|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat

Pierwszoligowcy: kalik144.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 29 listopada 2013 in Uncategorized

Witam dziś opiszę jedną z ikon maxa i jednego z 3 sponsorów gry - kalika.

Statystyki

Statystyki po NO.

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 6

Ilość kółek: 71 080 :O

Przejechane wyścigi: 90

Wygrane wyścigi: 9/90 = 10%

Wygrane wyścigi (1 liga): 1/58 = 1.72%

Pole position: 9/90 = 10%

Pole position (1 liga): 0/58 = 0%

Teamy: vicemistrzostwo w teamach

Inne osiągnięcia:

  • Ligowe: 3 miejsce na koniec 10 sezonu (1 liga)
  • Bonusy: 3 miejsce na Debiucie
  • zbudowanie kilku naprawdę ciekawych torów

Opis zawodnika

Kalik to bardzo doświadczony kierowca (jest z nami od 4 sezonu). Jest on sponsorem gry i ikoną maxa. Wynalazł kilka ciekawych torów. Kończył już kilkukrotnie karierę ,lecz póki co na szczęście tego nie zrobił. Razem z AoWem prowadzi niemiecki odpowiednik naszej strony ,czyli maxf1.de .

Bardzo charyzmatyczny i impulsywny kierowca i mimo tego ,że nie zdobył majstra to regularnie trzyma się w maxowej czołówce. Cholernie pracowity i to procentuje. Posiada kilka teamów ,do których zaprasza zarówno młodych gniewnych jak i tych bardziej doświadczonych. Zagląda na chata i udziela się na forum. Nie prowadzi bloga.

Zaczął jak już wcześniej wspomniałem w 4 sezonie ,choć to w sumie za dużo powiedziane ,ponieważ nie pojechał ani jednego wyścigu (liga 4.2)

Kolejny sezon to liga 3.4 . W debiucie nie złapał punktów (12 lokata) , później już regularnie wysoko punktował: 2x 4 w drugim i trzecim wyścigu, a także trzykrotnie 2, a ponieważ nie pojechał ostatniego wyścigu sezon skończył na lokacie 3 za ForzaFerrari i AdrianP.

Po niezłym debiutanckim sezonie przyszedł czas na walkę w lidze 2.2 ,lecz niestety tym razem nie udało się wywalczyć awansu. 4 miejsce za AdrianemP ,Hamiltonem55 i Gierasem to nie był szczyt marzeń. Kalik zajmował miejsca: 6,4,7,2,4,4,3. Był to pierwszy pełny sezon w karierze kalika.

Siódmy sezon to znów walka w lidze 2.2 . W tym sezonie już nikt nie był w stanie powstrzymać kalika ,a było kilku dobrych kierowców tj. Losik, ForzaFerrari, Jasiniak ,czy chociażby drobny. Nawet wpadka w ostatnim wyścigu pozwoliła mu utrzymać 1 miejsce co wiązało się z awansem do 1 ligi. Kalik zajmował miejsca : 1,1 (pierwsze zwycięstwa w karierze) 5,3,3,2,5.

Debiut w 1 lidze nie był ani genialny ,ani słaby. Kalik skończył na 7 miejscu łapiąc punkty w każdym wyścigu (najwyższe 5 miejsce w ostatnim wyścigu). Miejsca 9,9,9,8,7,6,5 pozwoliły mu wyprzedzić m.in Tobika ,czy Jawora.

Kolejny taki sobie sezon w 1 lidze. Miejsca 11,9,8,8,9,5,7 dały mu 8 miejsce przed m.in drobnym, tobikiem f1maniakiem , czy czystym.

10 sezon to pod względem wyników najlepszy sezon kalika w jego karierze. Mimo ,że nie zaczął najlepiej to lokaty: 8,4,6,6,3,1,5 (pierwsze podium i zwycięstwo w 1 lidze) dały mu pierwsze i jak na razie ostatnie podium w 1 lidze. Uległ tylko Rojkowi i Civixowi ,a wyprzedził Stacha ,dzaglę ,drobnego ,tobika ,magorzatę ,arka i wielu innych kierowców.

11 sezon to słaby sezon. 6 z 7 wyścigów dały tylko 19 pkt i dopiero 10 lokatę ,co po 3 miejscu było ogromnym spadkiem. Mimo punktowania w każdym wyścigu , nie było już podium (najlepszy wynik to 7 miejsce)

Kolejny sezon to walka w lidze 2.2 (w sumie to nie wiem czemu ,bo 10 miejsce to nawet nie są baraże). Oczywiście kalik zmiótł tamtą ligę mimo tego ,że nie pojechał ostatniego wyścigu. Wygrał wszystkie 6 wyścigów które pojechał i z wielkim hukiem znów dotarł do elity.

13 sezon to znów zmagania w 1 lidze. Znów dobry sezon i 5 lokata przed Darowinem, AcIedNeTem (czy jakoś tak :P) i Anansim. Jedno miejsce na podium (2 miejsce w trzecim wyścigu) i kolejne wyścigi pozwoliły uzbierać 66 punktów.

14 sezon to ... powtórka z rozrywki ,czyli 5 miejsce. Zaczął świetnie od 3 miejsca (zdobył jeszcze 2 miejsce) i zdobył 2 punkciki więcej niż w sezonie poprzednim.

Jak wiemy z poprzednich sezonów kalik kocha 5 miejsca ,więc w 15 sezonie też musiał być 5. Znów zaczął od trzeciego miejsca (dołożył do tego jeszcze jedno 3 miejsce) i regularnie łapał 5 miejsca :) co zaowocowało sporą zdobyczą punktową (74 pkt) i tylko 4 punkty straty do 4 Stacha.

16 sezon to odpuszczony sezon. Sporo roboty na maxf1.de i 3 nie ukończone wyścigi. Słabe 7 miejsce z punktem straty do dawidrs'a. Jednak kalik nie byłby sobą bez 5 miejsc ,które zdobył 2-krotnie. Dołożył do tego 4 miejsce ,więc kto wie gdyby miał mocniejszy bolid po pierwszym wyścigu i jeździłby do końca . Rolę kalika  ,w owym sezonie zarezerwowałem ja :) (5 miejsce).

Ostatni sezon to powtórka sezonu poprzedniego tylko tym razem raz nie ukończył i raz nie pojechał wcale . Również 7 miejsce. Miejsca kolejno : 8,6,4,7,7,-,20

W tym sezonie wrócił stary pracowity kalik ,lecz formę trzeba budować na nowo. Mimo to jest 6 i z każdym wyścigiem pnie się coraz wyżej: 7,6,5 ;więc teraz czas na miejsce 4 i kto wie co kalik zmaluje jeszcze w tym sezonie.

Reasumując kalik to bardzo pracowity i równy gracz ,bez którego max nie byłby już taki sam.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejnego posta o magorzacie.

8 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

kalik144
kalik144
kalik144 has not set their biography yet
User is currently offline
kalik144 niedziela, 01 grudnia 2013

to tak na 12 sezon przenioslem sie na wlasne zyczenie do ligi 2.2 bo nowy komp i trzeba bylo go testowac ;)
teraz to juz naprawde sporo sie dzieje niema czasu na jazde i nerwy sie wypalily wiec po tym sezonie juz na zwasze odstawiam maxa poprostu niema juz tego czegos co bylo z 4 sezony temu.to juz chyba 5 zakonczenie jazdy na maxia ale tak naprawde nigdy nie chcialem zakonczyc wypisywalo sie tak po niepowodzeniach ale ten sezon nest juz moim ostatnim naprawde strasznie sie mecze niemoge doczekac sie ostatniego wyscigu o ile do niego dotrwam. Dziekuje za posta i pozdrawiam wszystkich graczy mam nadzieje ze max dotrwa do tego 100 sezonu

krzysztofm
krzysztofm
krzysztofm has not set their biography yet
User is currently offline
krzysztofm poniedziałek, 02 grudnia 2013

Brawo Kalik tak trzymać!!!

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata niedziela, 08 grudnia 2013

prosze mnie opisac

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!