|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat

Pierwszoligowcy - drobny513.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 20 listopada 2013 in Uncategorized

Witam. Dziś czas na wybitnego i najbardziej niespełnionego 1-ligowca :) ,a jest nim drobny513.

Statystyki

Statystyki po DEBIUCIE.

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 3

Ilość kółek: 23 486

Przejechane wyścigi: 81

Wygrane wyścigi: 13/81 = 16%

Wygrane wyścigi (1 liga): 11/62 = 17.7% (ewenementem jest ,że drobny ma lepsze statystyki w 1 lidze ,niż w całej karierze)

Pole position: 10/81 = 12.3%

Pole position (1 liga): 8/62 = 12.9%

Teamy: vicemistrzostwo , 3 miejsce i mistrzostwo klasyfikacji teamów

Inne osiągnięcia:

 

  • Ligowe: trzykrotny vicemistrz maxa, 3-krotnie zajmował trzecie miejsce, od 13 sezonu nie schodzi z podium;
  • Inne: 2-krotny triumfator turnieju GayMastera;
  • Bonusy: 3 miejsce (Tor Dla Civixa, Kalischreinigung, Fajf, No, Kwadraciak); 2 miejsce (Dla Damiana, Trebor, Stara Petarda)

Opis zawodnika

Bartek to jak już pisałem : najbardziej niespełniony gracz maxa, wielokrotny vicemistrz i zawsze czegoś brakło ,a może inaczej: gdy drobny osiągnął najwyższą formę , Rojek był w swojej szczytowej formie, a drobny zaś nie radził sobie z presją "złotego". W tym sezonie jednak drobny ma sporą szansę na mistrzostwo ,ponieważ Rojka nie ma ,a drobny jeśli pojedzie czysto jest niewiarygodnie trudny do pokonania i oprócz "złotego", nikt mu się nie postawi. Choć początki nie wskazywały na to ,że drobny będzie aż tak mocny.

Drobny prowadzi bloga (najlepszego na maxie) i często zagląda na chat. Przez pewien czas prowadził również "typera".

Swoją przygodę zaczął w 6 sezonie. Trafił do ligi 4.3 . Drobny wygrał tam jeden wyścig z 6 pojechanych co dało mu 2 miejsce. W lidze byli jeszcze m.in krzysztofm , czy Pawel_S ,ale ligę wygrał Daniel1313.

Kolejny sezon to od razu skok do ligi 2.2 . Mocna liga z Kalikiem , Losikiem i innymi ciut słabszymi kierowcami. Skończył dopiero na 6 miejscu mimo bardzo dobrego początku. W 1 wyścigu zajął świetne drugie miejsce ,lecz reszta wyścigów nie poszła po jego myśłi. Otrząsnął się w ostatnim weekendzie i po wywalczeniu pole position ,ukończył wyścig na 2 miejscu.

Niestety po 6 miejscu w poprzednim sezonie ,trzeba było zostać w lidze 2.2 .W tejże lidze byli m.in veteran91 i czysty007 ,któremu drobny uległ. Był to kolejny dziwny sezon, ponieważ drobny znów jeździł nierówno. Potrafił wygrać (tor 5) ,ale potrafił też być dopiero na 9 miejscu. Jednak do swojego zwycięstwa dołożył jeszcze 2 i trzecie miejsce ,a także punkciki z innych wyścigów. To starczyło na 3 miejsce za czystym i zawodnikiem ,który zdominował tą ligę ,czyli elita001. Pojechał 6/7 wyścigów.

Debiut w 1 lidze nie był na pewno idealny ,ale też tragedii nie było. Jedenaste miejsce i jeden bardzo dobry występ (5 miejsce na piątym torze). Bartek pojechał cały sezon i uległ kierowcom z naprawdę wysokimi w tamtym czasie umiejętnościami ,a zrewanżował się czystemu. Wyprzedził również f1maniaka.

Kolejny sezon w 1 lidze to już spory progres. Mimo tylko 5 przejechanych wyścigów , zajął siódmą lokatę i zaliczył swoje pierwsze podia w elicie (1 wyścig to 3 miejsce i 6 wyścig - 2 miejsce).

Jednak to co się stało sezon później zaskoczyło chyba wielu. Początek przeciętny: 6 miejsce, jednak później ani razu nie spadł z podium. W 2 wyścigu zajął 3 miejsce , w trzecim był już 2. Czwarty wyścig ,to również 3 pozycja ,a piąty to kolejna 2 pozycja. W 6 wyścigu nadeszła ta wiekopomna chwila :) i drobny odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w 1 lidze. Sezon zakończył trzecim miejscem. Zdobył tym samym swój pierwszy tytuł vicemistrza ,co było chyba jeszcze większym sukcesem niż te podia. Uległ tylko Stachowi.

Od tego momentu Bartek wkroczył do czołówki. 12 sezon zaczął zdecydowanie lepiej od 3 miejsca. Kolejny wyścig to zwycięstwo i sezon zapowiadał się fantastycznie. Prowadzenie w generalce stracił w 3 wyścigu ,lecz strata była minimalna ,bo drobny zajął tam 2 miejsce. Strata zwiększyła się po 4 wyścigu w którym był 3 ,lecz nie wszystko było stracone. Piątego wyścigu jednak nie pojechał ,przez co stracił pieniądze i pkt potem było już tylko gorzej 7 i 10 miejsce. Na koniec sezonu drobny był dopiero 4 ,choć walczył o majstra.

13 sezon to już poczatek równej dobrej jazdy ,bo od tego właśnie sezonu ,drobny nie spadł już z podium na koniec sezonu. Początek znów udany (drugie miejsce). Następny wyścig to 3 lokata i przyczajony za Donem i Stachem zaatakował w wyścigu 3. Wygrał go ,a Stachu był dopiero 5 nie wspominając już o Donie ,który nie ukończył i był 20. W ten sposób drobnemu znów otworzyła się szansa na majstra. Kolejne 2 wyscigi ukończył na drugim miejscu za Stachem ,ale kluczowy dla losów mistrzostwa okazał się 6 wyścig , w którym drobny był dopiero 5 ,a Stachu go wygrał i nawet wygrana w ostatnim wyścigu nie pozwoliła odrobić strat. Po raz kolejny zabrakło 1 lepszego wyścigu ,drobny ze stratą tylko 12 pkt do Stacha zajął ponownie 2 miejsce.

14 sezon to najlepszy początek sezonu drobnego w jego karierze. Zaczął od 2 imponujących zwycięstw na GPŚ i Smerfie. I choć wyścig na Bankrucie jeszcze nic nie przekreślił (4 miejsce), to podłamał on juz troszkę drobniaka. Bartek w 4 wyścigu pogrzebał swoje szanse już do końca. Dopiero 9 miejsce na Samuraju przekreśliło już walkę o majstra. Potem 6 lokata i kolejny dobry wyścig (2 miejsce) ,by znów zawalić (20 miejsce , nie ukończony wyścig). Mimo wpadek sezon zakończył na 3 miejscu.

W 15 sezonie początek średni, a była to 4 lokata. Następny wyścig to 2 miejsce ,ale ciężko było myśleć o mistrzostwie ,gdy Rojek zmiażdzył wszystkich i wygrał oba pierwsze wyścigi. Bartek jechał jednak swoje. Słabe 5 miejsce powetował drugim miejscem w kolejnym wyścigu i od tej pory nie zszedł już z pudła (kolejno 3,2 i 2 miejsce). Był to pierwszy od dawna sezon bez wygranej. Jednak wystarczyło to na vicemistrza ze sporą przewagą nad Ananasem. Majster był w tym sezonie poza zasięgiem.

16 sezon to znów początek ,który zapowiadał wielką walkę o mistrzostwo. Stoczył na początku fenomenalną walkę z Rojkiem. Pierwszy wyścig na GPŚ wygrał "złoty". Drugi padł łupem drobniaka. 3 wyścig to powtórka z pierwszego wyscigu. I nastał 4 wyścig , w którym znów marzenia o mistrzostwie prysły. Myślę ,że to właśnie tu przegrał mistrzostwo. Ukończył na 7 miejscu więc przy zwycięstwie Rojka stracił ,aż 21 pkt. W piątym wyścigu Bartek wrócił na dobre tory. 3 miejsce pozwoliło walczyc o tytuł pocieszenia (vicemistrza , tak dobrze znany drobnemu). Szósty wyścig padł łupem drobnego i tytuł vicemistrza był już bardzo blisko. Jednak mimo dobrej 3 lokaty ,drobny stracił 2 miejsce w generalce na rzecz Anansiego ,który wygrał wyścig na dupcynglu. Drobny skończył na 3 pozycji ze stratą 19 pkt do Rojka (warto przypomnieć ,że w 4 wyścigu Rojek powiększył przewagę o 21, więc to był kluczowy moment).

Poprzedni sezon to powoli gasnący Rojek i coraz mocniejszy Anansi. Drobny zaczął od 3 miejsca na dupcynglu. Na debiucie minimalnie pokonał Rojka i sytuacja znów wyglądała dobrze. Nadzieje jeszcze bardziej urosły po 2 miejscu w trzecim wyścigu. I znów ten pechowy czwarty wyścig . Charyzmatyczny ukończył go dopiero na 5 miejscu i znów szanse zmalały. Oczywiście otrząsnął się w 5 wyścigu (3 miejsce) i kolejny wyścig też pojechał dobry (2 miejsce) ,ale ostatni wyścig to znów "mała klapa" i 5 lokata. Drobny znów ukończył sezon na 3 pozycji.

W tym sezonie zaczął od 2 imponujących zwycięstw na dupcynglu i Debiucie.

Reasumując Bartek to taki Mark Webber z F1 tylko jeszcze mocniejszy. Genialny kierowca ,który nie zdobył majstra (stąd to porównanie). Moim zdaniem są 2 powody:

 

  • Rojek,
  • brak regularności

"Charyzmatyczny" od 12 sezonu (oprócz 15 sezonu) zawsze miał szansę na mistrza. Jak zdążyłem zaobserwować to gdy dobrze zaczyna , zdarza mu się "klapa" w środku sezonu. Miejmy nadzieję ,że tym razem tak nie będzie i Bartek zdobędzie ten swój pierwszy upragniony tytuł, bo naprawdę już tyle razy był blisko ,że mu się to zwyczajnie należy.

 

 

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

drobny513
drobny513
drobny513 has not set their biography yet
User is currently offline
drobny513 środa, 20 listopada 2013

Chciałbym zaznaczyć że w swojej karierze nigdy nie wygrałem 4 i 5 wyścigu co znaczy że kiepsko mi idzie w środku sezonu :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!