mpluta2
mpluta2 has not set their biography yet
User is currently offline
on poniedziałek, 30 czerwca 2014 in Uncategorized

Krzysztofm- Legenda Maxa, która walczy ze stachizmem, kalikizmem i systemizmem. Jest wielokrotnym mistrzem maxa, świata i wszechświata.

Zarejestrował się 25 lipca 2011 roku, zadebiutował w 5 sezonie w lidze 4.8 (tak, tak, kiedyś istniały czwarte ligi) na torze Bankrut i zajął wtedy 11 miejsce, to był dla niego jedyny wyścig w tamtym sezonie. Na następny sezon został przeniesiony do ligi 4.3, gdzie wziął udział w 5 wyścigach, jego najlepszą pozycją była dwa razy czwarta, sezon zakończył na szóstej pozycji. Kolejne trzy sezony spędził w lidze 3.2, gdzie w 9 sezonie po raz pierwszy w karierze stanął na podium, na drugim jego stopniu podczas GP Fajfa. Od 10 sezonu jeździ w drugiej lidze, dwa sezony spędził w lidze 2.1, a od 12 sezonu jeździ w lidze 2.2. Najlepszym jego sezonem, był sezon 13, kiedy zajął trzecie miejsce na koniec sezonu i trzy razy stawał na podium, najlepszy wynik osiągnął w ostatnim wyścigu sezonu, zajął wtedy drugie miejsce. W tym sezonie zajmuje obecnie 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i stanął na podium na torze Rakadu. Od 9 do 13 sezonu ukończył wszystkie wyścigi! Ma na koncie ponad 100 wyścigów. Czy dojdzie do 200? Czas pokaże.

Walczy ze stachizmem, kalikizmem i systemizmem, dawniej walczył również z A******* Od 21 stycznia pisze posty w magazynie "Alfabet Wielkiego Sukcesu Legendarnego Krzysztofam" (http://www.maxf1.com/blog/blogger/listings/5114-krzysztofm), który cieszy się ogromną popularnością, ma już 643 odsłon! Goni Drobnego w ilości odsłon. TO JEST LEGENDA MAXF1.COM, BEZ NIEGO MAX BY NIE ISTNIAŁ!