|
| Kierowcy: 11434 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat


Tydzień Wyścigowy #3.3 - Erlich na tropie!

Posted by erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 28 stycznia 2015 in Uncategorized

Witam serdecznie! Naszą redakcję doszły słuchy, od pewnych kręgów (niestety, na tym etapie śledztwa nie możemy zdradzić danych osobowych), że niejaki Krzysztof M. nie wjechał do Pit Stopu, podczas trwania wyścigu na torze nr 3. Przyjrzyjmy się kim jest dokładnie ta osoba, z kim mamy do czynienia.

Niejaki Krzysztof po latach tułaczki w 2 lidze, dotarł do elity. Jak dowiedział się nasz tajny kolaborant, Krzysztof M. jest współpracownikiem charakteru który podaje się pseudonimem AoW. Niejaki AoW jest jedną z wyżej położonych w hierarchii osób na portalu, ale osobiście uważam, że to nie jest tylko jedna osoba. Wydaje mi się że za ciągiem liter A-O-W kryje się organizacja, która sieje terror, czerwony terror. Pełną nazwą organizacji jest i podajemy to jako pierwsi do WOLNYCH mediów, bez obaw o konsekwencje. A-o-W oznacza w wolnym tłumaczeniu: Aparat Obrony Wewnętrznej (reszta utajniona) i Propagandy. Jak już wspominaliśmy Krzysztof zdołał się przebić do elity. Wcześniej działał pod przykrywką, można powiedzieć był niezauważalny. Natomiast teraz w 1 lidze odgrywa już pierwsze skrzypce. Zdawał się działać jak niewidzialne rękawiczki, prześwietlał każdego po kolei. Uważam że osoba która trzęsie całą organizacją nie panuje już nad nią. Czy to już koniec kariery niejakiego agenta?

W każdym razie przejechanie całych 15 okrążeń na jednym komplecie opon, jest można powiedzieć ewenementem na skalę kraju, a kto wie może nawet świata. Będę głośno mówił, twierdzę że za tymi zdarzeniami kryje się coś więcej niż spisek. Mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju układem, który trwa już od dawien dawna.

Zwracam się teraz osobiście do osoby przez którą dzieją się te wszystkie przykre rzeczy. Niech nie myśli że może nam zakazać wypowiadania się, zakazać wolności słowa. Nie możesz zamknąć nam ust.

TEJ SIŁY JUŻ NIE POWSTRZYMACIE!

 

~Specjalne podziękowanie należą się Mpluta2 i tam też je kierujemy. Dziękujemy za owocną współpracę! To dzięki takim jak Ty, prawda może wyłonić się z mroku i ujrzeć światło dzienne.

2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!