|
| Kierowcy: 11308 dzisiaj: (0)
Online: 1 

Moja Kariera :)

Posted by Jooker
Jooker
Jooker has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 24 grudnia 2013 in Uncategorized

Witam wszystkich maxowiczów, w tym poście będę chciał opisać swoją karierę.

Zaczęło się to tak, pewnego dnia (bodajże w marcu) wszedłem na maxa, jak dobrze pamiętam jechałem wtedy pod nickiem Didi202.

Liga 0, pamiętna do dziś jazda do tyłu na Fajfie xD, i BAN :D. Po jakimś czasie (w maju/czerwcu) wróciłem tu pod obecnym nickiem, cel był prosty: JAZDA.

Do tyłu już nie jeździłem :). Awansowałem do ligi 3.2, w tej lidze kolega Drobny pomógł mi się rozwinąć, za co jestem mu bardzo wdzięczny, bo pewnie by mnie tu już nie było. Sezon zakończyłem na 1 miejscu, zacząłem jazdę w 2 wyścigu, pojechałem trening i qwale, wyścig nie. W 3 wyścigu (dla mnie 1) zająłem 2 miejsce. Wyścig 4 to 2 miejsce. Następny weekend to 4 miejsce, i zauważyłem ze 1 miejsce się oddala, postanowiłem wziąć się do roboty :). Dwa ostanie wyścigi zakończyłem na pierwszym miejscu, wygrałem ligę 3.2. Dodam tylko do tego ze po 6 wyścigach ja i Marionetka mieliśmy po tyle samo punktów. Ogólnie zdobyłem 5 pp, cztery razy byłem na podium i dwa razy wygrałem.

Następny sezon, czyli 2 liga. Myślałem że stać mnie na wygranie ligi. Stało się jednak inaczej. Dwa pierwsze wyścigi to dwa zwycięstwa Pako i dwa moje pola pistion. Niestety w 3 wyścigu padł mi net w trakcie wyścigu, a zanosiło się na równo walkę w wyścigu ponieważ kwalifikacje przegrałem o setne części sekundy. Po 3 wyścigach postanowiłem odpuścić sezon i jechać bez stresu. Zdobyłem kolejno trzy trzecie miejsca, a w ostatnim wyścigu czwarte miejsce. Musiałem jechać baraże, zakończyłem je na 6 miejscu robiąc ponad 500 okrążeń. Oznaczało to że w sezonie 19 pojadę w 1 lidze. W 17 sezonie jechałem w teamie u Drobnego, a moim partnerem był Body.Sezon zakończyłem z dwoma pp, oraz 5 miejsc na podium

Sezon 18. W tym sezonie jeździłem w teamie z Dawidkiem, cele były proste, czyli 5 miejsce w klasyfikacji teamowej na koniec. Pierwszy mój wyścig w 1 lidze do udanych nie zaliczę, ponieważ zająłem dopiero 15 miejsce, potem były kolejno 12, 13, 10, 10, 11, 14 miejsca.Zdobyłem zaledwie 2 pkt.

Jeśli chodzi o teamy zajeliśmy z Dawidem 3 miejsce. Zostają mi baraże, na nielubianym dla mnie torze.

W tym poście chciałbym również podziękować:

- Drobnemu za pomoc w rozwoju w 3 lidze, pomoc w ustawieniach, oraz team w 17 sezonie,

- Stachowi za pomoc w ustawieniach, i premium ,

- Dawidowi, jemu jestem najbardziej wdzięczny, dał mi szanse na jazdę z nim w teamie, pomoc w ustawieniach :)

KAŻDEMU ŻYCZĘ WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, ORAZ UDANEGO SYLWKA :)

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
magorzata wtorek, 24 grudnia 2013

:D

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
magorzata wtorek, 24 grudnia 2013

HAHAHA To ty jestes did202 hahaha KOKS

Jooker
Jooker
Jooker has not set their biography yet
User is currently offline
Jooker wtorek, 24 grudnia 2013

:)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!