|
| Kierowcy: 11327 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat

Wyniki baraży o 1. ligę w sezonie 11.

Posted by M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 11 lipca 2012 in Uncategorized

Ależ ja mam ostatnio pisania! Jeszcze nie ochłonąłem po ostatnich wieściach dotyczących jednego z ćwierćfinału Euro 2012... a tu już trzeba pisać o wynikach baraży. W zasadzie wiele pisania nie ma, bo nie ma o czym... ale coś skrobnąć by wypadało :D

 

Oto wyniki baraży:

Jak widać, walka o awans do 1. ligi (tudzież pozostanie w niej) była niezwykle zacięta. Siódmego Xaviego od szóstego Pako114 dzieliło zaledwie... 0.033!!! Z kolei do piątego zawodnika stracił 0.044 - oj... działo się ;) Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować awansu do 1. ligi (bądź utrzymania się w niej - dzięki za zwrócenie uwagi marko21 ;)) następującym zawodnikom: DonDamiano, Smyko21, M_Pablo, Jawor111, Adixniow, Pako114. Życzymy im w najbiższym sezonie samych dobrych występów... aby w przyszłym sezonie nie musieli się ponownie spotykać w barażach z innymi graczami :)

5 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

marko21
marko21
marko21 has not set their biography yet
User is currently offline
marko21 środa, 11 lipca 2012

1. Sam mi kiedys mowiles zeby nie wkejac wynikow bo to kazdy widzi:P
2. Jaworowi111 nie gratuluj awansu tylko utrzymania xD

A tak wogule to fajny post ;)

M_Pablo
M_Pablo
M_Pablo has not set their biography yet
User is currently offline
M_Pablo czwartek, 12 lipca 2012

Każdy widzi... ale nie każdy wkrótce je zobaczy - a tutaj zostaną na pamiątkę na wieczność :D Poza tym post bardziej dotyczy faktu, że 5. od 7. dzieliło 0.044s i że była zażarta walka o miejsce w 1. lidze - grafika miała go dopełnić jedynie :D Ale odnośnie Jawora... no tak - zapomniałem, że skubaniec nie awansował ;)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!