|
| Kierowcy: 11279 dzisiaj: (0)
Online:  

Tydzień wyścigowy #1

Posted by erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 14 stycznia 2015 in Uncategorized

Przerwa międzysezonowa minęła dość szybko, gracze stęsknieni zasiedli w swoich bolidach, pełni nadziei odpalili silniki i ruszyli do walki o pierwsze pole position. Od razu do ataku przystąpił Anansi. Ciekawe jest to, że ten chłopak nie szczędzi czasu na wykręcaniu chorobliwie dużej ilości okrążeń. Podczas trwania całego tygodnia gracz ten zdążył minąć linie mety bagatela 4000 razy sic! Co też przełożyło się na końcowy sukces, ale o tym później.

Kwalifikacje czas zacząć! Punktualnie w Piątek o 20, rozpoczęły się zmagania. Bez większego zdziwienia 1 miejsce zajął partner z teamu Radwanka21. Ścisk w czołówce był ogromny, aż 8 zawodników zmieściło się miedzy sobą w odstępie 0,400s. Jednakże największe zdziwienie na mojej twarzy wywołały uzyskane czasy przez kierowców: Stachu32 oraz notabene jego partnera z zespołu DAWIDARS. Różnica jednej tysięcznej sekundy zaważyła który z nich ruszy na trasę wyścigu z 2 bądź dla tego gorszego z 3 miesjca  i tak Stachu przed Dawidem ukończył kwalifikacje. Dalej w kolejności rzutem na taśmę świetny czas odnotował Tikej69, któremu czas 23.534 pozwolił zająć czwartą lokatę.

Całą listę kwalifikacji z toru nr 1 można zobaczyć pod tym linkiem:   http://www.maxf1.com/wyscig/wyniki

Nadeszła długo oczekiwana chwila, a mianowicie wyścig. Tuż przed Tikej odgrażał się, że planuje pojechać na maksymalnym ryzyku, a jeśli się to opłaci, to planuje pozostać do końca sezonu. Tak tez się stało, z najlepszym czasem jazdy uplasował się na 2 miejscu, przegrał jedynie z Anansim, jednak nie była to wielka niespodzianka, dla którego dobrze przepracowane treningi zaprocentowały. 3 w kolejności na metę wyścigu dotarł Stachu32, spokojny i niezwykle solidny wyścig w jego wykonaniu. Tuż za podium uplasował się gracz VANROOK16 który przeskoczył o jedno miejsce w górę, w stosunku do kwalifikacji. Nie obejdzie się bez wspomnienia o 2 największych przegranych wyścigu, a są nimi w mojej opinii DAWIDRS oraz Radwanek. Pierwszemu nie dopisało szczęście, a dokładniej internet i zakończył on swoją jazdę na 5 okrążeniu, a drugi ku zdziwieniu wszystkich obecnych zakończył swój udział na 12 okrążeniu, powody nie są mi znane. Natomiast po Maxie krążą pogłoski co do niehigienicznego prowadzenia się tego zawodnika. Tym sposobem wyścig dobiegł końca.

W celu uzyskania wszystkich wyników odsyłam do linku wyżej. Klasyfikacja 1 ligi przedstawia się w sposób następujący  http://www.maxf1.com/klasyfikacja/liga-1

Teraz zerkniemy na moment co wydarzyło się w ligach drugich:

W lidze 2.1 kwalifikacje wygrał Straddalist, z przewagą prawie dwóch dziesiątych nad Erlichem, na najniższym stopniu podium uplasował się Velocity, a tuż za podium dobrze wszystkim znany Marko21. Bez niespodzianki wyścig wygrał wcześniejszy zwycięzca kwalifikacji, któremu trzeba przyznać zanotował wyśmienity wyścig na swoim koncie. Niezagrożony dotarł do mety z ponad 20 sekundową przewagą. Drugi do mety dotarł Erlich, który wyprzedził trzeciego Marko tylko i wyłącznie zaliczką wypracowaną podczas kwalifikacji. Tuż za podium do mety dotarł gracz HNYR9, który przesunął się z 7 pozycji na właśnie 4.

Wszystkie wyniku znajdziecie tutaj: http://www.maxf1.com/wyscig/wyniki

Klasyfikacja dla ligi 2.1: http://www.maxf1.com/klasyfikacja/liga-2-1

Teraz szybkie zerknięcie do ligi 2.2: Kwalifikacje wygrał MarcinK, a 2 miejsce zajął TomicPL, do kwalifikacji przystąpiło tylko dwóch zawodników. Co ciekawe do wyścigu również dwóch z tym, że Tomica zastąpił Koy13. Bezproblemowo wygrał wcześniejszy zwycięzca kwalifikacji.

Wszystkim zwycięzcą gratulujemy, a przegranym życzymy sukcesów na przyszłych torach. Nic jeszcze nie zostało rozstrzygnięte, w kalendarzu widnieje jeszcze 6 torów, także do zdobycia jest jeszcze 150 punktów.

 

Tym też zakończył się 1 tydzień nowego 24 sezonu. Zmagania rozegrały się na torze Rojka "Dupcungiel"

5 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

NowaKrew
NowaKrew
NowaKrew has not set their biography yet
User is currently offline
NowaKrew czwartek, 15 stycznia 2015

serdeczne 5/5 :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!