (0)
Online: 1 

EuroMax 2012 - PART 5 (OSTATECZNE STARCIE)

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently online
on piątek, 13 lipca 2012 in Uncategorized

Stało się! W dniu 13. lipca, rozegrane zostały półfinały turnieju Euro 2012 organizowanego na maxie.

 

Nie zabrakło niespodzianki - w pierwszym spotkaniu dnia, dość niespodziewaną porażkę odniosła Polska. Wyeliminowała ich rewelacja turnieju - Anglia. W regulaminowym czasie gry na tablicy widniał bezbramkowy rezultat, co nie zmieniło się także w trakcie dogrywki. Dopiero dramatyczna seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę tego piekielnie ważnego i ciężkiego dla obu ekip meczu. Ostatecznie, po rzutach karnych okazali się lepsi Anglicy, którzy wygrali 15-14.

 

Z kolei drugi półfinał to starcie gigantów - dwóch zdecydowanie najlepszych reprezentacji, którym przyszło zagrać w tym roku na Euro - Greków i Ukraińców. Żal było patrzeć, że dwie tak mocne ekipy musiały eliminować się z turnieju w tak wczesnym etapie, ale cóż... taki jest ten sport. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gości, którzy po około 2 minutach gry wyszli na prowadzenie. Sytuacja Greków nie wyglądała różowo, ale wrodzona ambicja tych graczy doprowadziła najpierw do remisu, a następnie do strzelenia rywalowi kolejnych dwóch goli. Grecy wywalczyli zasłużenie awans, z kolei Ukraińcom pozostało zadowolenie się 3. miejscem w turnieju (ex aequo z ekipą Polski).

 

O finale słów parę...

 

W niedzielę wielkie starcie! Na stadionie im. AoWa spotkają się Anglicy z Grekami. Na papierze lepszą ekipą wydaje się być drużyna Greków, która ograła w półfinale Ukraińców. Doświadczenie każe jednak zbyt wcześnie nie rozdawać medali... i po prostu poczekać z tym do momentu, w której oficjalnie zakończy się mecz. Anglicy już nie raz pokazali w tym turnieju, że potrafią grać z najlepszymi jak równy z równym... i kto wie, czy również w finale nie sprawią niespodzianki. Wprawdzie wydaje się to raczej niemożliwe patrząc na umiejętności Greków... ale nigdy nic nie wiadomo :)

5 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

marko21
marko21
marko21 has not set their biography yet
User is currently offline
marko21 piątek, 13 lipca 2012

no wkoncu mnie ktos nie skresla :D:)

musialem dojsc do finalu zeby mnie wkoncu nie skreslano xD xD

jacke
jacke
jacke has not set their biography yet
User is currently offline
jacke sobota, 14 lipca 2012

brawo marko

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!