|
| Kierowcy: 11431 dzisiaj: (0)
Online: 1 


Erlich Subiektywnie #1

Posted by erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 18 stycznia 2015 in Uncategorized

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było pisać coś od siebie. Jeśli się spodoba, będzie odzew to będę kontynuował.

Wyścig,

Stres podczas wyścigu w grze!? Brzmi dość dziwnie prawda? Ale zacznijmy od początku, podczas ostatniego zwieńczenia tygodnia na maxie, kiedy mijałem kolejno zakręty, zacząłem odczuwać taki lekki stresik. Kiedy dojechałem już szczęśliwie do mety nie ukrywam, że rękę miałem trochę mokrą, powietrze już ze mnie zeszło i starałem się przeanalizować o co tutaj w tym wszystkim chodzi. Doszedłem to wniosku, że niejako każdy chce być lepszy od swojego oponenta, niby normalne, ale u mnie przeradza się to w tak jak już pisałem - w stres. Dochodzi do tego, że potrafię wcisnąć hamulec przed zakrętem w którym normalnie wjeżdżam na pełnej szybkości, żeby tylko się gdzieś nie wywalić - co miało by swoje konsekwencje gdy otworzę tabele z wynikami.

Teraz po przejechaniu drugiego wyścigu, już to trochę ustało, bo lekko zmieniłem podejście. Teraz już nie gram żeby być lepszym od kogoś, ale żeby się pobawić. Traktuje to tylko jako przyjemność, a nie tak jak wcześniej jako rywalizacje. Dużo lepsze, zdrowsze podejście - tak mi się wydaje. Dodam że jeździ się nieco lepiej, ale stare nawyki niestety zostały - hamulec jest ciągle w użyciu, lekko właśnie nadużywany.

I jeszcze jedna kwestia. Dziś jak jechałem zacząłem rozmyślać na różne rzeczy, często odnośnie życia, czegoś co się niedawno wydarzyło, doszło do tego że niemal zapomniałem w której części toru jestem i który zakręt jest następny. Jest to na pewno kwestia skupienia, następnym razem spróbuje założyć kaptur na głowę, słuchawki i odetnę się od wszystkiego, zobaczymy jaki to da efekt.

Ciekawi mnie czy ktoś ma jakieś problemy na maxie ze sobą, a właściwie z kontrolą samego siebie.

Jeszcze jedno, temat! To tutaj jest najważniejsze, chciałbym poruszać inne sprawy te spoza naszej gry. Także prosiłbym, żeby ktoś coś podsunął ;)

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

NowaKrew
NowaKrew
NowaKrew has not set their biography yet
User is currently offline
NowaKrew poniedziałek, 19 stycznia 2015

Właśnie tak... Hamulec w złym momencie - a nigdy błedu w takim miejscu nie popełniałem - i zmarnowanie szansy na wysoką lokatę :/

erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
erlich poniedziałek, 19 stycznia 2015

Może to też wina stresu. Teoretycznie wszystko da się wytrenować, ale ciężko trenować wyścig jak okazja tylko raz w tygodniu.

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!