|
| Kierowcy: 11330 dzisiaj: (0)
Online: 1 

Podwójna koronacja wisi w powietrzy czyli przed ostatnim starciem na torze WWR

Posted by TiKeJ69
TiKeJ69
TiKeJ69 has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 15 grudnia 2014 in Uncategorized

Zacznę od Anansiego, który załamany że nie pojedzie w barażach odpuścił wyścig na torze GP Śląska i tym samym pozbawił się szans na walkę o koronę.

W walce o tytuł zostało więc dwóch zawodników. Stachu32 i TiKeJ69. Stachu 4-krotny mistrz maxa. Tikej(Drobny) nigdy tego zaszczytu nie zaznał.

Mamy do czynienia z dwie legendami maxa. Dwóch, którzy spędzili wiele wiele bardzo wiele godzin przed kompem by tylko walczyć na torze.

Stachu z początku specjalista od kwalifikacji w sezonie 11 zdobył swoją pierwszą koronę. W tym samym sezonie Tikej(Drobny) objawił się zdobywając wtedy sensacyjny tytuł wice-mistrza.

Panowie również w 13 sezonie zajęli te same pozycję czyli Stachu 1, Tikej 2. I wtedy dla Stacha zaczęły się sezony posuchy, gdzie nie szło mu najlepiej. Tikej miał wtedy potężne wzloty gdzie był bezkonkurencyjny ale i duże wpadki jak z PP spaść na 9 miejsce w wyścigu.

I tak do sezonu 19. Stachu dalej jeździł choć pewnie nie tak jak to sobie oczekiwał zaś Tikej zapadł w ciężką chorobę co zaowocowało miesięczną śpiączką.

Trzy miesięczny rozbrat z maxem wyszedł jak widać Tikejowi na dobre. Stachu zaś w między czasie zdobył kolejne dwa tytułu i w tej chwili to jeszcze on jest aktualnym mistrzem.

Za 6 dni o tej samej porze być może już będziemy znali nowego bądź tego który nim aktualnie jest i na tym bym pewnie zakończył, ale ale ale ale.

W grę wchodzi sensacyjnie 3 opcja, pierwszy raz w historii jest taka opcja bardzo blisko, a mianowicie podwójny mistrz maxa.

Stanie się to tylko wtedy kiedy Stachu wygra a Tikej będzie 2. Jednak w roli faworyta będzie ten drugi jest na fali dwóch wygranych z rzędu. A Stachu może być lekko podłamany błędami na GP Śląska i 26 Kwietnia.

Swoje trzy grosze do tej walki mogą wrzucić w wyścigu Dawidrs i przede wszystkim Anansi, który np wygrywając wyścig może piekielnie utrudnić Stachowi wyprzedzenie Tikeja. Dawid który zapowiada walkę na całego na pewno też będzie chciał komuś zrobić psikusa.

Za to w kwalach mamy Vanrooka, który jak dobrze wiemy jest kolegą zespołowym Tikeja i kto wiem czy nie będzie sytuacji w kwalifikacjach że za plecami Anansiego będzie Tikej a za nim Vanrook czym da mu 5 sekund zapasu.

Na tym zakończę ten wyczerpujący post. Mam nadzieje że będzie się podobać a już w tym tygodniu dam nominacje do MaxF1 Awards. Zapraszam serdecznie

2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!