|
| Kierowcy: 11390 dzisiaj: (0)
Online:  


Tydzień Wyścigowy #3 Pełna wersja!

Posted by erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 27 stycznia 2015 in Uncategorized

Zacznę od tego, że nie mam dziś ochoty tego pisać. Także dzisiejszy post może być lekko obniżonych lotów. Napisałem, że wpis będzie i tak też sie stanie. Zapraszam do lektury!

Przejdźmy szybko do wyników zmagań z 1 ligi. Kwalifikacje niezmiennie od dłuższego czasu wygrywa Anansi. Jak ktoś ma informacje od jakiego czasu nie schodzi z piedestału, to prosze pisać - sam jestem ciekaw. Na drugim miejscu bez niespodzianki - Stachu32, podium z już cit większą stratą do prowadzących panów uzupełnił Vanrook. Tuż za podium uplasował się Arek, dalej Dawid, a za nim Jooker.

Pełna lista dostępna za darmo na portalu www.maxf1.com - tam też odsyłam.

Wyścig! Wygrał nie bez problemów wcześniejszy zwycięzca kwalifikacji, 9 sekund za nim Vanrook, który zamienił się pozycjami w stosunku do kwalifikacji ze Stachem. Na wysokie noty zasługuje postawa jookera, który pojechał poprawny wyścig i zanotował spory awans z 6 na 4 miejsce. Wielkie brawa dla tego pana. Arek na 5, a tuż za nim Kirkus, który podobnie jak Jooker, przesuną się o 2 pozycje. Trójce zawodników nie dane było dotrzeć do mety, obawiam się, że jest to pokłosie wcześniejszych problemów tych zawodników. Są nimi:

-Tikej

-Dawid

-Alonso

Teraz podejmę się tematu, opuszczonych lub też nieukończonych wyścigów. Będzie to krótka notka. Według mnie dobrze się stało z punktu widzenia obserwatora, że Ansi który jest powiedzmy jasno, nieosiągalny przez resztę stawki nie przejechał wyścigu nr 2. Walka o 1 miejsce będzie dużo bardziej emocjonująca, a śmiało mogę stwierdzić, że było by już wszystko pozamiatane po 5-6 wyścigu. Szkoda mi jedynie, że walka nie będzie przeprowadzona fair w stosunku do niektórych zawodników, ale nie wiem też czym były spowodowane ich absencje. Fajne jest to że po 3 wyścigu, 1-3 miejsce w klasyfikacji generalne po 3 wyścigach dzieli tylko 7 punktów, zapowiada się pasjonująca końcówka.

2 liga! 2.1 Już troszkę pisałem na ten temat, w lidze 2.1 niezmiennie nieosiągalny jest Stradallist. Że tak powiem tylko kataklizm może mu odeprać mistrzostwo. Odważne twierdzenia jak na wynik dopiero 3 wyścigu, ale tak sytuacja wygląda z moje punktu widzenia. Nie będę opisywał wyścigu nie mam na to ochoty, ale już troszke pisałem, mam nadzieje że nie będziecie źli z tego powodu. Nowa Krew ma szanse się wykazać.

W lidze 2.2, doszło do niebywałej wręcz sytuacji na linie mety dojechało 4 zawodników. Na wagę zasługuję fakt, że do gry powrócił... nie będę pisał nicku. Czytają nas nieletni. A jest to drażniący temat. Nie chcę wszczynać ożywionej dyskusji. W każdym razie będę śledził czy starczy mu czasu aby powalczyć o mistrza.

Tyle na dziś, krótko, rzetelnie, na temat. Zastanawiam się czy jest większy sens opisywania wyścigów. Dajcie znać czy chcecie to widzieć ;)

3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Anansi
Anansi
Anansi has not set their biography yet
User is currently offline
Anansi środa, 28 stycznia 2015

Zaspokoje Twoja ciekawosc, wiec tak, w sezonie 23 wygralem wszystkie kwalifikacje w ktorych bralem udzial (nie pojechalem kwali na 2 torze), jest to zatem 8 z rzedu pole position.
Najdluzsza serie jaka mialem to 20 pp (sezony 17,18,19),seria przerwana tylko dlatego (mam nadzieje, ze udaloby mi sie ja powiekszyc : P ), ze potrzebowalem odpoczynku od jazdy ; ) i nie pojechalem 20 sezonu.
Dodam jeszcze male sprostowanie co do walki o 1 miejsce - otoz ja o nie nie walcze, gdyby tak bylo jezdzilbym wszystkie wyscigi, wiec ta walka to raczej miedzy S32 a V16 : )

Pozdrawiam i oczywiscie czekam na nastepny post

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm środa, 28 stycznia 2015

Jest sens opisywania wyścigów, ja to wszystko czytam i zdaję relację Aowowi kto i co pisze, komu i kiedy dać bana.
Sam wnioskowałem o bana dla Ciebie na czata za niecenzuralne słownictwo. Jeżeli się nie poprawisz, nie wyrazisz skruchy za swoje chamskie słownictwo czekają Ciebie dalsze kary, pamiętaj, że mam Ciebie na oku Erlich.

erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
erlich środa, 28 stycznia 2015

To był wyrazy z konieczności. Musiałem dać upust swoim emocjom. Szykuje się rewanż, dziś mam wenę twórczą. Takie rzeczy to ja długo pamiętam, oj długo. Zadarłeś z niewłaściwą osobą ;)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!