User is currently offline
on wtorek, 08 lipca 2014 in Uncategorized

Dzisiaj będzie o kontrowersyjnej postaci na maxie, a mianowicie o Civixie.

Civix- kontrowersyjna postać, która pisała ponoć jakiego bloga, lubił zadawać pytania graczom, za to nie lubi DonaDamiana. Civix jest kontrowersyjny, ponieważ: coś nawywijał na czacie (dowód nr.1), za co przeprosił, ale i tak dostał bana na czata; dał userowi mattis44 hasło, aby mógł jeździć civixowi kółka, aby ten nie spadł do ligi 0 (dowód nr.2), AoW zresetował im bolidy i zabrał kasę. Civix_PL jeździł kilka razy na innym koncie, za co ostatecznie dostał bana na konto (dowód nr. 3), no ale powrócił jako Civix_DE.* Niestety CIVIX_DE przejechał tylko trzy sezony.

Przejdźmy może do jego kariery. Zadebiutował już w 1 sezonie maxa w lidze 4.5 na torze Fajf (o ile historia czasówek mnie nie oszukuje) i już w debiutanckim wyścigu stanął na trzecim stopniu podium, co powtórzył w kolejnym wyścigu (Civix w tamtym sezonie wziął udział w dwóch wyścigach). Ostatecznie został wicemistrzem ligi 4.5 i awansował do ligi 2.3, gdzie pojechał wszystkie wyścigi, 7 razy stał na podium, z czego wygrał 6 wyścigów i został mistrzem tej ligi, zapewniając sobie bezpośredni awans do 1 ligi, gdzie spędził aż 11 sezonów. Już w debiutanckim sezonie w 1 lidze zdobył mistrzowski tytuł, wygrywając pięć wyścigów (!), stając 7 razy na podium i startując 2 razy z pole position. Kolejny sezon to 5 podiów, 3 zwycięstwa i wicemistrzostwo maxa. W piątym i szóstym sezonie zdobył kolejne mistrzowskie tytuły. Swój drugi tytuł zdobył, startując 4 razy z pole position i wygrywając 7 wyścigów (!), zaś trzeci tytuł zdobył wygrywając 6 wyścigów. W tych dwóch sezonach wygrał 9 wyścigów z rzędu. Na czwarty i ostatni jak do tej pory tytuł musiał czekać dwa sezony, w których był odpowiednio 2 (5 podiów i 2 zwycięstwa) i 6 (1 podium). W 9 sezonie zdobył mistrzowski tytuł, stając 6 razy na podium, z czego wygrywając 3 wyścigi. Później CIVIX jeździł na niby i wylądował w 3 lidze, gdzie CIVI_PL zakończył karierę banem.

CIVIX_DE zadebiutował w 16 sezonie w lidze 3.1, gdzie 4 razy startował z pole position, 5 razy stał na podium, wygrał 4 wyścigi, zajął drugie miejsce na koniec sezony i awansował do ligi 2, gdzie spędził 3 sezony (z czego startował w dwóch). W lidze 2: 5 razy startował z pole position, 8 razy stał na podium, z czego wygrał 3 wyścigi. W 19 sezonie zajął drugie miejsce i poprzez baraże awansował do 1 ligi, gdzie niestety nie pojechał żadnego wyścigu. Do tej pory nie pojechał żadnego wyścigu.