|
| Kierowcy: 11386 dzisiaj: (0)
Online:  


Co zmienic?

Posted by VANROOK16
VANROOK16
VANROOK16 has not set their biography yet
User is currently offline
on sobota, 28 marca 2015 in Uncategorized

 

Nie powinienem tego tutaj pisac, lecz na forum, ale wiem, ze częściej gracze wchodzą na Blog niż na forum :)  Moim pierwszym kontem było konto o nazwie Vanrook - zarejestrowany 2012 roku. Mozna więc powiedzieć, że na maxie jestem od prawie 3 lat. Zebrałem wiele doświadczenia i mogę się wypowiedzieć. Mam też kontakt osobisty z 2 byłymi zawodnikami, których namawiam wciąż na powrót. Właśnie od nich i dodatkowo ode mnie zebrałem informacje dlaczego ubywa graczy. 2 rzeczy, a raczej sprawy, które powinno się zmienić, aby lepiej to wyglądało.

1. Nie ma juz 3 lig. Zostały 2. Powinno się dać 1 i 2 lidze takie same bolidy. Kazdy gracz wchodzący do ligi 2.1, musi zmierzyc i okiełznać bolid ze silnikiem 8. Jeździ, ustawia bolid. Czas jest zawsze o wiele słabszy niż czasy 1 ligowców. Ale w głowie mówi sobie, gdy będę w 1 lidze, też ustawie 10. Wtedy następuje zdziwienie. 
Bo każdy beniaminek w 1 lidze nie potrafi ustawiać bolidu na 10. Przyzwyczajony na silnik 8, nigdy nie ustawiał nawet na 9. Spada znowu do ligi 2 i traci chęci do jazdy.
Właśnie dlatego jeszcze pare lat temu istaniało wiele multikont. Gracze woleli się bawić i wygrywać, dlatego skoro nie potrafili jeździć na silniku 10, tworzyli nowe konto i ścigali się w lidze 2. I teraz dodatkowo pytanie dla 1 ligowców: Czy w 1 lidze daje Wam coś doświadczenie jazdy silnikiem na 8 ? Oczywiście, że nie. Nawet na takich torach jak samuraj ustawiamy 9.

2. Ustawić, by w weekend od kwalifikacji do zakończenia wyścigu padał ciągle deszcz raz na jakieś Gp. Dajmy na to w 3 i ostatnim. Ten moment kiedy jedziesz na oponach deszczowych, szybki s1 i s2....nagle brak opon w s3 :D Wyścig składał by się z minimum 2 Pit Stopów. Każdy błąd to utrata dobrej pozycji. Zawodnicy mający słabsze bolidy, bo zajmowali miejsca poza podium w pierwszych Gp, nagle mają szanse we wyścigu z czołówką. Dbanie o opony.


Co myślicie o tym? :)

 

0 ocena
Tags: Brak tagow

Komentarze

mpluta2
mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
mpluta2 sobota, 28 marca 2015

Co do 1 punktu. Może pomysł i dobry, ale czy bolidy F1 i GP2 są jednakowe? (pomijam tu Manora i McLarena :P )

Anansi
Anansi
Anansi has not set their biography yet
User is currently offline
Anansi sobota, 28 marca 2015

Zdecydowanie powinienes to wstawic na forum, trudno mi tu nawet odpowiadac w komentarzu na to wszystko, niezbyt to wygodne :P

VANROOK16
VANROOK16
VANROOK16 has not set their biography yet
User is currently offline
VANROOK16 sobota, 28 marca 2015

Okej to leci na forum :D

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!