|
| Kierowcy: 11386 dzisiaj: (0)
Online:  


TRENING NA BANKRUCIE

Posted by VANROOK16
VANROOK16
VANROOK16 has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 10 kwietnia 2015 in UncategorizedZa nami już koniec treningu na torze Bankrut. Pierwsza trójka mieści się w 1 sekundzie, co czyni kwalifikacje bardziej fascynującymi niż na ostatnim torze.
Czas 23,567 Vanrooka16 dał mu do tej pory 1 miejsce. Niecałe 0,4 s wolniej pojechał Stachu32 i zajął 2 miejsce. Arek12, który jak wiemy ma problemy z 
kasą( utracił 1 a nawet 2 mln) z czasem 24,366 uplasował się na 3 miejscu. Od Jooker - 4 miejsce strata do czołówki to już ponad  1,5 s na 1 okrążeniu.
25,268 Jookera i 26,334 Kirkusa12 to czasy także wynikające z mniejszej ilości pieniędzy. Trening ukończyło 10 zawodników. Ostatnie miejsce zajął LFHLX, który
wykonał zaledwie 1 okrązenie - wyjazdowe.
Moje typy na Kwalifikacje: PP dla Vanrooka16, 2 zaś bedzie Stachu32. Uważam, ze różnica nie bedzie tak duża jak w treningu. Stachu zbliży się do 23,700.
3 miejsce zajmie Arek12, a Jooker powienien zająć spokojnie 4 miejsce. Wyścig, który na tym torze jest nieprzewidywalny wygra Stachu32. Vanrook16, Arek12,
Jooker i Kirkuj12 powinny walczyć o miejsce 2 ze sobą.

Wypowiedzi po Treningach:

Stachu32 - bolid dobrze ustawiony już od poniedziałku.PP dla Vanroka. Podium gp bankrut stachu jooker arek. Na koniec sezonu chciałbym być zdrowy. Nie rozglądam się za teamem gdyz mam świetny zardzewiały team :)

Arek12 -
Jesli chodzi o trening to podchodze do tego spokojnie malo kólek zrobilem. Bolid juz ustawiony na wyścig , chcialo by się lepiej ale malo kasy..... . Kvale wygra raczej Vanrook moze mu zagrozic tylko Stachu . Wyscig przebiegnie pewnie podobnie . Pdium Vanrok Stachu Yooker . Moj cel na ten sezon to zdobycie większej ilości pónktów niz ostatnio. W przyszlym sezonie tak samo . Nad Teamem się nie zastanawialem, jakby ktoś chcial ze mną jeździć pewnie bym się zgodzil .

Jooker -
Witam, z tej strony Jooker, dzisiaj opowiem wam o moich wrażeniach przeżytych w tym tygodniu, oraz planach na następny sezon , Trening uważam za dany, zrobiłem co prawda mało okrążeń, ale znalazłem odpowiednie ustawienia, w treningu nigdy nie jadę na "maxa" W kwalifikacjach zawszę chcę mieć lepszy czacz, i "zaskoczyć" czymś rywala. Myślę ze podział miejsc w qf jest oczywisty: P1 Vanrok P2 Stachu P3 Arek P4 Ja czyli Jooker. Jeśli chodzi o wyścig to tutaj mam różne rozwiązania, właściwie patrząc po treningu i wynikach w poprzednich wyścigach to na podium staną 3 osoby w tej 4, Według mnie 1 miejsce zajmie... No i tutaj mamy zagadkę Albo Vanrook albo Stachu, chyba że oboje spierdzielą wyscig, wtedy to Arek, lub Jooker powalczą o zwycięstwo. Myślę jednak że będzie bez niespodzianek. 1 Stachu/Vanrook 3 Arek/Jooker. Cel na ten sezon jest oczywisty, PODIUM, wiem że to nie jest takie łatwe, ponieważ nie do jechałem jednego wyścigu, Ale ! jest jeszcze 4 wyścigi do końca, więc szanse są duże. Cel na przyszły sezon będzie zależny od wyniku końcowego tego sezonu. Jeżeli ten sezon dojadę na podium, to przyszły sezon pojadę spokojniej. Natomiast, jeżeli nie stanę na podium, to będę walczył kolejny sezon, lecz moja jazda będzie bardziej agresywna. Jeżeli chodzi o team, w tym sezonie jadę z obecnym mistrzem maxa, jestem z tego bardzo zadowolony. W następnym sezonie ? No cóż, prawdopodobnie do walki staną 2 teamy Applause, tylko potrzebuję kierowców, których niestety na maxie jest ostatnimi czasy coraz mniej. Ja chciałbym jechać z graczem z 1 ligi z czołówki, oczywiscie musi jechać wszystkie 7 wyścigów. Zainteresowanych proszę o napisanie na pw. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam Jooker.

Kirkus12 -
PP zdobędziesz raczej Vanrook ja będę 6 lub 7 więcej na tym torze nie pojadę w wyścigu następująca trójka 1 Vanrook16, 2 Stachu32, 3 arek. am jeszcze taką małą sugestie odnośnie trzech ostatnich torów powinny być zmienione.

Krzysztofm: Ja też uważam, że cały czas się rozwijam i jako człowiek i jako bolidowiec, zachowuję cały czas matematyczne szanse na triumf i mistrzostwo 1 ligi.To był dla mnie udany dzień. Dużo lepiej odnajduję się już w moim bolidzie, dzięki czemu mogę zacząć naciskać. Jestem zadowolony z tego, jak poprawiam swoje tempo oraz pracuję nad ustawieniami. Nie mogę się już doczekać jutrzejszego treningu. Chcę jak najlepiej przygotować się do kwalifikacji.

2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm czwartek, 16 kwietnia 2015

Ja też uważam, że cały czas się rozwijam i jako człowiek i jako bolidowiec, zachowuję cały czas matematyczne szanse na triumf i mistrzostwo 1 ligi.To był dla mnie udany dzień. Dużo lepiej odnajduję się już w moim bolidzie, dzięki czemu mogę zacząć naciskać. Jestem zadowolony z tego, jak poprawiam swoje tempo oraz pracuję nad ustawieniami. Nie mogę się już doczekać jutrzejszego treningu. Chcę jak najlepiej przygotować się do kwalifikacji.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!