|
| Kierowcy: 11390 dzisiaj: (0)
Online:  


Podsumowanie "Kalischa" 1 liga (oceny) + niespodzianki.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 26 stycznia 2015 in Uncategorized

Kalischreinigung to tor dla tych ,którzy są szybcy ,a nie osiągnęli z różnych przyczyn sukcesu.

Pozwoliłem sobie podsumować cały weekend na tym torze i wystawić oceny (subiektywne ,bo troszkę nie znam nowych i nie wiem na co ich stać). Skala ocen 1-10

 

Dawidrs : 1.2 - Ziomek z super potencjałem ,ale z różnych przyczyn często coś knoci ,zdecydowanie największe rozczarowanie wyścigu (nie dojechał). Treningi iT kwale całkiem mimo małej ilości kółek, jak ruszy tyłek może być groźny.

 

Tikej69 : 1.2 - Patrz wyżej + doświadczenie .  Tyle razy walczył już o tytuł ,że chyba sam już nie wie dokładnie ile ich było co gorsze chyba mu się już to znudziło.

 

Alonso7 :  1.3 - To jego drugi sezon chyba ,że wcześniej miał inne konto jeśli nie to jeździ dość przyzwoicie, ale trochę mało. Szkoda ,że nie dojechał wyścigu nota byłaby o wiele wyższa.

 

Michal0662 : 1.3 - Nie znam gościa ,ale od początku tygodnia bardzo wolny . Do roboty Michał.

 

Zichera : 1.5 - Podobnie jak poprzednik ,ale jednak 31 sekund lepszy w wyścigu ,co nie zmienia faktu ,że pojechał słaby wyścig.  Nie wiem jaki ma potencjał ,ale na pewno musi więcej jeździć jeśli nie chce spaść do 2 ligi.

 

krzysztofm:   4.0 - Nie sądziłem ,że dożyję tej chwili ,ale krzysztofm zapunktował w 1 lidze co jest zaskoczeniem ogromnym. Niemniej nie ma co się łudzić ,że jeździ super szybko :) ,ale kończy wyścigi i to przyniosło efekt. No Krzysztofie czekałeś na to 20 sezonów (wliczając ten).

 

mpluta :    5.6 - Przechodzimy półeczkę wyżej tu już mamy szybszego kierowcę od treningów do kwalifikacji kręcił się w okolicy 9 miejsca. Wyścig skończył oczko wyżej ,ale jeszcze nie jest w stanie walczyć o najwyższe lokaty.

 

Marcin993 :  6.2 - Teraz przechodzimy już do graczy ,którzy w przypadku absencji kilku graczy są w stanie walczyć o 5 miejsce. Tasował się z kirkusem. Był od niego lepszy w kwalifikacjach ,ale uległ w treningu i co najważniejsze w wyścigu.

 

kirkus :  6.4 - Jak już pisałem to z nim walczył Marcin ,ale to kirkus okazał się lepszy w wyścigu (ok. 6 sekund) i stąd wyższa ocena.

 

Jooker :  6.8 - W wyścigu na miejscu 4 ,a więc świetny wyścig ,tymbardziej ,że w kwalifikacjach i treningu było średnio.

 

arek12 :  6.8 - Przegrał to co najważniejsze ,czyli wyścig z Jookerem ,lecz cały tydzień był wyraźnie szybszy stąd taka sama ocena. Nie wykorzystał w pełni swoich możliwości.

 

Stachu32 :   7.5 - Stary ,ale jary ,a tak już całkiem poważnie to cały czas pokazuje świeżakom jak się jeździ . Ten wyścig był przeciętny ,bo myślę ,że Vanrook to zdecydowanie zasięg pana Staszka. Jak zawsze szybki w treningach i kwalifikacjach odpowiednio 1 i 2 miejsce ,a w wyścigu ustąpił jeszcze właśnie Vanrookowi ,ale i tak w dalszym ciągu na topie.

 

Vanrook :     8.0 - Facet ,który gdy ja jeździłem miał super treningi i kwalifikacje ,ale katastrofalne lub przeciętne wyścigi . Nie wiem jak bd dalej ,bo kalisch nie jest wyznacznikiem ,ale jeśli poprawił wyścigi to może być bardzo szybkim kierowcą.

 

Anansi :       9.0 - Jedno na maxie od dłuższego czasu jest normą ,że Anansi wykręci najwięcej kółek i jak się przyłoży do kwali to je wygra . Wyścig też wygrał ,co nie dziwi ,bo przy braku chęci u Tikeja i Dawida pozostaje mu tylko pan Staszek i być może Vanrook .

 

Niespodzianki to zdecydowanie punkty krzysztofm'a . Czekał na to 20 sezonów i w końcu to dostał .

Ja osobiście zapraszam do śledzenia ligi 2.2 do której zostałem przydzielony . Dziękuję i zapraszam na kolejne posty .

 

3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm środa, 28 stycznia 2015

No tak trzeba było czekać 20 sezonów na pierwsze punkty w 1 lidze, ale nie zmienia to faktu, że nadal jestem w strefie barażowej i dopiero gdy z niej wyjdę będę mógł poczuć się bezpiecznie.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!