|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat

Pierwszoligowcy: Jooker.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 28 listopada 2013 in Uncategorized

Witam. Dzisiaj czas na kolejnego pierwszoligowca. To debiutant w naszym gronie ,czyli Jooker.

Statystyki

Statystyki po NO.

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 115

Ilość kółek: 5563

Przejechane wyścigi: 16

Wygrane wyścigi: 2/16 = 12.5

Wygrane wyścigi (1 liga): 0/3 = 0%

Pole position: 7/16 = 43.75

Pole position (1 liga): 0/3 = 0%

Teamy: póki co brak osiągnięć lecz po tym sezonie może się to zmienić

Inne osiągnięcia:

  • Ligowe: póki co to awans do 1 ligi jest jego największym osiągnięciem w karierze.

Opis zawodnika

Jooker to stosunkowo nowy kierowca ze sporymi aspiracjami i (mimo dość słabych statystyk) niezłym potencjałem.

Trafił na pomoc kilku dobrych graczy i jeśli z tego  skorzysta ,może stać się świetnym pierwszoligowcem. Jako jeden z niewielu dostał szansę w swoim debiucie w 1 lidze na jazdę z mocnym i już dość doświadczonym kierowcą ,ale jednak trochę przestał się starać.

Do tej pory dość pracowity ,choć gdyby Anansi przyłożył się na dupcynglu to zrobiłby na nim więcej kółek niż Jooki ma w karierze. Trochę zdusiła go jazda w elicie ,ponieważ na pewno liczył na więcej ,lecz jak na debiut nie jest wcale źle.

Przygodę z maxem zaczął w 16 sezonie w lidze 3.2 od 2 wyścigu, którego nie ukończył. Kolejny wyścig to już 2 lokata za graczem ,który wracał wtedy do walki (NowaKrew). 3 wyścig to kolejne 2 miejsce tym razem za kolejnym "wielkim niespełnionym" (wiem co mówię) talentem Marionetką. 5 wyścig to już 4 lokata za Bykiem , Koxem i Marionetką. Podrażnienie spowodowane pozycją za podium , powetował sobie w 6 i 7 wyścigu ,które wygrał przed Marionetką i Koxem. Pierwszy sezon i od razu awans z pierwszego miejsca. Reasumując w sezonie tym wystartował 6x. Pięć razy stanął na podium, 2x wygrał i zdobył 5pp.

Poprzedni sezon to liga 2.3 w której jeździło 4 no może 5 kierowców. Byli to:  pako114 (obecnie 1 liga), hnyr9 (waleczna z potencjałem), Koxu (rywal z ligi 3.2) i najmocniejszy obok pako w tym gronie orzeszek28 , który zwyczajnie nie chciał awansu. Jooker w tym dość mocnym gronie uplasował się w środku ,czyli na 3 miejscu za pako114 i hnyr9. Pojechał wszystkie wyścigi i co prawda nie wygrał wyścigu ,ale 2-krotnie był drugi (1 i drugi wyścig), 3-krotnie trzeci (od 4 do 6 wyścigu), raz był czwarty i raz nie ukończył. Zdobył też 2pp.

W tym sezonie na pewno jak każdy nowy po dobrych wynikach w poprzednich ligach liczył na więcej ,ale szybko został sprowadzony na ziemię przez co jego zapał do jazdy opadł. Nie zdobył jeszcze pkt ,ale nadal ma szansę na utrzymanie. Walcz Jooker ,a w końcu przyjdą upragnione pierwsze pkty w lidze.

Podsumowując. Jooker to kierowca ze sporym potencjałem ,lecz mało pewny siebie i zdołowany dotychczasowymi wynikami w 1 lidze. Pewną rzeczą jest ,że jeżeli bd dużo jeździł to jeszcze w tym sezonie zdobędzie pierwsze punkty w pierwszej lidze, ale to czy je zdobędzie zależy tylko od niego.

Dziękuję i zapraszam na następny post. Pozdrawiam GayMaster.

 

6 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Majka17
Majka17
Majka17 has not set their biography yet
User is currently offline
Majka17 poniedziałek, 02 grudnia 2013

Kto kolejny ?

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!