|
| Kierowcy: 11396 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat


Dawidrs - kontrowersyjna kariera.

Posted by Dawidrs
Dawidrs
Dawidrs has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 26 grudnia 2013 in Uncategorized

Dzień dobry ! W tym poście chciałbym opowiedzieć o mojej karierze na maxf1. Proszę o przeczytanie tego postu dokładnie ;D. Więc zaczynamy !

 

Moja kariera - 3.1 liga.


Moja kariera zaczęła się 12 grudnia 2012 roku.Jeśli dobrze pamiętam zadebiutowałem wtedy na torze DEBIUT.Nazwy przypadły do sprawy :). Jednak potem przestałem jeździć i wróciłem na 14 sezon.Wylądowałem tam z takimi zawodnikami jak : GayMaster , Kaproj , Koy13.Liga 3.1jak na mój początek była na prawdę ciężka.Zaczęło się od GPŚ.Niestety , mój wyścig został ukończony dopiero na 12 pozycji ! Potem nadszedł Smerf , no i katastrofa.Nie ukończyłem i już straciłem nadzieję na wejście do 2.3 ligi.Lecz potem nadeszło GP Bankruta.W kwalifikacjach traciłem zaledwie 1,5 sekundy.Zaledwie , ponieważ w tych 2 wyścigach straciłem na prawdę dużo.I gdy nadszedł wyścig , myślałem , że znów wypadnę okropnie.Myliłem się.Wypadłem dobrze i znalazłem się na 3 lokacie.Było to moje pierwsze podium w karierze.Potem tor Samuraj , znowu dla mnie udany i znowu 3 pozycja.Wypadałem coraz lepiej i lepiej.Lecz następny wyścig to tor dla roberta.Byłem tam 2 w kwalifikacjach !! Nadszedł wyścig.Na torze czułem się świetnie.W końcu pojechałem.Na 6 okrążeniu mój bolid wciął się w bandę i tak oto zakończyłem wyścig.Już wtedy było wiadomo , że na 90% nie przejdę do 2.3 ligi.Następny wyścig - tor dla damiana1127.W kwalach dobrze było , wyścig troszkę gorzej.Wypadłem tam na 3 miejscu, lecz był bym 2 , gdyby nie 2 minutowe wcięcie się w bandę na ostatnim okrążeniu.No i ostatni w kalendarzu wyścig 26 kwietnia.Musiałem tam wygrać , żeby awansować , ponadto moi rywale nie mogli ukończyć wyścigu.Kwale wypadły na 3 miejsce , rywale kwali nie pojechali !! Potem wyścig , oraz największa sensacja.Dawidrs wygrywa wyścig 26 kwietnia zapewniając sobie miejsce w 2.3 lidze !!

 

Moja kariera - 2.3 liga.

 

W 2.3 lidze byłem z : Koyem13 , Marcinem Wejdą , GayMasterem , FIMANIAKIEMPOLSKĄ, Veteranem , Jerzym , Velkiem, Mateoklem oraz samymi dobrymi kierowcami.Raczej wiadome było , że nie będę mistrzem i że nie będę raczej w 1 lidze.1 wyścig - nieszczęsne dla mnie GPŚ.No i w kwalach byłem 3 za Wejdą i GayMasterem.Bardzo się zdziwiłem , bo straciłem tylko 0,5 sekundy , kiedy sezon  wcześniej do Gaya traciłem 1 sekundę ! No i nadszedł wyścig.Byłem w nim 2 !!! Niesamowite.1 był Wejda a 3 Gay ! No i Gay się tak obraził , że postanowił zakończyć karierę.Na smerfie Gay szybko wrócił.A ja siebie coraz bardziej zaskakiwałem , bo wygrałem trening !! Szło mi doskonale i każdy wiedział od tej chwili , że jednak w walce o tytuł dam swe 5 groszy.Kwale też były super , ale niestety już nie wygrane , lecz na 2 miejscu , co także mnie cieszyło.W wyścigu dowiozłem swą 2 lokatę a wyścig wygrał .... GayMaster ! Gay startował z 3 pozycji do wyścigu.No i w klasyfikacji nadal byłem 2.Marcin Wejda był 4 na smerfie, co było mi na rękę.Potem Gp Bankruta , na którym odniosłem swe pierwsze w karierze podium.No i w kwalach 2 i w wyścigu 2. Niesamowite było to , że 3 razy pod rząd byłem 2.Wyścig wygrał znów GayMaster który znów odnowił karierę.No i pragnąłem tego 1 w karierze zwycięstwa.No i Samuraj , oraz moje pierwsze w karierze PP !! No i wygrałem wyścig , oraz objąłem prowadzenie w Klasyfikacji Generalnej.W następnych wyścigach i w ostatnim także na wszystkich zdobywałem PP i wygrywałem.Tak oto zostałem mistrzem ligi 2.3 i zdobyłem pucharek.

Moja Kariera - liga 1 - sezon 18 :)

 

Ten sezon mogę zaliczyć do najbardziej udanych w swej karierze.Zacząłem 5 miejscem na Dupcynglu, byłbym 4 gdyby nie jadący 1 wyścig M-PABLO :D. Potem zająłem 4 lokatę, co bardzo mnie ucieszyło.Następnie uderzyłem w podium - 3 miejsce na NO i awans na 4 miejsce w klasyfikacji generalnej.Następnie znów byłem 4 na Damianie i 3 na Fajfie.Na nowym Torze Anansiego - Smoku, zająłem 4 miejsce, i przez to awans na 3 miejsce w klasyfikacji.Ostatni wyscig to Barażowy, bardzo sie na nim bałem jechać, ale cóż.No i sie stało ! Walnąłem 7 band i 3 pit - stopy dały mi 7 miejsce i stratę 3 miejsca na rzecz Stacha32 o 1 pkt.

Moje Osiągnięcia

 

 

 

 

 

A teraz podziękowania ^ _ ^

Xaviego - Za wkurzanie mnie i trollowanie.

Krzychowim - Za nauke spamu

mplucie - Za miłe pogawędki na czacie

Stachowi32 - Za dawanie ustaw, danie mi pozycji w teamie, niesamowite motywowanie mnie, przezywanie mnie od łosi :D

Drobnemu - Za team, ustawienia, pogaduchy :D

i to najważniejsze - Jookerowi - Za partnerowanie mi, wkurzanie mnie, Granie ze mna na HaxBallu :p.A także

Vanrookowi, Barcie, i Michałowi-18 także za partnerstwo w teamie

 

Dzięki, do zabaczenia w next poście, trzymajcie sie i czeeeeeść ! :D

6 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

arek123
arek123
arek123 has not set their biography yet
User is currently offline
arek123 piątek, 27 grudnia 2013

Bardzo fajny post , to taka autobiografia xd

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!