|
| Kierowcy: 11434 dzisiaj: (0)
Online:  


Dzień dobry?

Posted by erlich
erlich
erlich has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 14 stycznia 2015 in Uncategorized

Cześć, skoro tu trafiłeś to znaczy, że najprawdopodobniej grasz sobie w maxF1. Trafiłem? Skoro tak, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, a przynajmniej tak myślę, mam nadzieję że się nie mylę.

Skoro już jesteś, to wypadało by coś o sobie wiedzieć, tak więc jestem Erlich.  Teraz krótko i zwięźle na swój temat, tak mnie przynajmniej uczyli, a więc jaki jestem? (jeszcze) młody – 17 lat skończone, ale zasadniczo to wydaje mi się, że jestem choć trochę dojrzały jak na swój wiek. Przygodę z naszą grą zacząłem od 1 sezonu,  szybko zaliczając kolejny szczeble ligowe, dotarłem do 1 ligi, poznałem wiele ciekawych ludzi związanych z maxem.

Spędzając 3 sezony w 1 lidze udało mi się stanąć na podium zajmując to najniższe 3 miejsce. Potem postanowiłem uporządkować trochę swoje życie i musiałem, może nie tak – postanowiłem to będzie właściwsze, a więc postanowiłem zawiesić moją ‚karierę’ na jakiś czas.

Nie będę opowiadał szczegółów co się zmieniło, bo nie chciałbym zanudzać, ale powiem w ten sposób, zmieniło się na tyle że postanowiłem wrócić,  zobaczymy jak to będzie ile wytrwam, ale mam nadzieje że zagoszczę na trochę dłużej niż ostatnim razem.

A więc mamy 24 sezon, nowa karta postaram się ją jakoś ładnie zapełnić.

P.S  Aaa i jeszcze jedno, bym był zapomniał: Jeśli ktoś miałby jakieś uwagi, chciałby poruszyć jakąś kwestie, może jakieś pytania. To proszę pisać, ja chętnie się wypowiem.  :)

I drugie P.S tekst ten był początkowo pisany z myślą o bloggg.pl, ale zmieniłem zdanie, a właściwie ktoś mi doradził. Pozdrawiam tego Pana.

 

 

1 ocena
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!