mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 03 lipca 2014 in Uncategorized

Rojek- najbardziej utytułowany zawodnik na maxie i sponsor maxa.

Zarejestrował się 26 marca 2011 roku, zadebiutował w 4 sezonie w lidze 3.1 na torze Debiut i od razu wygrał wyścig. W tamtym sezonie wygrał 4 wyścigi. Zdobył mistrzowski tytuł i awansował do ligi 2.1, jednak nie siedział tam długo, bowiem pojechał 4 wyścigi i na koniec sezonu zajął trzecią pozycję, a do pierwszej ligi awansował poprzez baraże. W swoim debiutanckim sezonie w 1 lidze pojechał cztery wyścigi, raz stanął na podium i zajął 6 miejsce. W kolejnym sezonie zajął 5 miejsce nie stając ani razu na podium. 8 sezon w jego wykonaniu był lepszy, bowiem cztery razy stał na podium, wygrał jeden wyścig i sezon zakończył na czwartym miejscu. W 9 sezonie został wicemistrzem maxa, mając na koncie 2 zwycięstwa i 6 podiów, jednak w dalszym ciągu nie miał żadnego pole position w 1 lidze, zmieniło się to dopiero w 10 sezonie, kiedy to 6 razy startował z pole position, wygrał 4 wyścigi i 6 razy stawał na podium i zdobył swój pierwszy mistrzowski tytuł. Następny sezon pojechał tylko po to, żeby nie spaść z 1 ligi. 12 i 13 sezon skończył na trzecim miejscu, stają po cztery razy na podium (i wygrywając jeden wyścig w 12 sezonie). Kolejne cztery sezony to sezony Rojka, bowiem właśnie w tych sezonach zdobył cztery mistrzowskie tytuły (co razem z mistrzostwem z 10 sezonu daje 5 tytułów). W tym czasie: 4 razy startował z pole position, 26 razy stał na podium i wygrał 15 wyścigów. Trzy następne sezony sobie odpuścił, ale kiedy spadł do 2 ligi (czyli przed 21 sezonem), wziął się do roboty i wygrywając 4 wyścigi w lidze 2.1, zdobył mistrzowski tytuł, zapewniając sobie tym samym bezpośredni awans do pierwszej ligi i zobaczymy czy pojedzie 22 sezon. Zdobywając pięć mistrzowskich tytułów Rojek, stał się najbardziej utytułowanym zawodnikiem na maxie, jednak Stachu32 (trzykrotny mistrz maxa) depcze mu po piętach.

W czasie swojej kariery prowadził zespół Silesia Race (w ostatnim czasie w skład Silesii wchodziły trzy zespoły), a także od jakiegoś czasu sponsoruje maxa.