|
| Kierowcy: 11384 dzisiaj: (0)
Online:  


C jak Civix _PL

Posted by Barca77
Barca77
Barca77 has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 12 czerwca 2012 in Uncategorized

Witam dziś gościmy w studiu Mistrza 9 sezonu przeprowadzę z tobą krótki wywiad.

1.Jak w tym sezonie z formą u ciebie?


Civix..Witam wszystkich bardzo serdecznie.Więc tak z moją formą jak widać nie jest najgorzej, chodź zawszę mogło by byc lepiej, ale nie zawsze mozna miec to co się chcę, przez wiele sezonów utrzymymuję dobry poziom i myślę że ten wskaźnik w dół nie zmierza.. Wiec jestem jak najbardziej zadowolony z niej.

2.Czy plotki odnośnie że robisz przerwę na 11 sezon są prawdziwe?

Civix.. Plotki odnośnie tego że robie przerwe na 11 sezon nie wiem skąd się wzieły tak na prawdę. Jak już bym zakończył karierę to bym ją zakończył. Bym nie wrócił

3.Jak widać po tabeli walczysz tylko z Rojkem o Tytuł Mistrza 10 sezonu czy jesteś w stanie odrobić stratę 14 pkt?

Civix...Jestem optymistą,Wiem że lekko nie będzie ale jestem w stanie odrobic to. Wiem że Rojek jest w topowej dyspozycji aczkolwiek doświadczeniem mi ustępuje troche, więc w równej walce może to wyjsc na moją korzysc.

4.Za waszymi plecami toczy się bój o 3 i 4 lokatę jak myślisz kto ma największe szanse?

Civix... Hmm Ciężko mi powiedzieć bo wielu kierowców jest w stanie pojechac dobry wyścig. Oczywiście zalerzy od konfiguracji toru i od poziomu bolidu. Ale myśle jakby jeździł Damian to on by zajął 3 miejsce I nadal ma tą lokatę jak najbardziej szanse. A 4 miejsce myślę że zajmnie któryś z tych kierowców (Barca,Stachu) Bo dysponujal już dobrym poziomem wyścigowym.

5.Czy Bycie mistrzem maxF1 jest trudne?

Civix..Bycie Mistrzem na maxie nie jest trudne.Bycie mistrzem na maxie jest jak najbardziej przyjemne.Aczkolwiek jak zaczynałem swoją kariere to nie zakładałem że zajdę tak daleko.Że jestem w stanie "zgarnąc" tyle pucharów.Ale z sezonu na sezon forma szła stopniowo do góry i jestem z tego szczęśliwy. A dla nowych i mniej doświadczonych graczy oczywiscie zdobycie mistrza na maxie jest trudne,nie ze nie potrafial jeździc, tylko żeby zdobyc mistrze trzeba umiec jechac rowno i bezblędzie wyścigi.

6.Co 4 krotny mistrz radzi nowym kierowcą na maxf1?

Civix..Moje zdanie na ten temat jest zawsze takie samo czyli "Jak chcesz coś osiągnąc to walcz i nie załamuj się porażkami,pokaż że to właśnie ty zasługujesz na mistrza"

7.Jak długo zamierzasz jeszcze jezdzić na Maxie?

Civix...hmm jestem tego świadomy i myśle że wy też że moja kariera dobiega po woli ku końcowi. Najprawdopodobnie będę w stanie dokończyc ten sezon i rozpocząc kolejny.Ale czy zdąrze to nie wiem. Bo 9 lipca wyjezdżam z misją do mojego przyjaciela z toru Kalika144.

8.No i oczywiście z kim będziesz w teamie na 11 sezon o ile wyjedziesz na tor?

Civix.. Jakby mi było dane zostac,to chciałbym nadal kontynuowac wspolprace z Kalikiem.

Życzę dużo sukcesów szybkich okr i jeszcze szybszych wyścigów pozdrawiam

Civix.. Bardzo dziękuje za Życzenia na pewno się przydadzą teraz. I ja również życze Tobie jak i pozostałym kierowcom sukcesu sukcesu i jeszcze raz nie poddawania sie. Bo jak sie wierzy w sukces to wcześniej czy później to go się zdobędzię.Dziękuje


2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!