|
| Kierowcy: 11258 dzisiaj: (0)
Online: 3 (czat

MaxF1 News- 25 sezon MaxF1 Championship: Przeżyjmy to jeszcze raz

Posted by mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 08 maja 2015 in Uncategorized

Za nami 25 sezon MaxF1 Championship, więc pora na podsumowanko. Dzisiaj prześledzimy kolejne wyścigi minionego sezonu.

 

 

 

1. GP Dupcyngla: DawidRS wygrywa wyścig!!!

Do wyścigu z pole position ruszał Stachu32, a obok niego DawidRS i to ten drugi wygrał pierwszy wyścig sezonu. Tuż za nim uplasował się… Nie nie Stachu32, lecz Stradallist, 0.9 sekundy za Dawidem. Dopiero trzecie i czwarte miejsce zajęli główni aktorzy tego sezonu- odpowiednio Stachu32 i Vanrook16.

 

2. GP No: Powrót do normy

Podczas drugiej rundy sezonu czołówka wróciła do normy. Na czele znaleźli się Vanrook16 i Stachu32. W kwalifikacjach górą był Vanrook16, lecz w wyścigu to Stachu był przed Vanrookiem i 20 sekund przed nim. Podium uzupełnił Stradallist, a czterech sekund do podium zabrakło DawidowiRS-owi. Po zwycięstwie na pozycję lidera awansował Stachu32 z 40 punktami, a Vanrook16 zajmował dopiero 4 miejsce, tracąc 10 punktów.

 

3. GP Kalischa: Vanrook16 dominuje i odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w Elicie

Rywalizacja na torze Kalischreinigung została zdominowana przez Vanrooka16, który w kwalifikacjach miał ponad 0.2 sekundy przewagi nad Stachem, a w wyścigu aż 27 sekund przewagi nad Jookerem. Podium uzupełnił Arek12, a Stachu32 uplasował się za podium, tracąc 45 sekund do Vana. Ponadto stracił pozycję lidera na rzecz Vanrooka, który miał 3 punkty przewagi nad nim. Fani DawidaRSa i Stradallista mogli czuć się rozczarowani, bo po dwóch ukończonych wyścigach w czołówce ci kierowcy nie pojawili się zarówno w tym wyścigu, jak i w dalszej części sezonu.

 

4. GP Bankruta: Vanrook16 wygrywa po raz drugi z rzędu

Czwarta runda 25 sezonu została rozegrana na zupełnie innym torze niż trzecia, bowiem na znacznie innym torze, jednak i na takim torze Vanrook nie miał sobie równych. Wyścig wygrał z przewagą 4 sekund nad Stachem i w klasyfikacji odjechał od niego na 10 punktów. Podium uzupełnił Jooker.

 

5. GP Smerfa: Stachu32 zaczyna odrabiać straty

Kwalifikacje na torze Smerf ponownie padły łupem Vanrooka, jednak w wyścigu Stachu32 pokonał go z przewagą 10 sekund. Podium uzupełnił Arek12, który stracił do zwycięzcy 34 sekundy. Po tym wyścigu przewaga Vanrooka stopniała do trzech oczek, trzeci Arek12 tracił już 38 punktów do lidera.

 

6. GP Samuraja: Stachu32 wygrywa wyścig i obejmuje prowadzenie w generalce

Kwalifikacje znów padły łupem Vanrooka16, jednak w wyścigu to Stachu był górą i wygrał wyścig z przewagą 10 sekund nad Vanrookiem. Podium uzupełnił startujący gościnnie Tikej69, który stracił do Vanrooka 2 sekundy, a kolejną sekundę stracił czwarty na mecie Arek12. Przed ostatnim wyścigiem sezonu Stachu32 miał zaledwie cztery punkty przewagi nad Vanrookiem, co zwiastowało ciekawy pojedynek w ostatniej rundzie.

 

7. GP Torpedosa: Vanrook16 wygrywa wyścig i zostaje mistrzem Maxa!!!

Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami mistrzowski tytuł przypadł temu, który wygrał wyścig, czyli Vanrook16 i to ze sporą, 14-sekundową przewagą nad Stachem. Dwie sekundy za Stachem na mecie pojawił się Arek12. Ostatecznie mistrzostwo Maxa przypadło Vanrookowi, który wygrał trzy wyścigi i zdobył 141 punktów, drugi był Stachu, który stracił zaledwie trzy punkty. Trzeci Arek12 stracił już 54 punkty.

 

 

A co w pozostałych ligach?

W lidze 2.1 tryumfował Aragorn, który wygrał cztery wyścigi i zdobył 136 punktów, drugi był Evolution ze stratą 31 punktów, podium uzupełnił Radwanek, który stracił 50 „oczek”. Oprócz Evolutiona i Radwanka w barażach udział wezmą: Hester7, Kamil4521, Marbak i Dilla.

Z kolei mistrzem ligi 2.2 został Kamilo10, który wygrał jeden wyścig i zgromadził 40 punktów, po 25 punktów na koncie mają Kasztashi i Pako114. Oprócz tej ostatnio wymienionej dwójki w barażach udział wezmą Civix i Magorzata.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA 1 LIGI

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI 2.1

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI 2.2

 


Dziękuję za uwagę i zapraszam na dalszy ciąg podsumowania, który pojawi się niebawem.

 

 

1 ocena

Komentarze

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm poniedziałek, 11 maja 2015

Skupieni wokół AOWA i Ptaka niesiemy wysoko sztandary jednoznacznej jedności MAXF1 !!!!

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!