on wtorek, 24 grudnia 2013 in Uncategorized

Witam wszystkich maxowiczów, w tym poście będę chciał opisać swoją karierę.

Zaczęło się to tak, pewnego dnia (bodajże w marcu) wszedłem na maxa, jak dobrze pamiętam jechałem wtedy pod nickiem Didi202.

Liga 0, pamiętna do dziś jazda do tyłu na Fajfie xD, i BAN :D. Po jakimś czasie (w maju/czerwcu) wróciłem tu pod obecnym nickiem, cel był prosty: JAZDA.

Do tyłu już nie jeździłem :). Awansowałem do ligi 3.2, w tej lidze kolega Drobny pomógł mi się rozwinąć, za co jestem mu bardzo wdzięczny, bo pewnie by mnie tu już nie było. Sezon zakończyłem na 1 miejscu, zacząłem jazdę w 2 wyścigu, pojechałem trening i qwale, wyścig nie. W 3 wyścigu (dla mnie 1) zająłem 2 miejsce. Wyścig 4 to 2 miejsce. Następny weekend to 4 miejsce, i zauważyłem ze 1 miejsce się oddala, postanowiłem wziąć się do roboty :). Dwa ostanie wyścigi zakończyłem na pierwszym miejscu, wygrałem ligę 3.2. Dodam tylko do tego ze po 6 wyścigach ja i Marionetka mieliśmy po tyle samo punktów. Ogólnie zdobyłem 5 pp, cztery razy byłem na podium i dwa razy wygrałem.

Następny sezon, czyli 2 liga. Myślałem że stać mnie na wygranie ligi. Stało się jednak inaczej. Dwa pierwsze wyścigi to dwa zwycięstwa Pako i dwa moje pola pistion. Niestety w 3 wyścigu padł mi net w trakcie wyścigu, a zanosiło się na równo walkę w wyścigu ponieważ kwalifikacje przegrałem o setne części sekundy. Po 3 wyścigach postanowiłem odpuścić sezon i jechać bez stresu. Zdobyłem kolejno trzy trzecie miejsca, a w ostatnim wyścigu czwarte miejsce. Musiałem jechać baraże, zakończyłem je na 6 miejscu robiąc ponad 500 okrążeń. Oznaczało to że w sezonie 19 pojadę w 1 lidze. W 17 sezonie jechałem w teamie u Drobnego, a moim partnerem był Body.Sezon zakończyłem z dwoma pp, oraz 5 miejsc na podium

Sezon 18. W tym sezonie jeździłem w teamie z Dawidkiem, cele były proste, czyli 5 miejsce w klasyfikacji teamowej na koniec. Pierwszy mój wyścig w 1 lidze do udanych nie zaliczę, ponieważ zająłem dopiero 15 miejsce, potem były kolejno 12, 13, 10, 10, 11, 14 miejsca.Zdobyłem zaledwie 2 pkt.

Jeśli chodzi o teamy zajeliśmy z Dawidem 3 miejsce. Zostają mi baraże, na nielubianym dla mnie torze.